Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No własnie Kropko zebym to ja wiedziała !!! 😭 To musi byc cos co bedzi ładnie wygladac do garnituru i pozniej do innych spodni. Najchetniej to jakas koszulowa- najlepiej bym sie w takiej czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz Moluś - koszulowa bluzka + marynarka, to takie mało wygode są. A jak Ty tańczyć będziesz i siedzieć przy stole, to może być Ci nie wygodnie. Może jakaś elegancka nie koszulowa ? A jaki kolor chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia !!!! Tak mi do głowy przyszła koszulowa ale ja sama nie wiem... Problem w tym ze ja na codzien ubieram sie na luzie. I jak mam sie ubrac bardziej elegancko to zle sie czuje- to nie ja! Takze problem bede chyba miec z zakupem bluzki. Z kolorem to cos co by pasowało do Pajak koszuli. Juz mi sie pomału odechciewa tego wesela !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, nie denerwuj sie - zakup czegoś eleganckiego, to zawsze trochę kłopot, bo akurat nic nam się wtedy nie podoba, albo nie wiemy w ogóle co chcemy. Ale jak Ty nie chcdzisz elegancko ubrana na co dzień, to daradzałabym Ci jednak zrezygnować z koszuli, a kupić jakąś elegancką bluzkę w kolorze ciemno pomarańczowym, albo bordowym - chyba kolorystycznie powinnaś sie zgrać z Twoim Pająkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś masz rację, pamiętaj o kolorze koszuli Pająka. Kiedyś widziałam parę - on w ceglastej koszuli, ona w róż kostiumie, w ogóle do siebie nie pasowli i nie za dobrze to wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus Kropka ma racje w koszulowej chyba nie będzie Ci wygodnie tańczyć. Teraz jest duży wybór takich wiosennych bluzeczek w ładnych kolorkach - jesli ma pasowac do koloru cegły to może być beż ale może byc i zielony :-) nie musicie byc przecież w jednym kolorze? Kropeczko kupiłam bransoletke z czerwonymi koralikami i do tego kolczyki bo mam ta garsonke różową i ładnie będzie pasować :-) Sto -powodzenia i uśmiechaj sie częso podczas rozmowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorek spox :) Wspołczuje tylko dzis Pajakowi tego biegania po sklepach- hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale też nie za często :-D Chociaż należy być entuzjastycznie i pozytywnie nastawionym do takich rozmów. Ja, jako osoba raczej poważna, zawsze na takie rozmowy \"wkładałam osobowość\" wesołą, i działało :-) Molus, własnie, może nie koniecznie to musi tez być ceglasty, bo pewnie trudno Ci będzie dopasować odcień, ale może jakiś inny pasujący. Przypomnij mi, jaki Ty masz kolor tego garnituru ? Rybko, bardzo chętnie bym zobaczyła ten komplecik - masz fotkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, fajne te bluzki :-) Najbardziej mi sie oczywiście czarna i biała podobały. Moluś, właśnie o czymś takim myślałam, do tego dokupisz korale, które są supermodne, i fajnie Ci tą bluzkę ozdobią, i masz strój - elegancki i wygodny :-) Rybko, a może i mi jakieś czarne marynarskie spodnie znajdziesz ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnitur czarny w jasne paseczki. Bluzka ładna ale nie dla mnie :( Dekold jeszcze bym przebolała ale nie moge miec obcisłej bluzki ze wzgledu na wystajacy brzuszek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy Moluś że ubierasz się podobnie ak ja tez nie lubie jak bluzka jest za krótka , ale mi chodziło bardziej o krój :-) na Allegro jest sporo róźności trzeba poprzeglądać :-) a potem można w sklepie szukać już czegoś konkretnego :-) albo kupić na Allegro :-) Kropeczko jesli chodzi o spodnie to bym nie kupowała na Allegro - ja musze spodnie przymierzyć , bluzka, sweterek to co innego ale spodnie maja leżec jak ulał a to nie takie łatwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przegladam - duzo tego moze cos w oko wpadnie. Co do kupowania to nie kupiłabym butow, spodki i stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Moluś - to sa te części garderoby które ja też muszę mierzyc :-) no może stanik dałoby się wg rozmiaru choc bywa różnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, nie otwiera mi się ta Twoja ostatnia strona :-( A może gdzieś widziałaś takie spodnie - czarne, biodrówki, marynarski krój, może w jakimś sklepie Ci się rzuciły w oczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzisz Moluś :-) Wiesz już mniej więcej czego szukać - a koronka elegancko wygląda, no i bluzka znacznie wygodniejsza, niż koszula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko wiesz co - ja składam papiery do jednego przedszkola bo tylko na tym mi zależy. Jak dziecko się nie dostaje to masz skierowanie do innego :-) Mam już papiery - mąż je ma dzis w pracy do podbicia , ja wczoraj miałam i mam nadzieję jutro zanosze do przedszkola. A potem czekamy :-) Zreszta we wniosku jest miejsce na adnotacje rodzica i możesz tam wskazać przedszkole które CIę interesuje zamiennie - inaczej kierują do najbliższego miejsca zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niepubliczne przedszkole to może i dobre rozwiązanie ale jak mam płacić więcej niż opiekunce to chyba sie nie zdecyduję. Orientowałam sie i za 9 godzin + wyżywienie+ jakies tam dodatkowe zajęcia wychodzi około 1000 zł miesięcznie :-( Molus mi ta z koronką tez się podoba choć wolałabym większy dekolt ale na ramionach taka koronka chyba ładnie sie prezentuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laurka, a tak się zastanawiałam kiedy się wreszcie pojawisz :-) Jak tam wieloryb ? Wypłynął już z zatoki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak w ogóle robicie w tej chwili ? Ja gadam z koleżanką przez telefon i umowę dla klienta przygotowywuje. Robicie jakieś porządki przedświąteczne ?? Coś przygotowywujecie do jedzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest powiedziane Laurka u nas niektóre przedszkola sa przepełnione a inne wydaja kase nawet na reklame w telewizji regionalnej czy prasie żeby pozyskać odpowiednią liczbę dzieci. Ja do porządków Kropeczko podchodzę normalnie tzn lubie czasem zrobić generalny porządek ale w granicach rozsądku :-) tzn każdy dostaje zadanie i je wykonuje i dom jest czysty :-) jedzenia też specjalnego nie przygotowuję - gotujemy to co lubimy i już :-) obecnie najwięcej mysle o wiośnie- ogródku - kiedy posiać i kiedy pierwszego grilla zrobic :-) oraz o garderobie kiedy wreszcie będa potrzebne letnie ciuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ja też Rybko nie sprzątam, ani tym bardziej jedzenia nie gotuję. Święta tradycyjnie u Mamy, a potem u Wajchy rodziców. Dobrze mam :-) A teraz myślę, gdzie by tu wyjechać na weekend majowy. Wy gdzieś jedziecie ? My tak nieśmiało z Wajchą planujemy popłynąć promem do Szwecji. Ale wszystko zależy od kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×