Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

A co do przedszkola, to też Ci miałam zaproponować łapówkę - ale nie wiedziałam, czy jesteś skłonna \"na to pójść\" ? No i ciekawe, czy przyjmą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laurka :-) No masz rację, z tymi \"barchanowymi majtasami\", ale fakt - w przypadku bielizny jestem strasznie wybredna, i rzadko co mi się podoba, tak, żeby kupić. Ale Twoje tłumaczenie, Laurka, bardzo mi pomoże w nie marudzeniu :-D :-D Może dzisiaj nawet pójdę sobie coś kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko idź do przedszkola i pobierz wniosek, trzeba go wypełnic i odnieść i .... czekać na decyzję ja nie jestem za łapówkami ale w tym wypadku jestem skłonna nawet zapłacić bo to i tak mi się kalkuluje jeśli mam w alternatywie opiekunke 3 razy droższą niż przedszkole :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Sto może masz rację jakby co pójde pogadać i postaram sie wychwycic aluzję :-) ale mam nadzieję jeszcze że nie będzie trzeba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz Rybko, musisz wybadać \"sprawę\" i dowiedzić sie, czy oni w tym przedszkolu biorą łapówki, a potem ile. Masz tam jakąś znajomą w tym przedszkolu, albo kto ma tam dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam Kropeczko więc w razie czego będę próbować :-) trzymajcie kciuki :-) teraz pytanie inne - jakie buty nosi sie do bojówek 3/4 ? mam takie fajne ciemnozielone i zimą nosiłam do nich wysokie kozaki, ale teraz jak ubrałam półbuty takie troche sportowe to tak jakoś dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bojówek, to najlepiej sportowe jakieś - wersja weekendowo-sportowa, albo klapki - wersja weekendowa, albo szpilki - wersja punkowa ;-) Wszystkie te lączenia mi się podobają i bym tak chodziła, z tym, że bojówki+szpilki, to tylko do klubów, bo raczej nie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, to może sie razem wybierzemy na bieliźniane zakupy ? A czym Ty swoją Wajchę do zazdrości doprowadzisz ?? Tipsami ?? A jaki to ma związek ? Oświeć koleżankę, bo ta nie rozumie.....:-o ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto i jak sie czujesz z tipsami??? Jak ja sobie zrobiłam to pisac na ktawiaturze nie mogłam i ciezko było mi wykonywac niektore prace domowe. a jak kiedys w sklepie wysypały mi sie drobne to niedawałam rady ich pozbierac. ;) Najgorsze było jak je zdjełam- paznokietki słabe, łamliwe i duzo czasu upłyneło zanim doszły do siebie. ale fakt jest taki ze takie tipsy wygladaj super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus mam podobne odczucia- ja nie robiłam ale widziałam u koleżanki paznokcie po tipsach i to mnie przeraziło- wolę używać odżywki utwardzającej i mam paznokcie w miarę długie choc nie takie jak przy tipsach :-) ale lubie mieć zadbane dłonie - to bardzo kobiece takie ładne paznokcie - u kogoś tipsy bardzo mi sie podobaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałaś najpierw spiłowane płytki paznokciowe ? to mnie najbardziej przeraża - kolezanka miała takie miękkie paznokcie i krótkie jakby je poobgryzała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - bieliźnianych sklepów nie znam, kupuję, gdzie popadnie, najczęściej w H7M i New Yorkerze, jak mają obnizki cen, raz mi się udało kupić bardzo ładny satynowy, biały stanik, z poduszeczkami powietrza (sic!) Ale miałam wtedy napompowany biust :-) ;-) Czasem mi sie zdarzyło kupić jakieś majtki i w hipermarkecie, ale gdzie my się Sto byśmy miały wybrac, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że na kawkę :-) Jaki Ci termin Sto pasuje ? Nie musi być już, zaraz skoro nie masz czasu, bo ja mogę zaczekać, ale może to być też i \"teraz zaraz\" :-) Arkadia brzmi dobrze - bo tam chyba jest największy wybór, no nie ? I tylko karta kredytowa Wajchy by się przydała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwartek akurat nie, bo mam kosmetyczkę, a jutro ? Zaraz sprawdzę kalendarz - i wychodzi, że środę mam wolną. Może być środa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Empik, jest git - wiem gdzie to jest :-) Czyli jutro drogie Panie ja i Sto idziemy kupić sobie te \"cyc coś tam\", co Laurka je tak nazwała, no i parę \"barchanów :-D Sto, może być 16:40 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja ze Sto jesteśmy umówione :-D A co robi reszta ?? Laurka, Rybka, Myszorek, Śmiała, Moluś - co porabiacie, że na kafe Was nie ma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam Wam przeszkadzac w rozmowie :P Zrobiłam sobie przerwe i czytam horoskopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znowu śpiączka ogarnia - ratunku !!! 😭 Myszorek, zamarzłaś kobietko ? Pewnie się wkurzasz, jak siedzisz w takiej zimnicy, a tu na dworze cieplej :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze w golfie i bluzie. A na dworzu jest strasznie i zastanawiam sie nad dzisiejszymi zakupami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja też kawę sobie zrobię ?? Ale i kawę mam niedobrą i śmietanki nie mam - więc sobie nie zrbię :-( Laurka, mi tez od dzisiaj apetyt tak \"skoczył\", że normalnie bym tylko jadła i jadła, i się powsztrzymuję. Jak dla mnie to zbliża się okres, i stąd bym jadła, jadła, jadła....... Powstrzymajcie mnie 😭 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garby są potrzebne na osiedlach ale odpowiednie bo jak jeżdżę po tych krótkich to z zawieszeniem samochodu sa problemy :-) Moluś zawsze jakiś plus :-) a jak długo tak będziesz bez @ acha a tampony kupuje w Lidlu - sa całkiem niezłe jeśli nie korzystasz z tampaxów a za 24 szt. płacę 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do konca maja na pewno. Dalej nie wiem, zobaczymy co lekarz powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×