Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ha, ha - Sto, ja też miałam ubrac takie rajstopy, ale stwierdziłam, że za zimno jest. No własnie, nie za zimno Ci w nich będzie ? Rybko, w pierwszej w swoim życiu poważnej pracy dostałam własnie 1 200 zł. netto, i do tej pory pamiętam, jak to było dużo. I powiem Ci, że nie wiem ile bym zarabiała teraz, to zwsze tamte pieniądze, to będzie dla mnie \"kupa kasy\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, nic już nie mócie o pensjach bo moja Kropuś jest naprawdę niewiele większa od tej twojej pierwszej ;) chodząc na rozmowy kwalifikacyjne w P. niestety trafiałam tylko na firmy, które marnie płacą :o jeden koleś to mnie wręcz ubawił. wyobraźcie sobie, że b. się ucieszył, że ja z Wawy przyjechałam, bo tam ludzie wiedzą co to praca, i nie marudzą jak muszą zostać po godzinach :D to jego słowa :D bo tu w P. to ponoć tylko patrzą na zegarek by 16 była i fru do domu :D no i tak sobie wyobrażał to stanowisko - na drugą zmianę, lub na pierwszą ale nadgodziny by się zdarzały - a że niby ja nauczona więc relaks.. za 800 zł netto :D miałam ochotę roześmiać mu się w twarz i powiedzieć, że owszem moje koleżanki tak w Wawie pracują, ale ich pensje wachają się pomiędzy 2500 - 4500 netto :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, to trzeba bylo temu głupkowi powiedzieć, że owszem zostają ale za lepszą kasę, co będzie w samouwielbieniu żył. Śto, myślę, że podałaś dość dobry przedział zarobkowy, to są w sumie normalne pensje, jak na Wawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna psióła pracuje w dziale zakupu, nie będę pisała branży, bo zbyt szybko można by było zgadnąć o co chodzi ;) - ma ok. 2500 netto. druga psióła w kancelarii prawniczej jako asystetka - świetny ang., praca po 12h - ok. 2500 netto + oczywiście nadgodziny(to akurat mało bo druga psióła za to samo miała 4000 netto), trzecia w księgowości w b. dużej firmie - ok. 2500 netto, trzecia w firmie developrskiej - 4500 netto.. i tak bym mogła wymieniać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała Sto :D muszę się w sobie zebrać i zacząć szukać nowej roboty, ze względu na pensję właśnie, bo reszta w firmie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Wy tak nieśmiało, jak szaleć, to szaleć - ja to bym i 10 000 tys. netto zarabiac chciała :-D :-D :-D ale daleko mi do tego. Sto - don\'t worry - mam dzisiaj węża w kieszeni, sama dużo nie wydam, to i Ciebie pilnować będę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poszły :D wszystkie ? ja siedzę jeszcze, czekam aż mąż wyjdzie z pracy i spotkamy się w selgrosie. nie chciało mi się stąd wychodzić, wracać półtorej godziny do domu po to by niedługo potem jechać z nim z powrotem do P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cierpiętnico :D co wczoraj kupiłyście? ja wczoraj tylko w selgrosie byłam, zakupy spożywcze + winko obowiązkowo bo jutro moje dwie psióły przybywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięęęęęęęęędobry :D koło otwarte. wystarczy życiorys przedstawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś sie melduje !!!! 🖐️ No i tak jak myslałam nic wczoraj nie kupiłam !!! 😭 Była jedna fajowa bluzeczka w kolorach zielini i pomaranczy ale taka malutka. Reszta nie przypadła mi do gustu, choc jak juz było cos co ewentualnie bym kupiła to kolor nie taki. Nawet Pajakowi nic nie kupiłam. W sobote jade do innej \"wioski\" moze tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorek :-) Emilia S. - w zasadzie koło zamknięte, ale w sumie uczestniczki koła są otwarte. Powiedz coś o sobie - krótką charakterystykę strzel, to nam pozwoli Cię trochę lepiej poznać. Myszorku, ze Sto to sie fajne zakupy robi - szybko i tanio :-) Ja kupiłam sobie biały stanik, typu pusch-up, ale jest tak \"pancerny\" i cięzki, że normalnie mogłabym nim zabić ;-) Może przesadziłam, z tym powiększaniem ? Do tego kupiłam sobie białe majtki - ani stringi, ani bokserki, coś jak bikini, ale mniej zabudowane. Niestety więcej fajnych gaci nie było :-( Za to Sto kupiła sobie bardzo ładny koronkowy w kolorze turkusowym komplecik - więcej szczegółów zdradzi Ona, i do tego prześliczny, zajebisty komplet czarnej bielizny, z chaftowanymi kwiatkami. No cudo normalnie, na które ja też się mocno łasiłam, ale dla mnie był tylko stanik, bo majtki były za duże, a Sto dokupiła sobie do tego ostatnie stringi, które były do kompletu. Śliczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.... tro niedobrze.... Ach ci faceci. Tak szczerze to ja wieczor wczoraj mozna powiedziec ze sama spedziłam bo Pajak grał sobie na kompie i sie wcale mna nie interesował !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiała czym cię wnerwil tzw. glonojad ? (ajlowyt :D ) co do zakpuów to jak już wspominałam psiół będą więc pewnie jakimś łażeniem po sklepach mojego męża pokatujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wydałam na swoje zakupy ok. 55 zł. - to niedużo, no nie ? A Sto, chyba ze 140, więc byłysmy baaaardzo rozsądne cenowo :-) Potem poszłyśmy na kawę, i jak zwykle, po raz drugoi już Wajcha sie zbłaźnił, i narobił mi wstydu przed Sto. Kuźwa - 9 razy do mnie wydzwaniał, ja oczywiście nie słyszałam. Co z Nim jest ??? Jak sie z nikim nie spotykam po pracy, to nigdy nie zadzwoni, a jak wyjdę gdzieś ze znajomymi, to dzwoni z jakimis \"pilnymi sprawami\", jak opętany :-( Wkurzyłam sie wczoraj na Niego. Tłumaczył się tym, że nie mógł znaleźć przychodni do której Go zapisałam. Jakoś ja ją znalazłam za pierwszym razem BEZ PROBLEMU ! 😠 Cześć Moluś - kobietko, nie martw sie, powinnaś coś w końcu znaleźć, ważne że już wiesz, co chcesz, i teraz musisz szukać. Jakby co to do Wawy zapraszam :-D Śmiała - witaj :-D Jak możesz, to gadaj, czym Wajcha Cię wkurzył, razem raźniej, pocieszymy Cię :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra - powiem w skrocie imię mi dali takie jak w Nicku, mam 26 lat, studiuję na UŁ - 1 rok magisterki, pracuję w TPSA, a w międzyczasie szukam albo szukam nowej pracy, albo dodatkowej. NIe mam męza, ale mam za to chopaka. Jak coś chcecie wiedzieć wiećej proszę pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała - \"fochami Wajchów\" ;-), to nigdy przenigdy nie nalezy się przejmować :-D Przejdzie im, a Ty nie trać nerwów na niepotrzebne sprawy :-D :-D Emilka - jeszcze o paszport musisz wystąpić do Halinki, jak sie kobieta pojawi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Bednarach. Mała miejcowośc koło Łowicza, pracuję w Skierniewicach a studiuje w Łodzi i tam spędzam większość wekeendów. W łodzi mieszkałam przez pół roku, potem przenieśli mnie z pracy do Skierniewic, także obecnie mieszkam w Bednarch u rodziców, i z tamtąd też dojezdzam - 30 km do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem czy bym dała rade tyle kilosow dojezdzac do roboty... No chyba zeby sytuacja mnie zmusiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oc ochodzi z tymi paszportami?? Ja czytałam was tak ogólnikowo i nie bardzo zrozumiałam - moze ja tępa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) odnośnie zarobków to sa różnice pomiędzy miastami a w W-wie to już zupełnie inne stawki są... ja zawsze twierdziłam, że kasa i owszem ale musze miec właśnie tą gwarancję, że wychodzę o 16.00 - mam małe dzieci i nie wyobrażam sobie jakiś nadgodzin nagminnie. Gdybym chciała pracować po 12 godzin miałabym swoją firmę. Trzeba w końcu mieć kiedy wydawać pieniądze :-) Ale mi sie chce takich babskich zakupów :-) Kropuś nie zabijaj stanikiem :-) Moluś jakbys kupiła tę bluzkę tak za pierwszym razem to jaka by była przyjemność z zakupów ?:-) mam koleżanke która przez dwa tygodnie kompletowała strój na imprezke ale za to wyglądała ślicznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, uciekam na spotkanie, będę ok. 12.00 Paszporty - to stara sprawa, ale trzeba je mieć :-) Założycielka topiku je rozdaje wszystkim uczestniczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paszporty to stara sprawa jeszcze z początku topiku :D mieszkałam kiedyś pod Łodzią ładnych parę lat ale bliżej Łęczycy i Ozorkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×