Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

myślałam, że może się uda to co zamierzałam, ale jednak za cienkie mam włosy by je bardzo pocieniować.. i tyle, skończyło się na lekkim podcięciu ;) dużo macie roboty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam ale ledwo siedze. Miałam moment ze nawet mi sie ciut przysneło...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam - przed moim odejściem przelożony zawalił mnie masą projektów i analiz - więc siedze i dłubię. Myszorek - jakaś Twoja fota by sie przydała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka otwórz sobie fotę, którą przesłałam kiedyś - w pracy przed kompem, bo dziś wyglądam tak samo, tylko strój inny ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a aj mówię cześć :-) szkoda Myszorku że jesteś niezadowolona :-( to zdjęcie naprawdę było obiecujące... zresztą mi sie nie wydawało żebyś miała za cienikie włosy... ale fryzjerką nie jestem ;-( Kropeczko teraz już nie gonią CIe żadne terminy ;-) powolutku sobie rób to co CI się chce i spoko ile zdążysz to zdążysz ;-) a jak nowa firma? znasz tam kogoś? Molus przysypianie w pracy to już przegięcie :-) chyba czas pomyślec o zmianach :-) sama jestes w pokoju? może jakies radio sobie włącz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha mogę powiedzieć dokładnie to samo, jestem po drugim peelingu - \"jakieś\" efekty są, ale chciałabym lepszych, aczkolwiek miałam już kiedyś peelingi kwasami, i efekty były kiepskie, więc po tym za wiele się nie spodziewałam. Ale jak za taką cenę, to mógłby być lepszy. Peeling rozjaśnia cerę, i goi wypryski, i zapobiega ich powstawaniu. No fakt, tak działa. A wiesz, że jest teraz takie coś jak oxydermabrazja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże dziewczyny co Wy robicie z Waszymi twarzami ???? to brzmi okrutnie :-) :-) wiecie co ... staram sie o przyjecie syna do przedszkola.... na osiedlu u mnie przedszkole jest przepełnione i część dzieci nie zostaje przyjęta... macie pomysł jak mam zrobic żeby akurat mojego synka przyjęli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, to nic innego, tylko pielęgnacja urody i młodości ;-) ;-) :-D Nie mam dzieci, i nie wiem, jak to jest z tą całą otoczką edukacyjną, ale Rybko jak państwowe przedszkole może nie przyjąć dziecka ?? To nie jest ich obowiązek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO HELLO !!! Witam Was mojeDrogie. U mnie narazie OK. Zaczełam wczoraj ogladac \"godziny\" ale usnełam bo za pozno troche ten film. Nicole Kidman wcale do siebie nie podobna. A za tydzien ma byc \"Porozmawiaj z nia\" Mam nadzieje, ze dzis nie usne w pracy. Rybko obok mnie sa: kumpel, nowa kolezanka i moj Pajak. A boss oddzielony scianka i nic nie widzii :D Co do przedszkoli to tez nie wiem jak to jest. W szkole sredniej miałam 3 czy 4 mies. praktyk w przedszkolu. Dzieci sa wspaniałe- szczegolnie te młodsze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, i jak Ci się z Pająkiem razem pracuje ?? Ja jak pracowałam z Wajchą razem, to powiedziałam sobie, że nigdy więcej w tej samej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZO DOBRZE !!! :D Ciesze sie ze jest obok bo jak cos nie wiem to mi powie i buzi da i przytuli czasem tez :D Naprawde jest spox !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Wy należycie do par mogących ze sobą pracować :-) My nie ;-) Jak teraz sobie pomyślę, to się cieszę, że razem z Wajchą nie pracuję - to \"zawodowy despota\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? Potwornie mi się chce spać, a jest dopiero 10.00 😭 😴 Co robić ??? Rybke gdzieś wcięło, czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dopiero 10 !!! i kupa czase przed nami... Dzis ide na zakupy. Trzeba na wesele Pajaczkowi kupic koszule i krawacik, i ja musze sobie kupic jakas bluzke do garniturku. Tak wyszło, ze pozyczyłam od ciotki...Tylko watpie czy w tej mojej miescinie cos wpadnie mi w oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, pożyczyłaś garnitur dla siebie od ciotki ? Jaki kolor, krój, jaką chcesz sobie do tego bluzkę kupic ? Też bym poszła na zakupy, ale po bieliznę. Wczoraj rano, otworzyłam szufladę z bielizną, a tam pustki, jakiś jeden stanik, różowy, a ja chciałam biały, no i zero majtek :-o Musiałam sciągać z suszarki i szybko uprasować, ale i tak słabo to wygląda. Słowem: desperacko brakuje mi majtek i staników, i trzeba się wybrac na zakupy, chociaż ja nie lubię kupować bielizny, brrr.......jak sobie pomyślę, to mi się odechciewa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No od ciotki. Ona ma tyle ciuchow ze SZOK! tylko jest szczuplejsza ode mnie i nie miałam za bardzo w czym wybierac. Kolor czarny w jasne paceczki. A kroj- hmmm spodnie proste na kant a marynarka nie wiem ;) Ale ładny jest...Jeden miała piekny- kolor jasna zilen. Ale niestety sie nie wcisnełam. Trzeba znowu przycisnac pasa w odchudzaniu! Wczoraj strasznie cały dzien chciała mi sie jesc i bałam sie ze bede jadła po 18-tej ale skroiłam sobie pekinska i zjadłam z kiełkami i mi przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż przedszkole ma obowiązek ale ja chcę do konkretnego przedszkola a jak dzieci jest za dużo to zapisują do innego :-( a to mi strasznie nie na rękę Moluś podziwiam za umiejętność pracy z mężem :-) ja tez nie mogłabym ... kiedyś pracowaliśmy w jednej firmie ale w innym miejscu w mieście a i tak nie było ok :-) ... to raczej ja w pracy jestem depotką :-) Kropeczko a dlaczego nie lubisz kupowac bielizny? przecież takie koroneczki, zakładeczki, kokardeczki to aż miło popatrzeć :-) szkoda tylko że ta naprawde ładna nie jest najtańsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mozna powieziec, ze jestem. Zostało mi tak od pobytu w szpitalu. 10 kilo jak by sobie poszło w sina dal to było by OK :D. Jak bedzie ciepło to bede jezdzic rowerkiem. No i pije \"regulawit 2\"... Co do bielizny to ostatnio kupiłam sobie cos na noc poslubna !!! tez musze uzupełnic \"kolekcje\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto a możesz mi powiedzieć jak to się załatwia ? tak po prostu idziesz do Dyrektorki ? no i jakie sumy sa odpowiednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo mi się Rybko mało co naprawdę podoba, owszem jest milion koronek, i innych \"śliczności\", a mi się nic nie podoba, i stoję, jak osiol, i wybieram, wybieram. Poza tym, najbardziej lubię majtki, typu tanga (kiedyś kiedyś takie były, a teraz zniknęły) - one są z przou mocno wycięte, jak stringi, a z tyłu też są wycięte, ale nie jak strringi, że tylko paseczek. No a teraz, albo same stringi, albo takie \"majtasy babuni, zwane bikini, nie mam pojęcia dlaczego one się bikini nazywają, skoro człowiek w nich, jak \"prosiaczek\" wygląda ;-) (bo ja na pewno), no i ostatnio tera sie pojawiły takie majtko - spodenku koronkowe, które też mi nie pasują. Potem problem przy wyborze rozmiaru, zawsze sie boje, że wybiorę zły rozmiar. Kupno stanika - to w ogóle koszmar - też mi się nic nie podoba, i wszystko źle leży. Tak wiec widzisz Rybko, że odwlekam, jak mogę, aż mam pusto w szufladzie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×