Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Rybcia, sugerujesz, że nie byłam grzeczna? :D drugiego tak grzecznego dziecka to na całym osiedlu nie było! a ten metalowiec to był w 7 klasie podstawówki :D no więc poruszam, kiedy się ten zlot odbędzie i czy się w ogóle odbędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło pętli to daleko niestety, za daleko na spacer. musiałabym męża ciągnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halik, jak tak sięgnę pamięcią, to pierwszy termin miał być teraz 22.04, przeniesiony na 29.04, a potem już nie było ustalonego żadnego terminu. Tylko ja i Sto zapowiedziałyśmy odwiedzić Poznan, ale to też bez żadnego terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie, jak by mi teraz pasował ten 22 :D pojechałabym z kolegą, który mi proponuje seks w toalecie, bo on jedzie, noc z piątku na sobotę z nim, a z soboty na niedzielę z Wami :D ale trudno :D p.s. oczywiście wiecie, że nie pojadę z tym kolegą nigdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiemy, nie wiemy, ale w peesie nam wyjaśniłaś. Ma któraś jakieś nowe propozycje daty spotkania ?? Bo ja już zgłupiałam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czerwcu są 4 weekendy. może ten pierwszy? 3-4.06 ?? o dalszych trudno jest mi się wypowiadać, bo wiem na pewno, że pod koniec czerwca będę miała panieński w wawie, ale daty jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Belli znowu ten termin czerwcowy nie pasuje ??? Belluś - to Ty zaproponuj jakiś termin, który tobie pasuje, bo inaczej to sie nigdy nie spotkamy 😠 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżelys of łot? aj dont hew tu bi dżelys, bikoz ju ol low mi :D bat aj soł dont anderstend łaj ju łont tu kyl mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jes, ju did. kongratulejszyns. soł meny pejdżys end it\'s ołwer bikos of ju :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ skąd Haliku. ja się tak łatwo nie obrażam :D właściwie to ja się wcale nie obrażam, taki jakaś dziwna jestem, że niewiele biorę do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×