Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No chyba, że Wy spożywacie mikroskopijne ilości cebuli - no to wtedy trzeba rok zbierać - nie ma rady ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto Ty sie dla własnego zdrowia psychicznego nie możesz nią przejmować - ale mnie aż wkurzyła 😠 Najważniejsze, co jej na to Twój mąż powiedział ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto współczuję teściowej, Boszzz mam nadz że mi się taka nie trafi. Aż mi się odechciało wychodzić za mąż - dobrze ze narazie nawet nie zamierzam sie chajtać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropa jeśli pani Regina zostanie moją teściową to mnnn myślę że będzie ok, narazie lubi mnie i wzajemnie, trochę się jej podlizuję- ale robię to czasami celowo. Gosciówa zna życie - miała je dosyć ciężkie, trochę rozpuściła dzieci tzn mojego Irka i Martynkę, ale nauczyła ich pewnych wartości które ja też mam w sobie. Dogadujemy się bez słów. A najlepsze jest to że mogę na nią liczyć tak samo jak na moją mamę, aha gotuje świetnie - od niej się nauczyłam gotować. Opowiem wam śmieszną sytuację - szykowałam święta Bożego Narodzenia no i mama poprosiła mnie abym coś tam upiekła, mówie okey, ale z ciasta wyszedł mi zakalec, i wiecie co o 11 w nocy zadzwoniłam do mojej przyszłej teściowej po jakiś przepis, oczywiście mi dała - ciasto wyszło rewelacyjne a p, regina powiedziała moi że barzdo miło się jej zrobiło że mogła mi pomóc nawet o 11 w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To smutne co piszesz Sto, ale ja mam nadz że Regina zostanie taką osoba jaką jest i po ślubie, tym bardziej że ma na głowie jeszcze córę ktaóra ma 18 lat i głupie pomysły w głowie. A my to taka idealna parka, mimo ze się kłócimy z Irkiem, ale wszyscy się juz przyzwyczaili i ona też i nawet się nie wtrąca - comnie się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź Ty Sto nie strasz ;-) A ta Twoja teściowa to dziwak straszny, to przed Twoim ślubem udawała, tak ?? A potem \"wyszło szydło z worka\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się żegnam, zrza wychoodzę, ale zajrzę wieczorkiem pomiędzy prasowanie a... nie wiem jeszcze czym:) Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a mnie właśnie karpatka wychodzi :D:D:D, pyyyyycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam poczytać z czym Sto majta te swoje jaja :D z jakomś szyneczkom czy jak? :D zaraz poszukam, do tej pory majtałam głównie z pieczarkami :D wyobraźcie sobie, że zaprosiliśmy teściów na weekend i.. kuźwa przyjeżdżają :D no co za los, zaraz będę listę zakupów tworzyć :D może znajdę też to galaretowate coś Molusia :D ale czy taki jełop kulinarny jak sobie z tym poradzi?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku.wa nie mogę znaleźć :D Sto napisz mi jeszcze raz z czym majtasz żółtka, pliss :D Moluś co z tą glaretką :D Laurko co mam włożyć do szyneczki? :D no ras,ras, wam pościk minutkę zajmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, już wiem, zrobię sosik jogurtowo-majonezowo-czosnkowy z bajerami do wędlin :D wymyślam tu jakie by sałatki zrobić :classic_cool: no i obiadki. choć właściwie nie muszę się wysilać bo znając moją teściową to zwiezie mnóstwo żarcia :D włącznie z blachą ciasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie przypomniałam, że łeb muszę umyć :D co tam prasujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja lubię takie, które można powiesić wilgotne i układają się na oknie :D schną i wyglądają ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak zamierzałam zrobić z tymi, ale nie miałam kiedy, już uprasowałam = teraz musze je zawiesić - nast koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam necałe 160 i z drabiną ręce mi usychają :D głowa umyta, rozczesana, więc posiedzę parę minut aż przeschnie. potem balsam na ciało i do łóżka do męża - on już śpi od 19, odsypia 28 godzinną służbę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurzcze też bym się tak chciała Czasami brakuje mi Irka bo z znim to chociaż się wysypiam. 28 godz - to gdzie maz pracuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×