Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ja też mogę tylko pogadać :D chyba kupię sobie wagę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko jaka cisza... Kupiłam Claudie i zaraz troche poczytam .Kozystam z sytuacji dopuki bosa nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ zbesztana dwukrotnie przez koleżankę Myszorka niniejszym dokonuje wpisu coż tam że mnie z roboty wywalą :-D ;-) :-D nieśmiała -byłaś dzielna, gratulacje !!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejsza ilość wpisów poraża :D chyba przechodzimy kryzys Matko Założycielko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zwyczajnie kończy się ich ważność i stąd ta niemoc ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już no :D No dobra, prawa jazdy stare trzeba wymienić do końca czerwca, to i ja Wam paszporty wymienię, może być? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zdąże zrobić nowe zdjęcie :D :D no i ile ta przyjemność będzie kosztowała ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz są nowe wymogi unijne, hologramy, itp, itp. 6 dych za sztukę :D plus zdjęcia - robię sama - dychę za jedno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 jedno do paszportu drugie do dokumentów trzecie idzie do Brukseli czwarte chce redakcja piąte dla mnie jednym słowem - stówa od łebka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się z paszportem chyba pożegnam :D i zacznę egzystować tylko na tlenie :D :D niedługo wprowadzi nam się tu abonament 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prowadzę ten kram już 8 miesięcy, muszę zarabiać :D jak chcesz, Myszko, to Ci odpalę 10 % od utargu za zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🖐️ I lecę spać, bo jutro mam na 8.00, bo idę na angielski. Ale faktycznie, coś pusto tutaj. Gdzie Laurka, Rybka, Stokrotka, Emila ??? Belluś, a Ty dlaczego się nie odzywasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ helloł koleżanki ja jestem z siebie dumna jeździłam wczoraj na rowerze :classic_cool: kawał drogi przejechałam bo chciałam dojechać do knajpy w której to zjadłam pizze :-D :-D no ale nikt nie jest idealny ;-) wieczorem posprzątałam w szafie zamieniłam miejscami rzeczy zimowe i letnie i co się okazało ze dramatycznie brak mi spódnic, sukienek i bluzeczek letnich znacie jakiś fajny sklep internetowy? Myszorku Ty jesteś specjalistą Podaj parę adresów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj u mnie tez garderoby letniej brak. Ale lato ma byc chłodne i deszczewe wiec sie nie łamie ;) Ja swoja \"gazelą \" smigam codziennie i widze jak mi ubywa w pasie :). Dzis chyba tylko nici z jazdy bo pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co nie mozesz? czy \"gazeli\" nie posiadasz? Moja ma chyba ze 20-25 lat wielkie koła i troche smieszna ale wazne ze jezdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka! ale to nie wstyd. Mam kumpele ktor tez nie umiała i w tamtym roku sie nauczyła. wsiadała w samochod, rower do bagaznika i jechała do lasu i tam były drogi i co najwazniejsze nie było ludzi i nikt nie widział jak sie wywala czy cos i sie w koncu nauczyła ! Troche zakreciłam ale ma nadz. ze mnie zrozumiałas. :) A wiec smiała do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, na rowerze. mnie nauczył tata koło garażu :D ja za to nie umiem pływać, nic a nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam swoje pierwsze \"kroki\" na rowerze umiałam jeździć ale nie potrafiłam hamować ani pedałować więc rozpędzałam się z górki na działce rodziców (bo było takie lekkie wzniesienie) i zatrzymywałam się dopiero jak dojechałam do ściany domu ;-) że też ja normalna po tych wyczynach jestem :-)) i bez wstrząsu mózgu się obyło :-D a pływać to też tak średnio potrafie utrzymam się na wodzie i na plecach i na brzuchu ale styl mam podły :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pływac tez nie umie bo wody sie cholernie boje! ale czasem we snie pływam i tak fajnie jest! Na rolkach bardzo !!! chciałabym sie nauczyc jezdzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda sie poprawia wiec moze smigniemy rowerkiem moze dzis do lasku :) Ale najpierw do sklepu i drzwi zamowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×