Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

to zależy też od okolicy Sto myślę, bo mój syn już w drugiej klasie sam chodził i wracał do domu i nie miałam z tym większych problemów. kurcze już druga, robię się głodna... a do obiadu jeszcze kawał czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
u nas okolica raczej normalna jest i oprócz pierwszych dni w pierwszej klasie tylko moje dzieci z całej klasy były zaprowadzane i przyprowadzane ze szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz kanapeczek Rybko. Ja mam moge sie z Toba podzielic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj stokrotko
ale ty fantazjujesz :D śmieszna jesteś. ALe cie lubię bo do łez mnie rozbawiasz zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus Kochana kanapki to ja na śniadanie zjadłam o 9.00 :-) a miałam CI podziękować specjalnie za przepis na sałatkę ziemniaki+okórek + czosnek i majonez - pycha a kiełbaski piwosza nie wyszły, opiły się piwem i jakoś takie spuchnięte i niechrupiące były może źle zrobiłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Ja tez siebie lubię:D:D Rybka, piszę maila do Ciebie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
wiecie co, mam normalnie zimne ręce, a przecież tak ciepło na dworze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to z nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Pomarańczowa, mówi sie z nerw:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto nie moge otwoerzyc skrzynki :-( tlen jest naprawdę do kitu co rusz coś się zawiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Rybka, za chwilke dopiero wyśle, bo też mi się zawiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto ja tez nie, ale fajnie to brzmi - cofnąc się do tyłu:) A ja ide na pocztę i może wejdę do sklepu z kosmetykami i kupię jakiś antyperspirant, i naftę kosmetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj a tez juz uciekam. nie chce nam sie siedziec to sie zwolnilisamy. Acha juz sie w miare pogodzilismy..-hehe Pa moje Drogie Krolewny :) 🖐️ ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobano bardzo dobra jako odżywka do włosów. Parę kropli oleju rycynowego, 2 łyżki nafty i Żółtko, wymieszać i nałożyć na suche włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz uciekam - kłopoty z tlenem mam nadal :-( może jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nie odzywałam się 2 dni, a tutaj dyskusja na 4 strony !! 😭 i wieczorową porą gadanie, a dzisiaj już pusto !!! Chyba tak się przez jakiś czas mijać będziemy !!! 😭 No ale najpierw się wypowiem: - muszę chyba być wielką szczęciarą, bo u mnie na osiedlu nie słychać \"dzieciorów\", kręcą sie czasem po osiedlu, ale są ciche - i dzięki Bogu !!! Pewnie to zasługa tego, że nie mam okien na tzw. \"studnię\" i plac do gier, bo tam jest skupisko dzieci, ja mam oklna na ulicę i tak wolę, - Rybka - okulary kupiłam w Promodzie, było duzo różnych, więc może tam zajrzyj, - Emi - naftę używałam, nic mi kompletnie nie pomogła, tylko włosy prztłuszczała, - moja Komunia była bez alkoholu - i bardzo dobrze ! - o czym Wy tam jeszcze gadałyście ?? O podróżach i Dumle :-) Też bym pojechała do Maroko, a Dumle sa w Ikei w sklepie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w pracy: nienawidzę pierwszego dnia, bo jest cholernie i totalnie nudno 😠 Najczęściej nie masz jeszcze przepustek, komputera i telefonu - w poprzedniej pracy byłam bez kompa ok. 1 tygodnia !!! No więc człowiek siedzi jak głupek przy pustym biurku, i czytasz materiały - i zdychasz z nudow. Tym razem przynajmniej od razu z rana dostałam identyfikator i przepustkę, ale oczywiście komputera i komórki nie było. Typowe dla pierwszego dnia - zostałam oprowadzona po firmie i przedstawiona wszystkim, potem dostałam materiały informacyjne i zasypiałam nad nimi przy biurku. W pokoju mojego przełożonego i koleżanki z mojego działu nie mam miejsca na moje biurko, w związku z tym siedzę z działem operacyjnym - jak sami siebie nazwali są najmłodsi i najgłośniejsi :-) A w ogóle to jestem z nich najstarsza !! Z tego pokoju - chłopak, który też tam siedzi ma 21 lat !!! A dziewczyny mają tak 23, 34i 26 lat, więc ja z tym swoim wiekiem to będę tam \"ciotkowć\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. nie 34 a 24 ma jedna z nich. Ogólnie, to ludzie, tacy, jak wszędzie - mili i normalni, więc zszedł mi stres, że tam jakieś dupki pracują. Myślę, ze będzie fajnie :-) A dzisiaj byłam na szkoleniu produktowym, i do czwartku jeszcze będę. Komputer już mam, ale nie wiem, czy będę tam mogła z Wami gadać, na pewno nie za prędko, bo jak to wygląda - w nowej pracy i już w necie siedzi. Zresztą nie wiem nawet, czy mam dostęp do kafeterii. W piątek zobaczę. Komórki też na razie nie mam, i nie wiem kiedy ją dostenę. No i to by było tyle z relacji - i proszę tu na mnie nie krzyczeć, że się nie odzywam, bo w dzień nie mam jak, a wczoraj Wajcha nie przywiózł kompa do domu. To ja lecę 🖐️ A tak w ogóle, to tęskno mi za Wami i to bardzo ! I ja też poproszę o zdjęcia, jak ktoś rozdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Hej, no widzisz Kropa nie było tak źle:) I napewno nie będzie:) A ja siedzę sobie z odżywką na włosach i myślę ze powinnam zabrać sie do nauki, ale nie chce mi się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ja też tylko na chwilkę powiedzieć dzień dobry:) Sprzątam w pokoju z maseczka na twarzy, zaraz ide ją zmyć i musze umyc głowę i za godz do pracki. Sto to twoje dzieci blisko maja do szkoły?? Całuję was kobitki kochane 👄 A ja wstrętna znowu wam nic nie wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa blada z mycia, wody brak:( Normalnie czy oni nie mogą czegos naprawiać jak mnie nie ma w domu, a nie jak jestem i jeszcze chcę się wykąpać?? Dobrze że w czajniku miałam 2 szklanki, to chociaż zmyłam maseczkę. K...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto to jakaś oczyszczająca i zwężająca pory Avonu zielona i dosyć skuteczna Dobra lecę bo musze jeszcze sie umalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Doberek ! 🖐️ My wczoraj na rowerkach pojechalismy do lasu. Potem wyjechalismy w jakiejs wsi i było tak pieknie! Bociany klekotały, kogut gonił kure... i takie zielono-zołte łaki... Uwielbiam wies i moze kiedys sie na nia przeprowadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ;-) wies zgoda jest piękna ale chyba tak z perspektywy przejażdźki rowerowej :-) też czasami marzę o małym białym domku ale jak pomyśle o jakimś gospodarstwie to chyba bym nie dała rady tak ciężkiej pracy... dziś jestem spóźniona jakieś pół godziny , bo najpierw sama nie mogłam sie wyrobic rano, potem synek marudził o sandałki któych akurat nigdzie nie było, potem spóźniłam się do pracy itd... mam nadzieję ze jakoś ten dzień przeżyję :-) też tak macie,że jak zadzwoni komórka w torebce to musicie jej przez 5 minut szukać? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ Emilia jak ty masz czas rano jeszcze maseczki robić? ja bym chyba pospała dłużej a wieczorem zrobiła maseczkę :-D :-D :-D pije kawe :classic_cool: może się obudzę :-) miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko... dobrze, że pierwsze wrażenie masz pozytywne :-) wiekiem się nie przejmuj... mówiłam już że u mnie pracują dziewczyny młodsze od mnie o 10 lat i świetnie sie dogadujemy :-) no chyba że w radiu leci jakaś piosenka z lat 80/90 i ja podśpiewuje a dziewczyny się dziwią że to znam :-) taka babcia :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta zaczynam dziś \"dietę\" :D muszę pozbyć się aż 2 kg :D tak więc od dziś koniec ze słodyczami na każdą zachciankę, koniec z kawkami 3w1 w pracy, koniec ze sztuczną zupką raz na jakiś czas i koniec z jedzeniem z nudów gdy nie jestem głodna :D okropnie to wszytko trudne :D, ale muszę wyczymać bo lada chwila będę szukać kiecki na ślub i chcę sobie nerwów oszczędzić gdy ledwo wejdę w 38 w tyłku :D (po zimie mam 36/38 na górze i 38/40 - częściej 40 na dole :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×