Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Myszorku to normalny rozmiar i nie panikuj :-) przy Twoich pomidorkach będziesz jak badylek :-) Zresztą powiem Ci że moi chłopcy orzekli że fajne mam koleżanki :-) :-) jakoś tak wczoraj wieczorkiem o tym mówili :-) :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten twój mały brzdąc jet śmieszny i słodki :D i podobny do ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, nie panikuję, po prostu chcę się swobodnie w sukience czuć i te 2 kg są naprawdę zbędne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurcia moze wazelina smarowac? Albo jakims tłustym kremem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hali gratulacje :-) przyznaj że gdybyśmy CIe tak nie goniły do nauki to tylko 4+ by było :-) :-) cieszę się jakbym sama to zdała :-) a mój brat wczoraj polski na maturze pisał temat: \"człowiek a Bóg\" Laurka to nie przyziemny problem :-) jak Ty taka rozkudłana pójdziesz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki! ja pracuje jeszcze jakis wiel-błąd mi sie zrobił i musiałam sie cofac i zła byłam ale juz przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Hej, ja tylko na moment, wpadłam na biuro zrobić co swoje i lece do telepunktu - jak nie lubię się użerać z klientami, ale cóz klient nasz pan:) Hali gratulation:) Bella ja codziennie maseczki nie nakładam, ale raz w tygodniu robię sobie taka - własciwie noc gdzie: wieczorem odżywka na włosy i kąppiel z pellingiem, a rano jeszcze raz myję głowę i robię maseczkę, 1,5 godz mi wystarcza na zrobienie się na bóstwo + naszykowanie sie do pracy:) Myszor witaj w klubie odchudzających się:) Ja nie tyle co się odchudzam, ale rzeźbię ciało, ćwicze trochę no i mniej jem. Dobra lecę, zajrze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pgoda sie u mnie rypie. Jakies wstretne chmury przywiało i efekt taki ze siedze w golfie i bluzie-brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domku !!! Ale dzis sobie pogadalysmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście się dzisiaj nagadałyście, że ho ho ;-) ja też się odchudzam - raczej marnie mi to idzie :-( więc postanowiłam zacząć też robić brzuszki - nie zaszkodzi. Halinka gratuluję egzaminu 🌼 Laurka, a Ty gdzie się wybierasz, że tak się szykujesz ? Fryzjer, te sprawy.... ;-) Mi na schodzącą skórę przy nosie pomaga zwykła pomadka ochronna. Smarujesz nia podrażnionemiejsca i git !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja obiad na jutro ugotowałam, obejrzałam film a teraz nauka, nie chce mi się, ale dziś posiedzę góra do 24 i idę spać, a co mi tam. Dobrze ze piątek mam wolny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzis obiadek na jutro gotowałam...:) Widze ze wieczorek tez pusty... A iwec do tuterka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja od rana wkurw... Chce jechac do pracy samochodem i moi rodzice powiedzieli NIE!!! Jak mnie wkurzają, wszędzie samochód dostaje a do pracy nie chcą mi dać i tak wszyscy wiedzą czym jeżdzę - wrrr I jak ja się dostanę o 14 na tą moją wieś?? Żaden pociąg mi nie pasuje, nie wiem jak z autobusami, poza tym tracę min 1,5 h na dojazd a tak byłabym już góra 14:20 w domu - wrrr. Ale wam smęcę od rana - już nie będę, idę posprzątać i się ubrać, może uda mi sie chociaż zajrzeć na 30 min do notatek przed pracą - egz mam w sobotę, a w nocy nie chce mi sie uczyć MIłego dzionka kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sto maila nie dostałam :-( dziś mnie nie będzie i jutro tez nie bo zaraz odłączam kompa Śmiała trzymam kciuki za tę komunię Myszorku odnóżki kwiatków sa już w wazoniku :-) czekają na odbiór :-) pa patki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o :D podejdę po nie na pewno :D dzień dobry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D dziękuję bardzo, że tak dbacie o to, żebym się nie przemęczyła czytaniem, doceniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umarłyscie
???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×