Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość ale Ty tez nic ciekawego
Halinko, nie moge Cie skomplementowac bo czasem za duzo narzekasz i przejmujesz sie jakimis pierdolami typu kolor wlosow czy bluzki... :-P Ale poza tym ze trzeba Ci chlopa to ok :-D :-D I powodzenia na obronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, wcale nie :D ja się przejmuję kolorem bluzki? no ale nawet jak się przejmuję to wiesz, chłopa mi potrzeba - muszę dbać o takie szczegóły :D a Ty byś nie narzekał/a dwa tygodnie przed obroną? :D zresztą, ja narzekam na wesoło, minął mi okres łzawego narzekania, całe szczęście :D och Ty Pomarańczo, dam Ci lizaka na osłodę, co? :D idę do czytelni - kocham to miejsce. ale wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizas ludzie, narzekać źle, nie narzekać też źle :D:D o włosach gadać źle, nie gadać też nie za dobrze :D:D zapodajcie nam tematy ciekawe :D nabijemy piany że strach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty tez nic ciekawego
Ty to Sto fantastka jestes - tez nuda 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty tez nic ciekawego
Emilia, ale sie wczuwasz, 'nas'? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty tez nic ciekawego
powkurzam teraz na erotycznym, pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty tez nic ciekawego
Halik dzieki za lizaczka :-) Pewnie ze bym sie wkurzala 2 tyg przed obrona. Ostatni moj wpis byl o 11.18 a potem to juz podszyw i wcale nie uwazam ze Sto to fantastka, wlasnie jej wypowiedzi wywoluja najwiecej zamieszania.. Laurko wyloozuj, te dalsze wpisy to nie ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za bałagan :classic_cool: ja pracuję, troche mnie boli głowa i trochę jestem śnięta. Pomarańczo droga albo wchodzisz i zostajesz, i się przedstawiasz, albo wyjdź i nie wracaj, bo takie rzucanie hasłami naprawdę niczgo nie wnosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty tez nic ciekawego
Myszorze drogi ja tu czesto zagladam ale co Ci z mojego przedstawienia sie i pozostania tutaj? Nie czuje takiej wewnetrznej potrzeby :-P Tak tylko.. nie chcialam nikogo obrazac, tylko wniesc lekki powiew swiezosci.. :-) a wiadomo ze zadna z was nie powie drugiej ze jest nudna lub pisze pierdoly.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj stokrotka bo ty taka
smieszna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Pomarańczo, ja nie widzę wewnętrznej potrzeby by czytać uwagi od obcych osób. Powiew świeżości jest wtedy gdy do grupy dołącza ktoś nowy, kogo można jako tako poznać i porozmawiać ;) i tak dla mnie to tylko niepotrzebne zamieszanie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty tez nic ciekawego
ok Myszor, masz prawo miec swoje zdanie. Podzrawiam, na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pffffffff, to Laurencjo nie wiedziałaś, że jestem Panią na Poziomie? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na takim, takim, a jakim :D trochę się chyba naburmuszę, bo po 9 miesiącach tak intensywnej znajomości ( :D ) nie powinno cię to zaskakiwać :D 9 miesięcy, toż to jak ciąża - poważne uczucie zrodziło :D a ty nie wiesz takich rzeczy 😭 :D jeszcze mi tylko powiedz, że zaskoczenie nie było pozytywne 😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do domu :classic_cool: wstąpię po drodze do apteki pouczona przez Laurencję postaram się kupić maść na recepte bez recepty ;-) :-D już czuje że to miszyn imposible ale nie poddaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhaha :D ja tak kupowałam kiedyś, ale to było w rodzinnej mieścinie :D Pani wtedy pytała tylko \"a brała już to Pani?. ja na to, że tak oczywiście :classic_cool: powodzenia Bell :D bądź jak Tom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza, a co ty tak bez przedstawiania sie za krytyke sie wzielas, slonko? hę??? :-D a ksiazek czytac nie mozesz od deski do deski skoro cire nasz topik tak nudzi???:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty tez nic ciekawego
a tak sobie, dla jaj :-P Co Ci z mojego przedstawienia sie? Mam na imie Jadwiga... :classic_cool: Ksiazki ktore mnie pasjonuja czytam od deski do deski, a tutaj wpadam gdy mam wolna chwile i chce sie posmiac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadźka, dobre sobie. coś mi się zdaje, że trzeba będzie pomyśleć o zmianie forum, a może jakiś blog dziewczynki? z hasłem dla wybrańców ? :D :D w takim blogu komentarze można czytać lub nie :P :D dzień dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kompletna wtopa zapomniałam nazwy maści i poprosilam panią żeby mi coś doradziła no i mi doradziła przepraszam Laurita za zmarnowanie Twojego wysiłku :-D :-D musimy jeszcze poćwiczyć :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty tez nic ciekawego
hej laski czesc niesmiala, spalo sie dobrze lecz za ktotko :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×