Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Tak tak posiekane ziemniak z jakas pasza... A oprocz tego ziarno, chleb, skorupki od jajek itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZemu masz doła ??? Ja tez miałm po meczu- płkałam jak dziecko ! ale juz OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, po meczu też płakałam, ale ze złości że nasi się dali - wrrr. A mam doła bo nie mogę znaleźć parcy za powiedzmy normalne pieniądze, o od lipca nie będę miała gdzie mieszkać i będę musiała wrócić do rodziców i wogóle wszystko jest do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUU no to do bani!Ale nie łam sie! Jakos sie ułozy! ja postanowiłam, ze we wrzesniu pytam sie bosa o umowe. Jak nie bedzie chciał dac to szukam innej roboty! No bo ile mozna tak siedziec bez umowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I masz rację:) Ja zobaczę jak będzie, dziś od rana wertuję ogłoszenia, wysyłam CV i do Łodzi i do Warszawy, musi się przecież coś ruszyć. Do pracy mam na 16:30 dopiro także jeszcze dużo czasu. Tak sobie policzyłam że w tym miesiącu zarobię 200 zł - pracuję od 13- go, ale to ch... mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy aby nie przesadzacie z tym płakaniem po meczu? no proszę was, trzeba było przyjść do mnie, jak bym wam powiedziała, jak będzie, zresztą nie powiecie mi, że się nie spodziewałyście, że tak będzie ;) sport ma być zabawą, a nie powodem do płaczu, a już zwłaszcza wtedy, kiedy się go ogląda, a nie uprawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie osłabiajcie mnie, płakałyście z powodu takiej błahostki jak mecz ? :D Emilka głowa do góry,domyślam się że jest ci ciężko, ale tak z reguły wygląda praca na studiach. znam ten ból, bo mój dół trwał kiedyś pół roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to nie błachostka była, normalnie myślałam że zremisują wkońcu a tu??!! D...blada - wrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem! kiedys czesto jezdziłam na mecze do Konina jak Konin był jeszcze w drugiej lidze. Jak mieszkałam w Poznaniu to chodziłam na Lecha. Faajnie było!:D A teraz tylko przed tv mi zostało ogladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno jest komus zrozumieć kibica jeśli ten ktoś nie interesuje sie danym sportem. Tak samo jest z muzyką. Mnie \"podnieca\" Rammstein, Vader, R.A.T.M, Cradle of Filth itp ciężkie uderzenie. A kogoś innego podnieca Piasek czy Łzy. Wiecie o co mi chodzi? Takze ja płakałam po meczu. Miałam nadzieje, ze sie uda i nasza drużyna przejdzie dalej a tu lipa...Ach, chyba sie troszke zdenerwowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zgłasza się kolejna kura :-D: -D :-D mecz oglądałam nie było co płakać trzeba było się cieszyć i dziękować Bogu że tylko 1:0 się skończyło bo mogliśmy wtopić i trzema bramkami gdyby nie kilka poprzeczek i szczęście boruca więc dziewczyny nie ma co płakać tylko trzeba prawdzie w oczy spojrzeć nie mamy drużyny piłkarskiej !!! a przynajmniej nie taką która może powalczyć w mistrzostwach i nie ma co się oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, to nawet nie o to chodzi ;) bo prawdziwego kibica to ja akurat świetnie zrozumiem, takiego, który wie, kto zdobył puchar, a kto mistrza kraju, jaka kolejność w tabeli, itp. ;) mnie tylko irytuje taki wiesz... konformizm wręcz chyba nawet, jak skacze Małysz - cały naród ekspertem od skoków, jak mistrzostwa - cały naród przed tv i się ekscytuje ;) nie mówię o Tobie, o was, ale ja twierdzę, że albo się jest kibicem, albo się nie jest, ja akurat piłki nożnej nie lubię i nawet w czasie mistrzostw nie będę oglądać i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę się wypowiadać bo jestem jak z opowieści Halyny interesuje się piłką bo muszę mój chłop ogląda i jeszcze gości zaprasza na oglądanie :-D:-D:-D ale czytałam wywiad z borucem który mówił że miał fuksa iż udało mu się to wszystko obronić i widziałam pare piłek strzelonych w jego ręce i dlatego mówie o szczęściu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze , proszę jak sie kokoszki rozgadały :-) a ja tu nie zaglądałam pracując ciężko :-) odnośnie piłki Halinka ma rację to raczej zew grupy choć tacy kibice jak Moluś też się zdarzają ;-) Sto kurki robią ko ko ko a kaczuszki kwa kwa kwa :-) ;-) ;-) to istotna różnica szczególnie w tej sytuacji w Polsce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek zrobiony, zjedzony i po obiadku pozmywane:) Teraz czas wziąść prysznic i może jeszcze poprzeglądac oferty. Sto ja też nie mam planów na wakacje, pewnie zakończy się na weekendowym wyjeździe do Irka babci, o ile on do tej pory ze mną wytrzyma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze od ponad godziny i nie mam co robic bo roboty nie ma- hehe wiec idziemy do domku :) Albo na rower. Ja planuje Zakopane tylko kase bedzie trzeba zorganizowac...Tylko jak ?????????????? A wiec papa moje Drogie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też planów brak :o jedynie Gdańska nie odpuszczę i pojedziemy jak zwykle na jakiś przedłużony weekendzik :D Emilka, co ma nie wytrzymać :D wytrzyma na pewno :D a poza tym z tego co pamiętam to raczej ty nie byłaś w 100% do tego związku przekonana, hmm? ale dobrze będzie, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie wypady 2-3 dniowe są świetne :-) bardzo lubię a szczególnie takie niezaplanowane- budzimy się w sobote rano - jest świetna pogoda , pakujemy się i jedziemy :-) teraz też byliśmy nad jeziorkiem i pomimo,że nie było słońca bawiliśmy się wyśmienicie :-) Emi jesteś dzielną dziewczyna i dasz sobie radę, jeśli nie chcesz wracać do rodziców też pewnie CI się uda bo grunt to dobra motywacja :-) mnie to przynajmniej na tyle zmotywowało ,że miesiąc na grznkach z barszczykiem żyłam ale jak widzisz przeżyłam :-) Tobie też się uda :-) jak możesz podaj mi jeszcze swojego maila :-) albo gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech już będzie 16 😴 w weekend wypoczęłam i dziś w nocy długo usnąć nie mogłam, a teraz oczy się kleją. dziś jeszcze tylko spacer do krawca i może na pocztę :) Rybko zajęta jesteś w tygodniu? farbę kupiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku sprawy nie ma, daj znać kiedy chciałabys się farbować :-) tylko na dziś mam plany :-) mój syn ma pokaz taneczny i jedizemy go ogladać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kropki jak nie ma tak nie ma. Czy jakoś tak się mówiło. A ja obudziłam sie niedawno. Coś mnie tak ścieło a nic nie piłam ;) Sto to jest chomik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto dlaczego ja nie mam zdjęcia zwierzaka?? Kropa a Ty gdzie się podziałaś?? A ja znowu przeglądam oferty - wrr, ale humorek mam lepszy - hihihi. Całuję was i życzę wam dobrek nocy- kwa, kwa kwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×