Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No ja to tak przed 21.00 się już zwinęłam, nikogo nie było, to se obejrzałam inne strony, w gierki pograłam, i poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w co grałaś ? ja wczoraj szukałam fajnej tapetki na monitor, ale nic nie znalazłam ;-( wszytko takie oklepane mi się wydawało, ale moze po prostu nie wiedziałam czego szukam i tak wyszło :-) a co Wy macie na monitorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazłam sympatyczne zdjęcie Morza Śródziemnego...intensywny kolor wody, kawałek lądu, dwie małe wysepki, jakieś łódki, trochę zieleni...taka namiastka urlopu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, grałam w gierki ze strony Primy Guaranesy. Na tapecie mam swojego kota - chcecie ? :-) Myszorek, jak ja bym miała na tapecie to co Ty, to o pracy już w ogóle mogłabym już zapomnieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedyś takie miałam , a potem rybki w akwarium... a teraz mam ognisko w bardzo dużym zbliżeniu, tak że widać jak drewno pęka pod wpywem ognia ale na te upały to chyma musze zmienić bo trochę za gorąco mi przy tym ognisku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka a mnie to życie ratuje :D oczy się cieszą i nic mnie to nie rozprasza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem, że mi to w sumie jest obojętne jaka tapeta, może być i granatowe tło, albo jakaś standardowa tapeta firmowa. Byle nie zmieniać - nie mogłabym mieć co tydzień innej, bo bym chyba szału dostała. Swojego kota już mam ze 3 tyg. na tapecie, i się dalej nie mogę przyzwyczaić. Ale już nic nie będę zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem mam jedną tapetkę przez kilka miesięcy a czasem tydzień , w sumie i tak za dużo jej nie oglądam :-) za to jestem przeciwna zdjęciom dzieci na monitorze- to moim zdaniem rozprasza... mnie napewno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś dostałam od koleżanki :-) zaraz Wam wkleję :-) nasza drużyna: > 1. - Tragiczni ale komiczni. > 2. - My tylko przejazdem. > 3. - 280 koni i 24 osły. > 4. - Wystarczy duże białe ?L? na niebieskim tle. > 5. - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i zdjęcie Janasa) > 6. - Autobus turystyczny. > 7. - Walczyliśmy jak nigdy. Przegraliśmy jak zawsze. > 8. - Co się stało? > 9. - Ułomni ale skromni. > 10. - Jedziemy na Love Parade. > 11. - Ciulaci ale skrzydlaci. > 12. - Ukryci i przerażeni. > 13. - Uwaga niebezpieczeństwo! > 14. - Nie kopać leżących! > 15. - Prawie jak drużyna. > 16. - Szybcy i wściekli. > 17. - Kółko wędkarskie. > 18. - Nie strzelać, bo może dostać niewinny kierowca! > 19. - Polakom gratulujemy autobusu. > 20. - Tak sobie pokreśliłem i tak mi wyszło. > 21. - Którędy do wyjścia? > 22. - Latający cyrk Pawła Janasa. > 23. - Handel obwoźny - gipsowe krasnale. > 24. - Komu punkty, komu? Bo jedziem do domu. > 25. - Przewóz pracowników: Niemcy == Polska. > 26. - Wyjście awaryjne. > 27. - Nas nie dogoniat! > 28. - Nam strzelać nie kazano. > 29. - Szukamy pracy przy szparagach. > 30. - Poszukiwacze zaginionej bramki. > 31. - Lasy Państwowe sp. z o.o. > 32. - Obóz wędrowny. > 33. - Drużyna Actimela. > 34. - Mesjasze narodów. > 35. - To jest miejsce na Twoją reklamę. > 36. - Tylko nie po twarzy. > 37. - Pielgrzymka do Rzymu. > 38. - Titanic. > 39. - Aczkolwiek. > 40. - Zjazd do zajezdni. > 41. - Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej \'Dzieci Niczyje\'. > 42. - Powered by PZPN. > 43. - domowe przedszkole > 44. - jaki sponsor taka gra - TP SA > 45. - zaloga G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ja bym oczopląsu dostała od tych zmian, nie mogłabym znaleźć żadnego pliku na pulpicie, i w ogóle, wolę mieć stały punkt odniesianie w pracy - to niech to tapeta będzie :-) Rybko, ja też bym sobie prywatnych zdjęć, czy to dzieci, czy faceta na pulpit nie dawała - bo to prywatna sprawa, a ja jestem w pracy. I każdy Ci się gapi...... Już z tym kotem sie zastanawiam, czy nie za osobiste tło mam. Rybko, widziałam te napisy - są zajebiste :-D Ja to widziałam, jako napis na polskim autokarze piłkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kogo nie witałam 🖐️ Tez ostatnio kumpel mi to przysłał to sie uśmiałam :D A na pulpicie mam żółte tulipany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na pulpicie porządeczek, foldery zawsze tak ustawione i opisane, że je widać :) ja myslę, że komp to osobista sprawa więc nic przewko osobistym tapetkom nie mam, każdy sam najlepiej wie co mu humor poprawia :D albo co rozprasza, tak jak Rybka :D ja dzieci nie mam ale domyślam się, że jakbym miała jakiegoś berbecia i jego fotę w pracy na pulpicie to tylko bym się w ten pulipt gapiła :D niedobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybiercie tapetki z windowsa ? też je lubię, ale mi się opatrzyły i często biorę jakieś z netu, albo swoje zdjęcia- np. sfotografowane kwiaty w palmiarni w poznaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubię korzystać ze swoich zdjęć, sęk w tym ,że na każdym prawie mam kogoś z rodziny lub znajomego :-) więc w pracy odpada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko dokładnie ta tapetka! :D Mam ja od początku zimy i narazie nie mam zamiaru jej zmieniac! Przed chwilą dzwoniła mojam Mama, bo wysłałam ją do apteki by mi kupiła kwsik foliowy. I pani w aptece była tak miła, ze dała go zadarmo- hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś to kiedy zaczynacie starania o dziecko ? :) bo rozumiem, że ten kwas to się bierze przed rozpoczęciem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Myszorku rozumiesz :) Gdzies około 20 sierpnia koncze brac te tablety, czekam na @ i do roboty! :D Mamy z Pajączkiem WIELKĄ NADZIEJE że jeszcze w tym roku zaciążymy :D Trzymajscie wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Moluś :-) Będę trzymać kciuki :-) Zastanawiam się jak to jest tak bardzo chcieć dziecko. Mnie to na razie omija. Ale będę Ci Moluś dopingować, bo z \"dzieckiem Ci do twarzy\" ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tabletki brałaś tylko po operacji czy wcześniej też ? ja biorę od ponad 2 lat i kiedy już się zdecyduję na bachorka to zamierzam odczekać ok. pół roku :) tak zalecał mi dotąd każdy lekarz, poza tym po tabsach ponoć szybciej o ciążę mnogą więc już samo to przekonuje mnie do odczekania w zupełności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówie Wam Dziewczyny niczego bardziej nie pragne jak bobaska!!! jak mysle o tym, jak bedzie w moim brzuchu, jak go urodze i potem bedzie juz z nami i w ogóle to aż łzy mi do oczu napływaja... A tabletki tylko po operacji brałam i kiedys z jakies 10 lattemu moze przez 1,5 roku a moze mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, to dla mnie niesamowite, że niektóre kobiety tak pragną mieć dziecko. Ciekawe, czy ja tak będę kiedyś chciała mieć dziecko - na razie coraz bardziej oddalam się od tego. Dzisiaj jechałam tramwajem do pracy i mimowolnie słyszałam rozmowę 2 matek - rany boskie - same problemy z tymi dziećmi :-o Nie miały co z nimi w wakacje zrobić. Kurcze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko to normalne,że dzieci to troski bo zawsze chcesz dla nich jak najlepiej :-) ale za to nic nie jest w stanie dać tylu wzruszeń i radości co dziecko.... kiedy rodzi się dziecko świat się zmienia....i tylko żal ,że ono tak szybko rośnie czasem jak patrzę na starszego syna to nie chce mi się wierzyś,że to moje maleństwo, kóre sama urodziłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Rybko, zastanawiam się, czy mnie to kiedyś \"ruszy\", teraz bardziej mnie irytuje, że bym się musiała \"poświęcać\". Na razie oddalam sprawę do 35 roku życia :-) Może do tej pory poczuję chęć posiadania dziecka, i zmienię swój pogląd na rodzicielstwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadzieję, że w końcu się zdecyduję i skończę branie tabsów z bieżacej recepty czyli góra do grudnia ;) na tę chwilę myślę, że ten termin przesunąć może jedynie możliwość przeprowadzki, no ale na to się na razie nie zanosi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×