Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

laurka od razu widac zes koziorozec, taka praktyczna:-) a ja ostatnio moja wjache zabralam na kolacje do knajpy, zawiozlam go swoim samochodem juz mialam zamowiony stolik, oczywiscie musialam sie jednak poklocic z kelnerem bo cos tam zle zarezerowal, a wajcha byl w szoku, zawsze to on odgrywa ta role, (tzn. role aranzujacego wyjscia, a nie ze zawsze sie kloci z kelnerem jak wychodzimy:-D) w samochodzie siedzial jak truska, normalnie smiac mi sie chcialo z niego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co ? Już w Orsayu nie ma tych wszystkich obisłych, sztucznych materiałów ?? Właśnie wróciłam od Maka - znowu - ale tym razem po lody z sosem czekoladowym tam polazłam - pychota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz laurka ja nie jestem zbyt praktyczna (a tez jestem koziorozcem gwoli przypomnienia) a bo ja wiem, faktem jest, ze ja lubie byc zapraszana itp itd i nie za bardzo wykazuje inicjatywe w organizowaniu takich sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka sa jeszcze te sztuczne rzeczy ale nie tylko jest naprawde zauwazalna ilosc ubran bawelnianych, mnie kiedys pekaly oczy od brzydoty ubran w orsayu a teraz potrafie tam sobie cos wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba sie tam wybiorę, jak tak zachwalacie :-) Bo potrzebne mi są ze dwie bluzki do pracy z krótkim rękawem. Chyba coś takiego tam znajdę ? A wiecie, ze oprócz Was, to nie znam żadnej dziewczyny koziorożca ? Jakie jesteście ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy. Raz tak raz tak...;) Spadam juz na imieninki do Mamki... 🖐️ ❤️ dla WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, ale Ty masz wcześnie Wajchę w domu :-) Jak mój przyszedł wczora o 19.00, to tak dziwnie było, że tak wcześnie. Do jutra 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo zipię i mimo,że w domu siedzę to nie mam siły siedzieć przy kompie :( do zobaczenia kiedyś tam... Kropka spóźnione życzenia imieninowe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widze Laurka żeś niewyspana? Ja troche zmęczona po 3 godzinach kładzenia ogórków. W sumie 24 słoiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - ja jestem, ale dopiero co przyszłam, i musiała się tutaj porozkładać :-) Boże, 24 słoiki ! Szok, nie wiem ile lat bym to jadła :-o Myszorek - dziękuję za życzenia, Tobie też składam 🌼. Ty cały czas biedaku masz to zatrucie pokarmowe ?? Ile Ci jeszcze dali zwolnienia ? Laurka, cześć, wiem, że już nie śpisz, to luknij tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko Witaj? To kiedy laseczki miałyście imieninki? ja nic nie wiem Kropcia! mamy zamiar jeszcze kłaść bo my ogóry uwielbiamy! a jaka wspaniał to przekąska do wódeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 dla Kropki i Myszki, wybaczcie dziewuszki, że teraz dopiero, ale ja zawsze zapominam o urodzinach i imieninach 😭 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie przy Kropeczko Witaj miał być \"!\" a nie \"?\" wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Halik :-) Za życzenia bardzo dziękuję, ale nie martwcie sie, że zapomniałyście, bo ja nie obchodzę imienin - tzn. tak tylko trochę. Poza Wajchą i koleżanką, to mi nikt życzeń nie złożył, bo w rodzinie tradycji imieninowych nie ma, więc luz :-) Moluś, wiesz jak ja i Myszorek mamy na imię, to sprawdź w lipcu kiedy jest to \"święto\" i będziesz wiedziała :-) Rany, jeszcze będziecie kisić ? ;-) Mi wczoraj Mama chciała dać średniej wielkości słoik z ogórkami małosolnymi, chyba z 7 ich tam było. Ale nie wzięłam, bo byśmy tego na 100% nie zjedli, i by sie zepsuły. Nie wiem, też tak macie, że, jak dostajecie jedzenie od Mamy albo od Teściowej, to przeważnie nie zjadacie tego, tylko leży to w lodówce, i leży, i potem przychodzi czas, że trzeba to jedzenie niestety wyrzucić ?? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) wczorajsza wizyta u lekarza (trzecia w ciągu tygodnia) przniosła efekt, mam nowy lek i jest lepiej. co ja piszę o niebo lepiej. wczorajszy dzień był koszmarem, musiałam leżeć (osłabienie z głodu :o ), a do łazienki biegałam średnio 3 razy na godzinę i w dzień i w nocy. nie wiem jak to przeżyłam. ale po południu ugotowałam sobie talerzyk marchewki i już mogłam chodzić :D teraz właśnie na śniadanie wcinam chrupką wasę z plasterkim wędliny, co za rarytas po tygodniu głodzenia się :) wykluczyłyśmy z lekarką zatrucie żarciem, to raczej wirusowe, i trwać może i do 2 tygodni :o ale u mnie trwa już tydzień i 1 dzień więc już górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff Myszka, kamień z serca, bo te Twoje krótkie opowieści, to były bardzo niepokojące :-o Ale bardzo się cieszę, że już Ci lepiej, dla Ciebie 🌼 😘 Laurita, nic konkretnego od Ciebie nie chcem, tak chciałąm się już dzisiaj z Tobą zobaczyć. Jak mąż zareagował na nowe ciuszki ? :-) Dziewczyny, była któraś na filmie \"Skok przez płot\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Laurka, że zakupy zaakceptowane, ja idę w sobotę, to może i do Orsaya zajrzę. Jak lubicie kino tak nie do końca dla dzieci, to idzcie - bo to bardzo fajny film ! Plujce powinien się spodobać, chociaz trochę brutalny, ale gdzie teraz brutalności nie ma - chyba tylko w Bobie Budowniczym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak - Śmiała, ja chcę do Turcji, te palmy !! Uwielbiam jeździć do tych krajów, gdzie mają palmy :-) Czy ta bluzka z pierwszysch 2 zdjęć, to tam zakupiona ? I czy Twój kapelusz kupiłaś może w Cubusie ? Bo też sie na taki sam łasiłąm, i w końcu głupia nie kupiłam, a jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc kuzwa doszly??? bo od samego rana dlubie w kompie, smiac mi sie chce najbardziej z siebie kiedy pisze w cv ze biegle obsluguje offica :-D dzieki Kropka, laskawa dla mnie jestes:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że do mnie doszły, nawet 3 maile od Ciebie już mam. Eeee jaka tam łaskawa, ślicznie wyglądałaś, widać, że na urlopie, to czarne to sukienka, bardzo ładna. I kostium też śliczny :-) Ja chcę na urlop ! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Cię Laurka widzę w adresatach, więc cierpliwie czekaj ;-) Byłam, ale już zapomniałam :-( Dobrze, że do tego Londynu jadę, to chociaż jakaś odskocznia będzie. Ale powiem szczerze, że najchętniej to bym sie powylegiwała na leżaku nad jakimś ciepłym morzem. Tak z tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty nie pisałaś, że Ci Wajcha kupił 2 bluzki ? Czy to o biżuterii pisałaś ? To taki sam kapelusz był w Cubusie, też chyba za 5 dych, a ja głupia go nie kupiłam, a potem latałam nad morzem za kapeluszem, i nie było żadnego przyzwoitego, i w koncu żadnego nie mam :-( A kostium gdzie kupiłaś ? No i czy opaliłaś sie odpowiednio do stringów ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×