Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No właśnie o tym mówię, bo ja też sie delikatnie maluję, błyszczyk tylko rano, za chwilę go \"zjadam\", ale poprawiać mi się nie chce. No i to mi się znudziło - potrzebuję tzw. \"świeżej ręki\", bo moja ciągle te same czynności robi. A jakby mnie ktoś pomalował, to też delikatnie, ale inaczej. I o to \"inaczej\" mi chodzi. A jak sama sie maluję, to ciąglę tą samą twarz w lustrze widzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) synek odprowadzony , pomachałam mu łapką i już go nie ma... Buziaka dostałam w samochodzie jeszcze żeby nie było obciachu jak powiedział :-) szpagaty, gwiazdy i jakieś przewrotki robi Śmiała w ....tańcu :-) odnośnie makijażu też nie eksperymentuję za dużo :-) puder, róż -najchętniej brązujący, rzęsy brązowym tuszem i brwi też brązowym , błyszczyk na usta , czasem cień na powieki . Robię raczej taki żeby nie było go specjalnie widać, wolę poeksperymentować z włosami :-) dziś mam podpiętą grzywkę do góry i zupełnie inaczej wyglądam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zero eksperymentow w makijazu: podklad puder brazujacy, cienie rozowe - bo mam zilone oczy- i czarny tusz, pomadka jakis odcien rozu jasny albo ciemniejszy, zalezy lakier jakis neutralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Smiała pływacko-taneczny :-) każdy chłopak miał ze sobą pokrowiec na ubranka z zestawem wyprasowanych koszul i spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł Rybka :-D Ale ciekawy obóz pływacko-taneczny :-) Aha, co do makijażu, to potwierdza się moja teoria i psióły - z Liceum, uważałyśmy, że im \"starsza\" kobieta, tym mniej się maluje, my wtedy miałyśmy oczy \"zrobione\" na czarno, i bordowe usta :-D Taki makijaz, jak mój obecjie (i Jej też) uważałyśmy za \"pańciowaty\" i nudny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to obóz organizowany przez klub tańca do którego mój syn należy :-) Kropeczko mi jednak się wydaje,że wiele kobiet im starsze tym bardziej szaleją z kolarami na twarzy lub jakimś dziwnym obrysowaniem oka :-) w liceum nie malowałam się wcale ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak widzę niektóre 70-cio latki ;-) to rzeczywiście dużo kolorów mają na sobie :-) Ja w LO też nie chodziłam do szkoły pomalowana, raz w III klasie miałam pomalowane tylko rzęsy, i miałam wrażenie że sie na mnie gapią. Poza szkołą, na wypady \"do miasta\" eksperymentowałyśmy ;-) A i to dopiero gdzieś tak od połowy trzeciej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po tusz i inne kosmetyki dopiero na studiach sięgnęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak do malowania się codziennie ? Bo ja dopiero w tej pracy maluję się dzień w dzień. W poprzednich mi się nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, a co to takiego było ? ;-) Wy czujecie jakąś różnicę między latem a zimą, i podkładem ? Dla mnie to nie ma różnicy, niezależnie od pory roku zwsze stosuję podkład. Jak jest za gęsty to go mieszam z żelem na dzień. Ale ogólnie,z racji cery to mam zawsze lekkie podkłady, i nawet w lato ich nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mała 😘 i inne Małe i większe 😘 moja pierwsza noc w Wwie już za mną, o 4 w nocy byłam o włos od zejścia na dół i opierddddd... ciecia parkingowego, bo sobie włączył muzę 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sobie zjadlaś ? Bo mję nosi, i zajadam własnie serek wiejski z pomidorem. Niestety tylko to mam, ale tez jest dobre. Nie wiem, czy sie cieszyć, czy smucić, że nie czuję różnicy - lato - zima, zawsze sie czuję tak samo. Przyzwyczaiłam się, bo na początku, to każdy makijaż mi \"przeszkadzał\", i każdy czułam. Aha, Laurka, a Ty jeszcze się odchudzasz albo ćwiczysz ? Bo ja własnie znowu zaczęłam ćwiczyć - od 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus jaki ten dywan ? daj linka Ja też robię 50 brzuszków dziennie musze się pochwalić :-) ostatnio stwierdziłam ,że mnie to odstresowuje :-) ale jestem głodna, a na obiad nic nie mam ;-( chyba kupię kurczaka z rożna :-) jadę już pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, uwaga - chwalę sie stopką :-D Mam nadzieję, że jest wszystko ok. Odbiło mi dzisiaj - pewnie przez ten \"bad hair day\", i nie dość, że polazłam z nudów na ślubny topik, to jeszcze se suwaczek walnęłam. Ale co tam. Poprawiło mi to humor. Ładne obrazki mam teraz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×