Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Chętnie Moluś - tylko na firmowy adres, bo do skrzynki prywatnej to mi się jednak nie chce zaglądać. A i fotki kuchennych szafek, jakbyś mogła, to też :-) Ciekawe, jak wyglądają czerwone szafki kuchenne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem Kropka :D mam tu na myśli to miejsce, o którym mówi się że wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :D ja nie mieszkam tam gdzie mi najlepiej więc stąd zrzyt gdy mówię, że do \"domu\" wracam :D z tego samego powodu też nie pakuję się w kredyt jeszcze :classic_cool: a dziecko..no cóż, to chyba jednak z lenistwa, co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mysza, w końcu wiedziałaś, że mąż ma taką a nie inną pracę, i Go \"rzucają\", więc fakt, nie ma sensu teraz brać kredytu pod mieszkanie, bo za chwilę może się okazać, że jedziecie do innego miasta. Myszorek - a Twoją Wajchę to dużo razy jeszcze skierują gdzieś indziej ? Czy w końcu dostanie \"coś\" stałego ?? A dziecko ? Bo ja wiem dlaczego go jeszcze nie masz ?? ;-) Mówisz, że z lenistwa ? Serio, serio ??? :-D Ależ mnie ta reklama Orendża wkur........ 😡 !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam żadnej reklamy :classic_cool: a ile razy i dokąd mogą rzucić mojego męża tego nie wie nikt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia ja też nie mam reklamy... W sumie to dawno nic mi nie wyskakiwało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wojsku nie ma stałej posady i na zawsze w jednym miejscu :) a że dziecka nie mam z lenistwa to fakt :D niezaprzeczalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dlaczego ja mam tą głupią reklamę ??? 😭 Mignęła mi gdzieś wypowiedź Pani Halinki - i sie za Nią stęskniłam - więc Halik, odezwij sie tu czasem :-) Myszorek, to w kwestii własnego mieszkania bardzo możliwe, że będziecie do emerytury Wajchy czekać :-o Kiedy wojskowi przechodzą na emerytury ?? Eeee, z lenistwa, lata Cię gonią dziewczyno, i pewnie niedługo lenistwo Ci przejdzie. Co z tym dzieckiem za 2 lata ?? Dalej to aktualne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne z tym wojskiem. Bo w sumie nie ma po co kupować mieszkania bo za jakiś czas z Poznania wyślą go do Olsztyna potem znowu gdzies i w sumie całe życie na walizkach. Tak czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na razie aktualne. tabletki mam przepisane do grudnia. potem odstawię albo nie. zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstawiaj, odstawiaj ;-) Na nowy rok trzeba zaplanować coś nowego, i innego ;-) :-) A tak serio, to ciekawa jestem, czy od stycznia będziesz \"się starać\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to może wyglądać Moluś, nie musi, ale może. bo w tej pracy nic nie jest przewidywalne ;) i wierzcie mi na słowo, ze z dnia na dzień może przyjść rozkaz, który wywróci życie do góry nogami ;) i tak w tej chwili moje wakacje, które za ledwie 2 mce chciałam spędzić w Maroko, są w zawieszeniu. i pewne na tę chwilę na jakiś 1% :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka od stycznia na pewno nie będę się starać :) po odstawieniu tabletek zwyczajnie muszę odczekać z pół roku. biorę je parę lat i jest to konieczne by organizm wrócił do normalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze dłuuuugo, zanim zaczniesz :-) Moluś, a jak u Ciebie wygląda kwestia \"starań\" ? (bardzo bawi i jednocześnie irytuje mnie to słowo ;-) - to tak jakby dotychczasowe zwykłe uprawianie seksu zamieniło się w super ważne \"staranie sie\", jakby nie wiadomo, co to było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze moisz Kropeczko hehehehehe. Dziś ide do lekarza bo coś sie dzieje. I zobaczymy co powie. Czy nadal brac tablety czy już je odstawić. No i potem czekam na @ i w dni płodne do roboty!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u Ciebie się może szybciej zacząć :-) Co do tego \"starania sie\", to zawsze jakoś mi sie wydaje, że z radosnego, wesołego seksu, nagle ludzie zamieniają sie w \"starających\" i z zaciętymi ustami, z grymasem na twarzy \"to\" robią, jakby sie męczyli, i nie chcieli, no ale przecież się \"starają\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje, że w przyszłym roku mama będe... A z tym seksem to chyba róznie bywa. Kiedyś czytałam jak dziewczyna opowiadała, że po seksie robiła świece by doszło do zapłodnienia- buhahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, nawet mi nie mów takich rzeczy :-D Kiedyś słyszałam parę \"mądrych rad\" koleżanek - no normalnie jak w sredniowieczu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co Myszorek się szpagat robi w celach prokreacji ? Co to daje ?? Czy te dwie \"figury\" są ze sobą niezwiązane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a że figury nie związane to chyba jasne :D wyobraź jak wygląda świeca a jak szpagat. jeśli chodzi o zapłodnienie to jedno przeczy drugiemu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, ze to jakaś \"sensacyjna\" metoda, jedna lepsza od drugiej :-) Ale potem się zmitygowałam, że znowu sobie o mnie pomyślicie, i stąd dodałam to pytanie o nie związaniu z tematem. W sumie to jest wiele absurdalnych teorii nt. zajścia w ciążę, ale jakoś żadna mi teraz do głowy nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×