Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

cześć :-) widać,że mało mamy czasu, coraz mniej się wpisujemy... przyznam,że po pracy też jużmam dosyć wszystkiego ;-( ale czasem brakuje takiego wygadania się... Kropka Ty to taka sportowa jesteś ... najpierw wisisz na sznurze nad skałami a teraz siłownia nie mówiąc o surfingu i innych... skad bierzesz do tego energię:-) Moluś chce Ci się rower wyciągać na te 3 min jazdy? chyba wolałabym się przejść.... zaczęłam malowac oczy cieniem tak jak mówiła kiedys Laurka- palcem :-) i chyba naprawdę lepszy efekt jest niż szpatułkami.. tylko brakuje mi jeszcze takiej fantazji do kilku kolorów, to już wyższa szkoła jazdy musiałam dziś rano a\\szyby w aucie skrobać , zaczęłam w kozakach chodzisz ...chyba zima idzie kiedy przestawiamy czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w telewizji mecz, który mnie nie interesuje mam fajną książkę -biografię Eleonore Roosevelt ... ale ile mozna czytac :-) dzieci śpią Was nie ma poprzegladam strony w necie, może znajdę coś ciekawego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Rybko, proszę Cię :-D :-D :-D - ja i sport ??? buhahahaha - jestem ostatnią osobą do tego ;-) Na wyjeździe firmowym raczej musisz robić takie rzeczy, bo inaczej zawalasz punkty w grupie - ze wspinaczki się wykpiłam, i ktoś musiał za mnie się wspinac, żeby punkty zdobyć - bo to takie konkursy były. A poza tym zazwyczaj nie robisz tego na co dzień, a na wyjeździe firmowym masz okazję zejść 45 m \"do ziemi\", zjechac na linie, itd. No ale przecież zrobiłam to tylko raz, i pewnie więcej na razie nie będę. Siłownia, to już Wam mówiłam dlaczego - po prostu zauważyłam, że już tak szybko nie spalam kalorii, to muszę sobie pomóc. No a cała reszta, to tak mimochodem robiona - na urlopie, i przez Wajchę. Bo nie ukrywam mój naulubieńszy sport to leżenie na kanapie :-D Czas się zmienia 30 października. Rybko - czytamy tą samą książkę !!! :-D Ja dopiero zaczęłam, i jakoś ciężko mi się jest wciągnąć. Nie porywa ta książka na razie. Dobra jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trochę więcej zdjęć m.in. z jaskini, to Wam zaraz wyślę - enjoyed it :-) Chociaż mam wrażenie, że mówię do siebie 🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! cholerka pracy mam dziś troszke! Nie wyspałam się bo oglądałam \"9 miesięcy\". super ten film- uśmiałam się! :D Nowy zakup do domku zrobilismy- mikrofalówka. Kupilismy na allegro za 249 zł. kuchenka nowa z grilem na gwarancji.. Oczywiśie teściowa jak się dowiedziała to musiała sie nagadać- wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moluś :-) Zdjęcia poszły. Droga ta mikrofala chyba. Co prawda sie na tym nie znam, ale Allegro równa się dla mnie - tanio, a tu 250 zeta ? Byłam wczoraj na zakupach - nie ma nic ciekawego - dosłownie nic. Za to obrączki w jednym sklepie były przepiękne :-) Wybór ogromny, i po raz pierszy nie czuliśmy się dziwnie i niezręcznie przymierzając je. Nie wiem, może do tej pory były jakies dziwne modele ? Ja się głupio i staro czułam przymierzając jakieś modele, właściwie, jakbym patrzyła na palec i rękę ciotki, A Wajcha mówił, jakby patrzył na rękę swojego ojca :-o ;-) No ale w tym wczorajszym sklepie były naprawdę ładne wzory - lekkie, nowoczesne, delikatne i po prostu ładne. Właściwie to będę miała problem z wyborem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia to mikrofala to okazja jakich mało! Serio! Sugerowana jej cena do sklepów była 399zł. W lipcu 2005 r została wycofana ze sprzedazy bo weszła nowa seria i teraz Amica je sprzedaje tak tanio na allegro. wiesz zeby towaru się pozbyć. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5569942 Zdjecia fajowe!!! ale ja z moją tuszą pewnie bym się nie wcisneła w tą dziure! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, dlaczego mi się nigdy-przenigdy nie otwierają zdjęcia na Allegro ?? 😭 😠 No jak tak mówisz, to może rzeczywiście i okazja to jest ? I to Amika bezpośrednio sprzedaje ?? Moluś, patrząc obiektywnie, to nasza grubsza od Ciebie koleżanka przeszła i wszędzie się zmieściła, a mi się np. kask zaklinował - więc to nie kwestia tuszy (pomijam tu chorobową otyłość) ale ułożenia, więc pewnie byś śmigała po tych jaskoniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie wiem dlaczego Ci się nie otwierają! Chyba musisz mieć coś z kompem! Jak chcesz zobaczyc to wejdź na strone allegro i w \"szukaj\" w i w nazie użytkownika wspisz \"PrawieZaDarmo\" i ci się pokaże. Własnie wypiłam gorący kubek knora- 8 warzyw z ziołami ioliwą z oliwek. PYCHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, ja też lubię te gorące kubki Knorra - warzywne, ale mimo, że pyszne, to wcale takie zdrowe nie są, jak oni zachwalają. Na allegro główną stronę to wejść nie moge bo mam zablokowane - trudno, nie zobaczę tej mikrofali :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę Kropka czytasz tę książkę?? ;-) mnie zaciekawiła, nawet stwierdziłam,że podoba mi sie sposób patrzenia na świat tej kobiety, ale dopiero po jej przemianie nie widze nic ekscytujacego w rodzeniu 5 dzieci i jeszcze patrzeniu na romans męża :-) ale za to zawsze była wierna swoim zasadom jakiekolwiek by nie były trudne do zaakceptowania i jakiekolwiek pokusy by na nią nie czekały :-) Lubię biografie a Ty dlaczego czytasz własnie tę książkę? Molus kupowałaś już jakiś sprzęt AGD na Allegro? dostaje się jakąś gwarancję? zaraz ide do Myszki tylko musze poczekać aż moja Wajcha wróci ze spaceru z psem... mój synek sie przeziębił i trochę marudzi ... ide do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 😴 wczoraj miałam urwanie głowy, zebranie, kończenie okresu rozliczeniowego, bieganina. wyszłam po 18 z tak potwornym bólem głowy, że myślałam że zacznę zwracać wszystko co zjadłam w ciągu dnia ;) na szczęście po 2 prochach a przede wszystkim kąpieli (bardzo niedawno odkryłam - szkoda że tak późno - że bardzo pomaga) ból zelżał i mogłąm przyjąć Rybkę :D włoski są super odświeżone, naprawdę lubię ten kolorek - brąz z mocno rudo-prawie że czerwonym połyskiem :D :D dziś będzie zdecydowanie lepszy dzień, no i piątek mamy :D p.s. Rybko jeśli książka fajna to się możemy potem wymienić :D ja ci pożyczę moją ukochaną \"muzykę\" a ty mi biografię. ja dziś zaczełam czytać drugi raz \"samotność w sieci\" - czytałam ją parę lat temu i zupełnie obojętnie ją potraktowałam wręcz zmuszając się do czytania :) daję jej drugą szansę, do pewnych książek czasem człowiek musi dojrzeć :D widzę różnicę, bo wtedy książla nudziła mnie od pierwszych stron a dziś już tego nie odczuwałam :D poza tym chcę film zobaczyć - słyszę o nim od paru lat, bo tak się składa, że mój tatuś miał okazję kilka razy spotkać się z reżyserem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątek!!! :) Nareszcie.... Nawet się wyspałam bo po jedenastej byłam już w łóżku! Rybko ze sprzętu agd to mój pierwszy zakup. Ale jest moc towarów na gwarancji. Przeważnie sprzedający to pisze w aukcji. Jest też dużo sklepów, którym towar nie schodzi i pozbyuwają się go po atrakcyjnych cenah. Tak też kupiłam dywan :) Rybka, Myszka, Kropcia, Laurka, Halinka, Bella, Sto 🌻 Laurka, Halinka, Bella, Sto co u Was pindzie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pindzie pewnie mają \"urwanie głowy\" w swoich pracach ;-) Myszko - myslałam, ześ na jakimś króciutkim i nagłym urlopie. Rybko - pamiętam, że kiedyś czytałam recenzję tej ksiażki w Twoim Stylu, i mnie zaciekawiła - nawet chciałam sobie kupic jej biografię. No ale jakoś nie kupiłam, ale jak zobaczyłam w bibliotece, to od razu wypożyczyłam. Ale poza przeczytaniem wstępu, i informacją, że mąż Eleanor nigdy, przenigdy nie uwierzył w jej zdradę, chociaż miał nagrania świadczące o tym - to nic nie wiem, bo jeszcze nie zaczęłam czytać, i w ogóle nie bardzo mi się chce :-O A jesli chodzi o romanse prezydenta i akceptowanie ich przez pania prezydentową - to ile ludzi tyle układów, i różnego podejścia do tego. Poza tym to były troche inne czasy niż dziś, i może tak łatwo by nie odeszła od męża, nawet jakby chciała ?? A moze jednak nie chciała, bo podobała się jej pozycja, pieniądze. No i sama ponoć miała romans. Trudno powiedzieć, dlaczego podejmowała takie a nie inne decyzje - to kwestia indywidualna dla każdego z nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wyszli goście a ja odkryłam simsów i teraz ucze się organizować im życie :-) Kropka czytaj ta książke bo warto, ja juzjestem w połowie Myszka pewnie,że możemy się wymienić :-) mam jeszcze córkę Stalina i Fridę jakbyś chciała- z podobnych ksiązek ... kuźwa jak późno jutro nie będe mogła wstac... w sumie to dziś :-) dobranoc dziewczynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net
Czołem kobiety, chciałabym do Was dołaczyc-ale mam wrazenie ,ze to jakis hermetyczny krag-czy mi sie tylko wydaje? Pozdrawiam słonecznie, zyczac udanego dzionka ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę w wałkach, nie lada wyczynem było ich nałożenie po ostatniej wizycie u fryza :D na 14 mamy zarezerwowany stolik w restauracji :D potem połazimy bo pogoda piękna :D potem może selgros - za tydzień im. w rodzinie i trzeba dobry alkohol kupić ;) poza tym im. miała też babcia w dniu wczorajszym i zażyczyła sobie suszarkę do prania :D :D u niej są same duże a ja mam taką fajną, małą, taaa :D życzenie babci dla mnie najważniejsze :classic_cool: miłego dzionka! pomarańczowa zapraszamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks po po obiedzie? :D ja wolę poranny :D :D :D obiad było ogromy, choćbym chciała coś zjeść na wieczór to nie dam tady, a to pech, takie dobre salami w ldówce :D za to wina nakupiłam w selgrosie i zaraz się z kieliszkiem do męża przytulę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia :-) jestem tak padnięta, że siok. dzisiaj mam pierwsze zajęcia merytoryczne, więc trochę odpoczę od pracy, ale w tym tygodniu muszę jeszcze zaliczyć sąd w celu podstemplowania skierowana :-o latam i biegam i już mi się nic nie chce, wyspać się nie mogę, nie mam czasu na poczytanie książki, ogólne lypa :-o ściskam i całuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina witaj w świecie ludzi pracujących :-D Za dobrych, starych czasów, tez wiecznie gdzieś zapierdzielałam, i czasu nie miałam. Ale myślę, że powinnaś się niedługo przyzwyczaić :-) Laurko moja kochana - całuję Cię mocno, muach, muach 😘 No to tak do zimy będziesz bardzo zajęta - a co potem ? Masz okazję na inną pracę ?? Czy powrót na kafe ;-) A nie mogłaś wparadować mężowi do łazienki, i się zacząć malowac - a On niech się odmacza ;-) :-D Myszko - ostatnio dużo moich koleżanek przefarbowało sobie włosy na podobny kolor do Twojego - wyglądają ślicznie, a mnie aż skręca, żeby się tez przefarbować. Rybka - ja simsy uwielbiam, to moja druga ulubiona gra po Heroes\'ach :-) Właśnie niedawno postanowiłam sobie kupić The Sims I, bo miałam gdzieś jakąś piracką wersję, którą zgubiłam. Ksiażkę trochę po czytałam na naukach przedmałżeńskich, jak pani mówiła o naturalnej metodzie planowania rodziny, ale nadal mnie nie wciągnęła jej biografia. No a co do nauk, to byliśmy u Pallotynów, i chyba lepiej trafić nie mogliśmy - 8 godzin z obiadem, z super księdziem, który ma życiowe podejście, i ciekawie mówi, i z sympatyczą panią, która nie gadała głupot, a już na pewno nie mówiła bzdur typu - jak chcesz sie kochac, a masz dni płodne, to lepiej posprzątaj w domu ;-) Jesteśmy bardzo zadowoleni, tym bardziej, że to był calutki kurs :-) I koniec - załatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Lasencje! Laurka przesrane zima będzie to Ci gwarantuje! Znajdź taką prace byś na kafe mogła siedziec:) Kropka to super, że już po naukach! Dobrze, że mnie umineły :D Halik a jak tam życie ❤️ ? :) Też miałam ochote na taki kolor o których wspominała Mysza ale boje się, że staro będe wyglądać.... ;) A wczoraj chłopaki robili zakonczenie sezenu paintballowego. Po graniu był gril i było fajowo. Pajączek się zlekasza upił i o 19-tej już smacznie 😴 hehe A ja po obejrzeniu \" Azylu\" dołączyłam do niego! Całuski dla Wszystkich ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, jak to Cię ominęły ? Miałaś w LO zaliczone ? Co do koloru włosów, to wiesz co ? Wbrew powszechnej opinii nie uważam, zeby ciemny kolor postarzał - obie moje koleżanki, które się niedawno pofarbowały wyglądają zdecydowanie młodziej, i bardziej dziewczęco. Poza tym, jak oglądam swoje zdjęcia w ciemnych włosach, w porównaniu do obecnych, to też mam wrażenie, że z ciemniejszymi wyglądam młodziej. Tylko, że nie mam na myśli oczywiście granatowo czarnych, czy czarnych, bo taki kolor może rzeczywiście trochę postarzać, mówie o ciemnobrązowych z dodatkiem czerwieni - śliczne kolory. Mysza - będziesz dzisiaj na kafe, czy nie ?? 😭 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę ;) o co chodzi z zaliczaniem nauk w LO ? pierwsze słyszę i jakoś dziwne mi się to wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w liceum w IV klasie religia kończyła się właśnie zaliczeniem (i dostaniem papierka) kursu przedmałżeńskiego. A że ja tam do IV klasy nie chodziłam, to go nie dostałam. Ale wiem, ze tak było. Myszorek, to jak jesteś to sie pojawiaj cześciej - sama z Molusiem nie pociągnę tego kramu :-D Z jakiej okazji mieliście ten obiad w restauracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wybrać jakiś fajny kolorek bo trza się farbnąć bo jak ja się pokaże na wszystkich świętych ? ;) co do nauka to było tak: jak miałam 5 z religii, Pajączek również i załatwione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×