Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Widać Pani w sklepie nie byął dobrym sprzedawcą - Ty powiedziałaś, co chcesz, a ona zaczęła zachwalać różne modele, zamiast dać Ci najprostszy. Miała klientkę na talerzu ;-) i nic nie zrobiła. Nie wiedziałam że masz Rybko takie zacięcie do szycia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie co rano budzi koci \"traktor\", potem następuje min. 5 min. czułości - to mnie czas porannych przygotwań ogranicza, kot byłby chętny na więcej :D potem wstawianie kawy i mięcha dla kota, i pilnowanie kota by nie porwał swej porcji zanim zdążę ją pokroić do miski :D mały głupek minutę bawi się z większym kęskiem a potrafi złapać cały, jeszcze nie pokrojony kawał, nie wiem co by znim począł :D :D śmieszny jest bardzo :D lecę po drugą kawkę, dziś powinno być lepiej z czasem w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Dzisiaj pogoda wybitnie deszczowa, a ja sie wystroiłam w białe rajstopy, przez Rybkę ;-), no i teraz mam czarne kropki od deszczówki na tych białych rajstopkach 😭 Ale i tak mi to nie popsuje humoru - dzisiaj mam pensję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka fajnie musisz w tych rajstopach wyglądać :D trochę jak przedszkolak i kobietka w jednym :D Rybko jak tam moje tusze? kiedy przynieść pieniądze?? niech już będzie piątek, w sobtę raniutko jedziemy do rodziców, jupi jej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to proszę weekend w Warszawie prawie, się szykuje :-D Kropki z rajstop już jakoś domyłam - ale na tą pogodę to z tymi białymi rajstopami wyskoczyłam jak \"filip z konopi\", aż boja sie wyjść na dwór, bo znowu się pochlapię 😠 Jakie tusze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wawie nie, 30parę km pod wawą :D Rybka ma znajomego przedstawiciela, od któego mogę kupić tusz troszkę taniej - dokładnie 6 zł taniej :D więc wzięłam dla siebie, mamy i ciotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to napisałm przecież, że prawie w Warszawie :-) Co to za przedstawiciel ? Tzn. jaka firma ? Właśnie wróciłam z alarmu pożarowego - trwał godzinę, więc załatwiłam parę swoich spraw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie o nazwę firmy mi chodziło, nie o przedstawiciele we własnej osobie ;-) Dziewczyna na zdjęciu z podanego przez Ciebie linka, jest do Ciebie, Myszorek podobna. I jeśli mówimy już o tuszach, to Bella, gdziekolwiek jestes i czy mnie \"słyszysz\" - używasz już tego Guerlain\'a ? Ja im dłużej go używam, tym mniej jestem zadowolona - jedna wielka przeciętność, prawie zero podkręconych rzęs. Na pewno go więcej nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że myślisz o tej reklamującej tusz, a nie tej z grzywką w rogu ekranu ;) :D podobieństwo widzę w kolorze włosów, oczu i czesaniu :D no i tusz ten sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że o tej co tusz reklamuje, tamta w rogu ekranu trochę, jak szczur wygląda ;-) A co do tej podobnej do Ciebie - to zawsze jak widzę tą reklamę w TV, to o Tobie myślę - podobne jesteście :-) Z włosów, oczu, ale i ust też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dobra, niech będzie :D śliczna dziewczyna, mogę być do niej podobna :D :D :D ale usta to mam chyba pełniejsze :> :D :D :D yyy, i twarz jakby bardziej okrągłą :D itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Myszorek - weź tu nie wydziwiaj ;-) Własnie dostałąm do linka z krótkimi sukienkami ślubnymi, i chyba po raz pierwszy cos mi sie spodobało :-) Bo ta sukienka, co Wam link do niej umieszczała milion lat temu, to już mi się dawno przestała podobać. No dobra, to oglądam dalej. Masz jakieś wieści od Haliny ? Jak Jej w tej pracy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z 6 stron, wybrałam 3 sukienki. Linków nie podrzucę, bo nie umiem, ale Myszorek wyślę Ci zaraz mailem. Obejrzysz, i dasz mi znać, co o nich myślisz, dobra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chyba też sie najbardziej podoba nr 1 - taka wdzięczna jest i elegancka, ale ja za bardzo talii nie mam, no i bioder - a modelka jak widać, w tej kwestii może się pochwalić. No ale zobaczymy - powiem Ci, że zanim te zdjęcia znalazłam, to mi mniej więcej taki krój właśnie po głowie chodził - jakoś tak naturalnie mi przyszło ukierunkować sie na taki styl. To chyba dobrze, że mój wizerunek się krystalizuje, i nawet robią takie sukienki :-) Myszorek, dziękuję za wklejenie - jak Ty to robisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba i nr 1 i nr 2. 3 masz rację Myszorek - trochę jak dla Carrie z serialu, wzięłam ją dlatego, że jest dla wąskich bioder i tuszuje brak talii - ale nie jest moją faworytką. No i teraz mam zagwostkę - kto mi to uszyje ? Bo wątpię, zebym trafiła na podobne w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 jest śliczna ale taka skromniutka, i jakoś mi nie pasuje do samej Kropki, nie wiem czemu. jeśli chodzi o jedynkę, to modelka jest raczej szczupła i nie ma szerokich bioder - to ten krój sukienki je ardzo podkreśla. jeśli modelka szersze bioderka by miała to by się to naprawdę w oczy rzucało,a tu jest idealnie. a umieszam fotki na fotosik.pl - tam mam konto :) jak już się zdjęcie wprowadzi to wyskakują właśnie takie kody - linki, które wystarczy skopiować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to ja mam już 2 sukienkowe faworytki, będę przy okazji szukać podobnych modeli. Czyli tak - sukienka już prawie z głowy, bo najgorsza rzecz, czyli wybór już załatwiona. Powiem Wam, ze nie wiedziałm, że żeby wziąć ślub kościelny i zrobić wesele to tyle głupiego zachodu jest 😠 ;-) Myszorek - miałaś chyba łatwiej, szkoda, ze ja nie biorę tylko cywilnego, czasem żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyj Kropka, znajdź kilka krawcowych, idź podpytaj na początek u każdej, ile, czy sama skombinuje materiał itp. i na pewno kogoś znajdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja o kościelnym ze względu na swoją sytację nigdy nie myślałam :D a różnica jest tylko taka, że tu stoisz w kościele (no i papierki załątwiasz) a przy cywilnym tylko w jakieś sali Kropka :D poza tym organizacja ta sama przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę sie boję szycia, nic nigdy nie szyłam, a jak nie wyjdzie ?? Może Rybka, jak sobie kupi maszynę, to tak się wyrobi, że mi uszyje ;-) :-D No i trudno by mi było chyba materiał wybrac, dlatego wolałabym gotową, ale jeśli nie znajdę, to pewnie uszyję. Popytam po rodzinie i znajomych o dobre krawcowe, i trzeba będzie się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×