Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

na moim też :classic_cool: takie jesienne, fajnie nastaraja :D u rodziców ok. mój kociak bezstresowy zupełnie - zadomowił się po 5 min. - wyszedł z transporterka, załatwi ł do kuwety, zeżarł 2 miski nie swojego żarcia, bawił się wszędzie i po kolei zajmował tamtenu kotu miejsce :D ale podchodziły do siebie góra na metr i na tym koniec ;) poza tym dziś mam rocznicę :D chcę znowu do egiptu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Myszka wszystkiego NAJLEPSZEGO 🌻 Marzy mi się Egipt!!! weź no Kochana podeślij jakiesś fotki z Egiptu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć już wyprostowałam swoje sprawki :-) godzić się jest tak miło :-) Kropeczko co CI dolega? Molus zdjęcia są super - we wszystkich jest jakiś promień słońca... takie są wesołe :-) dzięki Myszko fajnie,że dziś się zobaczymy :-) choc na chwilkę :-) acha i ładny masz ten płaszczyk jasny, w któym byłas ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, ciesze sie, ze się już pogodziliście :-D Mnie Wajcha przed chwilą przykurzył 😠 Obrażę sie na Niego ! Rybko antybiotyk mi zaszkodził na żołądek - fatalnie sie czuję, gorzej niż bym sie czymś zatruła. Idę do apteki po siemie lniane, i do domu. Tak więc dziewczynki, do jutra 🖐️ Myślę że jutro już będę się dobrze czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Rybko :) ten płaszcz kupiłam zaraz przed ślubem właśnie w Monnari. słabo się przydał bo ciepło było :D ja siemię jem codzień z jogurtem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, spokojnie, jeszcze tylko 2 miesiące niecałe (o ile chcesz zrezygnować z końcem roku) :-) Pomyśl, jakiego teraz doświadczenia nabierasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też by nerwy poniosły takze spox Laurka :D Za chwile idę do gina na kontrole! i udało mi się tzn Pajączkowi dodzwonić do Poznania i jestem umówiona na 14 listopadan na 9. Już się boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - no coś Ty - jeszcze tam nie byłąś, masz kupe czasu a już się boisz ? Ale czego ? :-) To dobrze, że masz umówioną tą wizytę, tylko się cieszyć, a nie bać. Masz dzisiaj wolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka spoko, takie jest życie po co się przejmujesz takim facetem ?? pomyśl ,że każdy dzień który wytrzymasz to dodatkowa kasa no i doświadczenie, bo jak potem w CV napiszesz ,że pracowałaś dwa m-ce to tak podejrzanie krótko ..... Moluś szkoda że 14 to wtorek bo mogłybyśmy sie zobaczyć....a ja pracuję ... gdzie idziesz do tego lekarza? Kropka jesteś?? wyleczyłaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Rybko - ale do końca nie wiem, czy się wyleczyłam. Jak mi dalej będzie niedobrze, to pójde do lekarza :-o Tylko co ja mu powiem - że co ? Że tabletka mi zaszkodziła ?? Ale przynajmniej wczoraj moja niedyspozycja na cos się przydała, bo jak leżałam na kanapie i przysypiałam, to obudzili mnie panowie z TP. którzy przyszli naprawić telefon, od 3 miesięcy nie działający. To nic, że mieli przyjść w sobotę.........miło, że się w ogóle zjawili. Co jutro robicie ? Mysza - jaka "obrazkowość" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro śpię dłuuuuuuuuuugo. potem śniadanie w łóżku. pewnie odkurzymy i umyjemy podłogi.. i obiad na mieście :D po południu film na dvd - koleżanka mi dała \"diabła, który ubiera się...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam w weekend 2 filmy - jeden taki thriller dla nastolatków, gdzie dziewczyna opiekuje sie dziećmi i ktoś do niej non stop dzwoni a potem chce zabic - dno :-o I drugi \"V jak vendetta\" - super film ! Mysza daj znać, jak Ci się podobał \"Diabeł ubiera się.......\", czy warto pożyczyć na dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka poluję na ten film od dawna :-) moja koleżanka ma już ściagnięty ale dopiero czekam :-) ciekawe czy bedzie CI się podobał :-) jeśli chodzi o TP i inne takie to mi w grudniu kończy się umowa na net i rozglądam się za ofertami. Na razie mam z netiI i płacę 59 zł netto /m-c za 128 Mega macie jakies porównawcze oferty? Dzisiaj taki luźny dzień :-) wielu ludzi porobiło sobie wolne Myszka nie chodzisz wogóle na cmentarz? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Wawie to już od wczoraj mniej samochodów na mieście, a dzisiaj to w ogóle dojechałam w 40 minut. Rybko, ponoć TP ma teraz jakieś oferty na internet, sprawdź tutaj: http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/ Ogólnie to mogę Ci polecić Neostradę, bo miałam, i byłam zadowolona - nic sie nie psuła, Internet był w miarę szybki. teraz mam Iplusa, i jest do dupy - nie dosć, że powolny jak cholera, to jeszcze sie \"wywala\", i niektóre strony się nie zawsze otwierają, w tym kafeteria :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko chodzę na cmentarz do rodziny :D czyli najczęściej na grób dziadka (u rodziców), reszta rodziny w innych częściach kraju. ale tutaj nie mam nikogo przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też tutaj nikogo nie mam na cmentarzu, moja rodzina tez po całym kraju rozrzucona jest... wydaje mi się ,że cmentarz to tylko taka symboliczna kwestia więc mogę iść na obojętnie jaki i zapalam znicz pod ogólnym, dużym krzyżem albo szukam jakiegoś grobu na którym żaden znicz się nie pali wierząc w to że ktoś zrobi to samo za mnie na grobie moich bliskich.... jadę dziś do krawcowej szyć spodnie do tańca dla syna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja nie mam takiej potrzeby. na grób dziadka jadę kiedy czuję, że już powinnam, ale niekoniecznie 1.11. sama lubię pospacerować czasem po cmentarzu, poczytać, podumać, ale też nie musi to być akurat jutro bo tak zostało to ustalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, podziwiam \"poświęcenie\", mi by się nie chciało nigdzie iść, jakbym nikogo na cmentarzu nie miała. Pamietam, że jak mieszkałam na mazurach, to tez tam nikogo nie mieliśmy, to na 1.11 nie chodziliśmy na cmentarz. A później zmarli nasi bardzo dobrzy znajomi, i wtedy ich groby odwiedzaliśmy. Teraz w ogóle zauważyłam, że sporo mojej rodziny poumierało - tak w okresie 2000-2006. Wcześniej, to właściwie tylko na jeden grób się jeżdziło, a nagel porobiło się tych grobów dużo :-o Smutne spostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę 1.11 bo po prostu wtedy cmentarz nie jest taki szary .... lubię zapach znicy i te stare znicze do których wkładało się palce żeby je oblepić woskiem :-) no cóż Kropeczko młodsi nie jesteśmy z roku na rok... ja ostatnio jadąc przez miast zastanawiałam sie dlaczego na plakatach wyborczych tyle młodych ludzi jest... za młodych a to chyba złudzenie bo przecież 4 lata temu byłam młodsza to oceniałam to z innej perspektywy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie - też zwróciłam uwagę, ze kandydują jakieś dzieciuchy ;-) Jak byłam dzieckiem, i chodziłam na cmentarz 1.11, to mieliśmy takie patyki, które sie wkładało do każdej świeczki, potem się taka kulka robiła na tym patyku, a jak się ją przekroiło, to przepiękne kolory tam były, poukładane warstwowo :-) A teraz nie można tak robic, bo świeczki maja metalowe chełmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×