Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

A ja sobie zrobiłam wagary - I raz w tym semestrze. Chyba pójdę na spacer - ładna pogoda/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj szkoda Rybko szkoda!!! Ale i tak nasi chłopacy pokazali klase !!! :D Bravo dla nich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwieram nad kawą i miłego dnia życzę 😘 ja udaję się dziś na zajęcia - 7 godzin siedzenia, skończę tę aplikację z hemoroidami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywam się póki mogę, bo dziś będzie gorzej niż w piątek. Moluś śliczny psiaczek :D a mąż widzę zapatrzony jak mój w kota :D mam już @ od wczoraj i jest ok:classic_cool: brzuch się odzywa ale spoks, nawet procha jeszcze nie brałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :classic_cool: Moluś - piesek bardzo słodki, ciekawe jaki będzie duży, jak urośnie ? Emila - w sobotę i w niedzielę łaziłam w półbutach, w których chodzę w każdą inną porę roku, oprócz zimy, i powiem Ci, że było mi już za zimno. Półbuty czekaja do wiosny. Mysza, Rybka, Bella - wielbicielki golfów 😘 Halina - nie panikuj, teraz tyle reklam na specyfiki na hemoroidy, że wyleczysz :-D Laurka - masz dziś zajęty dzień ? A co do piątku ok. 22.00, to Mysza zgadła :-D - oglądałam filmy. W sobotę sie "peelingowałam" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i muszę się Wam pochwalić - wzięłam sobie do serca, to co mówiłyście o zdrowym spędzaniu weekendu, i w sobotę 2 godziny łaziłam z Wajchą po Łazienkach :-) Piękna słoneczna pogoda była, chociaż trochę zimno. Wajcha mi zdjęcia porobił, ale że to nie cyfrówka, a 24 zdjęć nie chciałam z jednego spaceru, to klisza jest w aparacie i jak tylko będę miała cały film, to zdjęcia powysyłam :-) Się rozumie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej zależało mi na świeżym powietrzu, bo w sumie ruch mam na siłowni. tylko, czy w Wawie istnieje coś takiego jak \"świeże powietrze\" ? ;-) Laurka, jak muszę umyć szafki w kuchni, to myję jedną dziennie, w ten sposób nie dostaję szału, i nawet jest interesująco, jak znajduję jakieś niepotrzebne pierdoły, które nagminnie wyrzucam. A potem się cieszę, że mam takie luzy w szafce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha no instnieje takie ryzyko, ja np. sprzątam \"ciągle\", jak skończę w ostatniej, to w pierwszej juz można zacząć od nowa ;-) Ale tak na serio, to właściwie po co tam sprzatac, skoro kurzu nie ma bo to zamknięte szafki, a jak w nich ładnie produkty poukładam, to za godzinę jest taki sam pierdolnik, jak przed sprzątaniem. Nie widze sensu. Więc jedyne co robię, to czasem przeglądam ich zawartość, i wyrzucam nieprzydatne/przeterminowane rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie zdążę, ale co tam - milion razy już widziałam. Ale film jest świetny :-D Za to wczoraj nasza \"kochana\" telewizja zaserwowała nam wielkie zero, jeśli chodzi o filmy wieczorowa porą 😠 W ogóle czasem myśle, że płacenie 39,90 za podstawowe programy to i tak nadto. A Ty Laurka ile płacisz za kablówkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ten film o \"szczenięcej miłości\" - ble, nie lubię takich filmów. co tam jeszcze mieliśmy - jakis film o zlodowaceniu ziemi, a ratował ja serialowy supermen - troche zerkaliśmy z Wajchą, ale daliśmy sobie spokój i w końcu oglądaliśmy \"Nawiedzony\" - zawsze jak to widzę, a zdarzyło mi się już ze 2 razy, to sie zastanawiam, jakim cudem w takim gniocie zagrał Liam Neeson ?? Amadeusza widziałam w programie, ale za późno dla mnie było, zreszta widziałam już 2 razy. Smutny film. Pierwszy raz poszłam na to do kina - cała szkoła szła. No i jak na 12 - to latkę to zrobił na mnie ogromne wrażenie. A 2 raz to jakos tak kilka lat temu go widziałam, i więcej zrozumiałam z niego, niż jako dwunastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Whiskey sama w domu. Ale Pająk zaraz do niej idzie. Strasznie piszczała jak szliuśmy do pracy 😭 A w tv faktycznie lipa wczoraj była!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad jakąś lepsiejsza kablówką, gdzie będzie Canal + i HBO, ale nie wiem sama. Bo to ok. 120 zł/mies (czyli 80 zł więcej niż teraz) i non stop te same filmy, które i tak oglądamy w kinie, no i kiedy miałabym niby ogladac te programy, jak wracam ok. 20.00 do domu, a ok. 22.00 juz śpię. Chyba się nie opłaca. Moluś - Łyski się musi przyzwyczaić do Waszego trybu życia :-) A gdzie mała śpi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech to 😠 jaka niesprawiedliwość 😭 ;-) Płacimy mniej więcej tyle samo a ja nie mam HBO 😠 :-D No właśnie to miałam na myśli - że tam wcale tak częśto nie ma premier - czasem zerknę na ich program, i wynika z niego, ze i na HBO też nic nie ma. O Laurita - masz piwnicę !!?? Szok - myślałam, że w nowych osiedlach nie ma piwnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma, bo są garaże zamiast piwnicy. Poza tym garaże są trochę ponad ziemią, dopiero drugi poziom jest pod ziemią, i w zwiazku z tym parter jest podwyższony. Ale nie lubie takiego budownictwa z garażami nie w ziemi. No i piwnic nie ma. Za to na każdym piętrze są dwa pomieszczenia gospodarcze, które za opłatą można dzielić z sąsiadami. Ja nie wykupiłam takowego pomieszczenia, i w sumie nie brakuje mi tej składnicy, bo zapasów na zimę nie mam, a znając Wajchę to by tam znosił wszystkie niepotrzebne i stare rzeczy, że jak bym tak weszła, to by mi się słabo zrobiło. A tak, to wszystkie nieptrzebne rzeczy są oddawane bądź wyrzucane, nic sie nie skąłduje :-) A co Ty Laurita w piwnicy trzymasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwnica to podstawa! Bo gdzie trzymac rowery, słoiki i inne pierdoły! Młoda ma zrobiona kartonową bude. Troche jej tam czasem nie pasi i próbuje wskoczyn na do łozka. bo teraz spimy na kanapie w duży m pokoju bo w małym malowanie trwa nadal. A kanapa niska jest jak sie rozłoży. i o! Ja za kablówke płace chyba z 1 1 zł ale taki szjz na niej mamy ze bez pojęcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Laurita, takie \"dojrzewające\" rzeczy, to normalnie woda na mój młyn - niecierpię takiego składowania. Zaraz wszystko wyrzucam - chyba odreagowuję, bo wychowałam sie w domu z dwoma \"Chomikami\" - Babcią i Mamą, które nigdy niczego nie wyrzucały, bo \"a nuż się przyda\". O ile wiem, to nigdy sie nie przydawało, jak i 90% rzeczy, które ja na śmietnik wywalam :-) Ale moja Ciotka, to jest dopiero MEGA \"Chomik\" !!! Wiecie, ze Ona ma w swoim pawlaczu części do malucha, którego nie mają już chyba 1 15 lat ?? :-D Jakie Wy tam macie słoiki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm no ja tam nie wiem, Laurita, nie wiem :-D Ale po co Wam tyle słoików, jak sklep tuż za rogiem ? ;-) Zreszta ile to jest \"tyle\" - powiedzcie mi, bo normalnie mnie ciekawość zżera, jako, że nigdy nie miałam słoików magazynowanych w piwnicy :-) Tzn. jako dziecko miałam, ale tam była masa dżemów, i chyba ogórków, które moja Mama robiła. Ale to było z 15 lat temu, i z tego co widzę, już nikt weków nie robi, wiec to kupne przetwory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahahaha części od malucha!!! Mój Tato też ma graciarnie w piwnicy. Kiedyś wywaliłam mu jakieś stare lustro i coś tam jeszcze. Ale koleś się pieklił! :) A nie pisąłam Wam, że musiałam wydać swojego chomika mamie bo sie biedna stresowała 😭 Poryczałam się ale będę ją odwiedzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nigdy wcześniej nie mówiłyście, że właśnie mieszacie dżem w wiadrze, i będziecie go zaraz pakować do słoików :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzemów nie mam bo nie jadamy. Ja w tym roku kładłam ogóry ( kiszone i onserwowe)Burczki, szczaw, pomidory, papryke i nie wiem co jeszcze mam od teściowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - pomidory w słoiku ?? A jak je Twoja teściowa robi ?? To jest coś takiego jak suszone pomidory w słoikach, które w sklepie kupujesz ? czy jeszcze coś innego ? Ciekawa rzecz, te przetwory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :-) Wynika z tego, ze moja Mama i Mama Wajchy nie robią tego rodzaju rzeczy. Mój Wujek tylko kisi ogórki, ale to taki rarytas, że otrzymać taki słoik ogórków jest niemożliwością. W związku z tym dżemy kupujemy w sklepie, ogórki, jak jest sezon na małosolne też w sklepie, pomidory suszone w słoiku też w sklepie, a innych \"słoikowych produktów\" nie jadamy. To mówisz Laurka, że też będziesz weki robic :-D Pewnie jak Plujka będzie dorosłą, to będziesz Jej tak podrzucać, jak Tobie Twoja mama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×