Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kurcze ciekawe kiedy ja zaskocze :) To co robisz dobrego do jedzonka? Mmmmm zjadłabym coś dobrego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka jasne, że chce!!! :) Dawaj Kochana!! Musz się w końcu zacząc szykować bo idziemy na obiadek fdo moich rodziców. Kurcze głowe umyc, wyprasować, rezent spkować. Lece!!! Narazieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nałożyłam farbę średni blond i czekam aż zobaczę co z tego wyjdzie , bo na razie jakieś strasznie ciemne te włosy mi sie wydają Laurka co zrobiłaś na te urodzinki dobrego? mnie tez to czeka za chwilkę:-) Moluś jeszcze nic nie uszyłam - nadal walczę z założeniem nitki :-) dziś zabieram maszynę do teściowej - może ona mi pomoże :-) dobra, ide zmyc ten kolorek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, szkoda że weekend już się kończy:( miałam tyle rzeczy do zrobienia i nic nie zrobiłam 😡. Ale sa też plusy tego wekeendu - spędziłam go z I.:D. Czasami nie wierzę że mam takiego faceta i że tak może się między nami układać [czyt. dobrze się układać]. Czasami się pokłócimy, ale to normalne. Wiecie czasem nie wierzę ze tak może się wszystko układać. Mam pracę którą lubię, faceta którego kocham (wiecie co wcześniej pisałam - że sama nie wiem czy go kocham), ale moje wątpliwości mineły. Co dalej - studiuję to co lubię, mam niezłych przyjaciół , a wczoraj od Irka dostałam film który zawsze chciałam obejrzeć pt Smażone zielone pomidory- jestem przeobrzydliwie szczęśliwa :D Laurko nie przejmuj się że Młoda choruje, u dzieci to wpełni normalne, ja podejrzewam że mogła się przejeść, albo tak przeżyła całe to przyjęcie że się rozchorowała. Mojej koleżanki syn ostatnio tak miał. Rybko dawno kupowałaś maszynę do szycia?? Ostatnio tak sobie pomyślałam że może i ja sobie kupie, żeby coś zwęzić skrócic czy poprawić to musze jechać do krawcowej, a tak sama mogłabym to zrobić. Teściowa i mama by mnie nauczyły - poza tym dobrze mieć jakąś babską umiejętność:) A co tam u reszty?? Kropa to się gdzie podziewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja chciałam
podnieś, ale w sumie to wy to musice robić :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! tone w robocie!!! Kropcia helllo! Laurka hello! cała reszta hello!!! Kropka cholero mała co się nie odzywasz??? A Mysza to chya już w kraju co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że początek roku wszystkim daje się w znaki! 😠 Tylko Mysza baluje 😠 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doleciałam :D jestem u rodziców, matko jak ja sie za kotem stęskniłam :D :D jestem wypoczęta, brązowiutka i uśmiechnięta. wyleżałam się w słonku i doładowałam baterie ;) byłam też w Jerozolimie, zostawiłam życzenie w ścianie płaczu, tylko czekać aż się spełni :D będę w pracy w czwartek, ale teraz koleżanka zniknie na tydzień urlopu więc nie wiem jak będzie z czasem, ale parę fotek wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) pustki widzę ;-( Kropka wróciła i tylko tyle? zmieniłaś pracę? co u CIebie ? Lauka kiedy masz mie odpowiedź odnośnie wniosku? a gdzie Moluś? Emi fajnie,że jesteś szczęsliwa- dobrze umiec dosenia to co się ma... tylko człowiek taki głupi jest że nie docenia tego co ma podane na tacy i marzy wciąż o czymś nowym... Do takich włąsnie celów jak mówisz kupiłam tą maszynę ... i już wiem jak sie zakłada nici :-) mój teśc potrzebował 10 minut żeby się dopatrzec jak to działa :-) pierwsze co zrobie to zwężę sobie spodnie :-) zawsze jakoś tak miło coś sobie zwężyc ;-) Myszorku kiedy dostaniemy jakies zdjęcia? tak tęsknie za plażą i słońcem... niech chociaż sobie na zdjęciach pooglądam... Hali jak serce? w pracy dają CI odetchnąc? w sobotę ide na bal :-) juz wymyśliłam fryzurkę i w zasadzie jestem gotowa na ubaw... mam tylko nadzieję ,że będzie fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje serce w porząsiu, nawet lepiej, dziękuję :D za to w pracy ni chu chu nie dają odetchnąć ;) siedzę po 12 godzin, a to i tak mało, wracam do domu, idę spać, wstaję rano i idę do roboty i tak od poniedziałku do czwartku, bo w piątek mam sąd - nudy jak flaki z olejem, bo w tym miesiącu w księgach wieczystych :-o całuję wszystkich i idu spaciu :classic_cool: 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że poszaś spac ;-( nie ma z kim pogadac ;-( słucham sobie muzyczki ale pogadałabym sobie z kims... jutro bedzie okazja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u gina. Znowu mam torbiel- 4 na 6 cm. Jestem załamana:( Mam skierowanie do Pozniania do poradni specjalistycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, padam na pysk, idę zaraz po kawę i brac się dalej za następną pracę zaliczeniową - wrrr Wzieło mnie dziś na starą dobrą Metallicę - dobrze mi się pisze przy takiej muzie. Mysza Ty proszę nie gadaj tylko zdjęcia wysyłaj - fajnie że jesteś 👄 Kropa witaj🌼 gdzie ty byłaś gdy Cię nie było?? Halina widze że masz tak jak i ja - praca, praca, praca a w domu tylko spanie. Moluś będzie dobrze, torbiele da się wyleczyć, zobaczysz ze za góra rok bedziesz mamą ślicznego bobasa Dobra kobitki, daję sobie 3 godz na napisanie pracy a potem do łóżka na następne 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech mnie Laurita ! :-D Widzę Cię, widzę !! Ale daj mi się powyżywać na ślubnym, przez te kilka dni :-D Z kim tu mam pleplać ?? Od kilku dni zaczęłam znowu myśleć o ślubie, więc i tam sie udzielam. I proszę mi tu nie szpiclować, albo szpiclować dokładniej - siedzę tam od wczoraj, a nie od miesięcy :-p :-D :-) Wcześniej nie miałam głowy ani czasu - no ale dosyć tłumaczenia. Laurka - co jest Plujce ?? CO teraz po dzieciach chodzi ?? 5 miesieczna córka mojej koleżanki też jakaś ponoć podziebiona, ale bez takiego hard coru, jak Twoja ! To jakaś grypa żołądkowa, czy płuca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry szpicel jesteś - ja już zapomniałam o tym 3 stycznia ;-) :-D Ale daruj, zaraz po Nowym Roku chyba mogłam ;-) :-D To jest zapalenie płuc ?? To znaczy, że gdzieś Małą zawiało, tak ?? Bo o ile się orientuję, to zapalenie płuc nie jest zaraźliwe. To skąd to Plujka ma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluja już kilka dni tak choruje, no nie ? Mam nadzieję, że wystarczy antybiotyk nie w zastrzykach. Ta mojej koleżanki córka też cały czas chora, marudna jest, ale koleżanka ma nadzieję, że jej przejdzie. No takie są wady przedszkola, że jedno dziecko łapie jakieś paskudztwo od drugiego :-( A co w ogóle na to lekarz mówi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, ale co mówi ten lekarz, co Pluję leczy ? Dużo ma takich przypadków ? Jak dzieci z tego wychodzą ? Kończy się na antybiotyku, czy zastrzykach ? Córka mojej koleżanki na razie chyba bez większych negatywnych objawów, i oby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo, groźnie brzmi :-o a czy Ty w ogóle widzisz jakąś poprawę ? Oprócz ustania wymiotów, bo pewnie są z tego powodu, co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z pracy zmarnowana, mam syf w pokojach, musze daslej się uczyć - ahhhjak mi się nie chce😭 Laurita jak Pluja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Śmiała 100 LAT 100 LAT 🌻 🌻🌻🌻🌻 Laurka jak tam Plujka? Słyszłąm, że jakiś właśnie taki wirus panuje i dzieci chorują. Trzymam kciukiby szybko wyzdrowiła! :) Kropcia jak fajnie, że sie pojawiłaś! Zapraszamy częściej :) Myszka czekamy na foty!!!Piramid,faraonópw, grobowców, Ściany łaczy itd! Rybko co ta za bal? Nogdy nie byłam na balu! Mi to bale kojarzą się z balami tak jak w bajkach :) Na taki z wielką ochotą bym się wybrała :) Emi, Laurka ja uwielbiuam Metallice. Tylko jak dla mnie Metallica skończyła się na \"czarnej\" płycie. Load i Reload nie moge strawić! St. anger- pare kawałków strawie. S&M nawet fajna. Co do tej torbieli. @ miesiące tem nic jeszcze nie było widać a teraz o! Dziś teściowa dzwoni do Poznania i łatwi mi jaknajszybciej wizyte. Jestem tylko ciekawa czy na oddził mnie wezma czy tylko lekarz mnie zbada. Najbardziej się boje bym znowu nie szła pod nóz. Może laparoskopie mi zrobią? ale nie ma co gdybać. Dziś się dowiem troche to dam znać... Hali dobrze, że z ❤️ w porzo :D ❤️ dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo. tak jak przypuszczałam pracy mam sporo, bo koleżanka poszła na tydzień urlopu - teraz ona wykorzystuje końcówkę urlopu za 2006 :) mam kilka fotek, które niedługo do was podeślę. Moluś z wycieczek zaliczaliśmy tylko Jerozolimę więc z wyżej wymienionych zobaczysz tylko ścianę płaczu :D piramidki i inne grobowce, kair czy inne miasta widzieliśmy przy okazji podróży poślubnej i wszystko jest na zdjęciach sprzed 2 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Myszka! W taki razie poprosze też o fotki z przed 2 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×