Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

tak mi przykro :D ale pocieszę cię, też mi się zdarza :D tymczasem borem lasem idę do domu :classic_cool: i tam będę zaglądać czy ktoś się przypadkiem nie pojawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurita pindo co się do mła nie odzywasz a w ogóle to dzień dobry :-D witam koleżanki chciałam zauważyć że chyba jednak od lutego też nie mam czasu :-D generalnie w ogóle nie mam czasu. Ale to mam nadzieje kiedyś się zmieni. Teraz sobie siedze pije winko, oglądam szkło kontaktowe i chyba zaraz pójde spać bo rano musze wstać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwować od rana 😠bo niektóre pójdą razem na bale, inne nie pójdą 😠 spać 😴 kawy śniadania i najlepiej do łóżka z powrotem męża nie ma więc z mruczącym kotem ;) rymuję od rana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belcia dało się to zauważyć ;) Kiedy ten bal? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze za tydzień Walentynki!! :) Hmmm i co tu wymyślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, w walentynki jak zwykle pogapię się w monitor. a teraz czas na drugą kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Myszka :( Ja w tamtym roku w Walentynki miałam operacje.brrr Kurcze musze się laski wygadać bo zwariuje 😭 Nie wiem co się dzieje ale od jakiegoś czasu śni mi się mój ex. Był on moją pierwszą wielką miłością .Śni mi się taki jaki był na początku naszego związku. Piękny w długich włosach-ehhh Myślałąm , że to tak poprostu mi się przyśnił i tyle a tu prawie co noc jest! Dziś jak rano się obudziłam to tak jakoś za nim zatęskniłam! Troche mnie to przeraża, że tak o nim myśle...A może to tak tylko z sentymentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myśle o nim przez te sny! Cholera! nie no nic mu nie powiem! W sumie to nie rozmawiamy o swoich byłych. Raz kiedyś tylko mieliśmy rozmowy w toku na temat \"eksów\" ale to było po pijaku i mało pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłaś Laurcia? :D z tym zdjęciem ? :D :D coś bym zjadła tylko najpierw do bufetu muszę tyłek ruszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co to za bal :-D wiem tylko że idę :-D trzeba Halyny o szczegóły wypytać ;-) Moluś Laurita ma racje nie mów nic Pająkowi Mysza bido, mąż Ci to napewno wynagrodzi jak wróci :-) a z okazji walentynek to wymyślilłam impreze w remizie strażackiej, na którą zabieram wajche mą to znaczy nie wymyśliłam tej imprezy wymyśliłam żeby go na nią zabrać :-D :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurcia to dobrze, że ani w pipę, ani w oko :D :D Belcia nie za dużo tych zabaw ? :D bale, remizy, a panieńskiego jak nie było tak nie ma :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zjem? wiecie? hamburgera albo hot doga :classic_cool: zaraz lecę do bufetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinda :P najłatwiej to zaprosić na coś czego się w życiu nie zamierza zrobić 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co, znów sama mam siedzieć? ja się tak nie bawię 😠 idę album przeglądać - wybiorę jakieś zdjęcia na ścianę, dyrektor przyniósł mi dziś żyłkę i sobie antyramy połączę :D byłam dziś na zakupach, ładną bluzeczkę w Solarze kupiłam za 49 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby się ktoś łaskawi pojawił to wołać :D smsem najlepiej :D albo głuchaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszorek myszorek*
jaką bluzeczkę? może ja sobie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę: w solarze wyprzedaże spore -ceny od 29 do 109 ;) gdyby nie to,że pensja dopiero jutro wzięłabym i ładny golfik z granatowej dzianinki :D a kupiłam brązową, lekko świecącą, bez rękawów, z okrągłym dekoltem - dopasowana, i do dżinsów, i do spodni w kant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja (właśnie przy winie i czekoladkach, jedyne co dziś w domu zrobiłam to kąpiel własna :D) na forum gospodyń pójdę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mają tam poradnik dla gotujących :D w końcu ja czasami gotuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moluś, cudna ta Twoja psinka :-) Myszorek, gratuluję udanego zakupu w Solarze, mi się tam wszystko podoba, ale nigdy nic mi się jeszcze stamtąd nie udało kupić. No i daj cynk, jak jest \"na gospodyniach\" ;-). Laurka - jak aerobik ? Pochwalę się (a co mi tam) - ważę 50 kg !! I to oznacza, że osiągnęłam, dla siebie idealną wagę :-) Całusy dla Wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia nie gadam z tobą, bo ważę ze 2 więcej a jestem niższa 😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurita - żeby Cię zmobilizować :-D :-D Ale o ile wiem, dla Ciebie 50 dych to za mało, więc jak Ty się masz pogrążać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, i jeszcze ci wytyka że by za mało było, w domyśle sugerując że ważysz nie wiadomo ile więcej 😠 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×