Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

kupić kupili - wszystko do końca, więc prędzej czy później wyemitują :D powiedz mi tylko jak będzie w końcu z adopcją u Moniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to oni jeszcze nie zaadoptowali ? Rany to TVN7 jest jednak do tyłu. Monika i Chendler zaadoptują 2 dzieci - bliźnięta, ale nie pamiętam jakie \"płcie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem nawet która seria teraz leci - chyba 8sma, ale głowy nie dam. no jak dotąd u nas chyba tylko canal+ wyemitował wszystko ? ale ja nie mam tego kanału i liczę na tvn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę mi się, co znaczy że nie mam aż takiej potrzeby :D szał serialowy mam już za sobą - w liceum to mogłam jeden odcienk po kilka razy oglądać :D poza tym nie widziałam płyt w najbliższej wypożyczalni. a do beverly hills za daleko niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w LO, to nawet nie miałam pojęcia, że taki serial, jak Friend to istnieje ;-) A teraz raz na jakiś czas w weekendy wypożyczamy kilka płyt, i sie cały czas okazuje, że jakiegoś tam odcinka to nigdy na oczy nie widzieliśmy. Mysza, jedziesz dzisiaj po swoją torebkę ?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torebkę na allegro kupowałam, przyjdzie pocztą. ja serial zaczęłam na początku liceum oglądać - wtedy był jeszcze emitowany w paśmie niekodowanym na C+ :D w domu był już net więc z wypiekami na twarzy ściągałam zdjęcia, przeglądałam strony o serialu (mój angielski był wtedy na dużo wyższym poziomie :D) i czytałam po kolei streszczenia odcinków :D C+ emitowal "przyjaciół" gdy w Stanach leciał bodajże dopiero ze 2 lata, bo pamiętam że na stronach nie było opisu wicej niż 2 sezonów -a fani uzupełniali je co odcinek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Mysza, ale szał :-D Chyba na żaden serial tak nie czatowałam. O ile sobie przypominam, to w LO oglądałam Klan i Zbuntowany Anioł - i bardzo mi się anioł podobał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł to leciał jak na studiach byłyśmy :D w końcu my to ten sam rocznik :D pamiętam, bo ze współlokatorką oglądałam :D najpierw \"esmeralda\". potem \"uzurpatorka\" i \"zbuntowany anioł\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to, jak na studiach ?? 😭 To niemożliwe, jak dziś pamiętam, że przychodziłąm ze szkoły, jadłam obiad, uczyłam się, a potem schodziłam na Klan i na anioła - i razem z Mamą oglądałyśmy. No nie może być !! Na studiach, powiadasz ?? To jak to możliwe ?? ;-) Może końcówka była, jak na studia poszłyśmy, bo o ile pamiętam, to ostatnich 2 mies. i ostatniego odcinka to nie widziałam. Nad czym ubolewam straszliwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aż weszłam na filmweb.pl :D to serial z lat 98-99, data premiery w Polsce maj 2000 :D matura była w 97 więc to był trzeci rok studiów jak nic :D wszystko się zgadza bo cały pierwszy mieszkałam sama a od drugiego z psiółą :D siedzę w fajnych klipsach, już są :D teraz musze za nie zapłacić 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gdy topik odżył na całego - ja siedze zawalna robotą i nawet nie mam czasu do was zajrzeć 😭. Ale nadrobie to jutro - wyjdę normalnie z pracy, pójdę na spacer a potem z herbatką usiądę przy kompie i wkońcu was doczytam. Miłego dzionka miłe Panie. Całuję was wiosennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też wiosennie :-) ubrałam dziś moją kochaną czarną garsonkę i stwierdziłam,że co jak co ale spodnie to już modnego kroju nie mają ;-) są jakieś takie wąskie - ale kupowałam ją z 7-8 lat temu ;-) - jaki z tego wniosek - potrzebuję nowe spodnie - tylko nie wiem czy teraz lepiej z rozszerzanymi nogawkami czy jednak prostymi ale szerokimi? jakie Wy nosicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś tak czadowo na dworzu, że przyszłam do pracy w samej bluzie :) Co do \"Przyjaciół\" to leci 10 seria ! Monika jest juz w ciąży!!! :) Ja mam tapete w dużym pokoju i bardzo żałuje! 😭 W mały pokoju kolor oliwkowy i ten sam kolor ma jedna ścina w przedpokoju. Druga ma kolor bananowy i ten sam jedna ścina w kuchni. Farby są, że tak powiem \"do mycia\" więc nie ma z nimi wcale problemów.:) Dziś im Krystyny- teściowej i trza będzie iść 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, Monika nie może być w ciąży, bo Chandler ma jakies tam niezdolne plemniki ;-) I adoptują. Może Ci się z Rachel pomyliło, bo ona była w ciaży, ale chyba w 9 serii. Rybko, ja podobnie jak Laurka nosze dłuuugie, do ziemi, żeby też obcas przykrywały, dopasowane, ale nie obcisłe, i lekko rozszerzane ku dołowi, albo proste. I zawsze ale to zawsze są to biodrówki. Przymierzam się do zwężanych, tzw. rurek, ale jakoś mi nie podchodzą. Wczoraj kupiłam sobie sweterek, bluzkę koszulową, i kapelusz :-D I wszystko \"od czapy\", ale ładne i niedrogie było ;-) Emila, zaglądaj częściej. Gdzie Ty teraz pracujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia on jest w ciąży!!! Widziałam wczoraj na własne oczy!!! I dom kupili za miastem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi tu nie pasuje......bo, że dom kupili to pamiętam, ale Monika w ciąży ?? Muszę w takim razie jeszcze raz kiedyś, przy okazji luknąć na ostatni odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mi też coś nie pasuje! :) Przeczytałam streszczenia ostatnich paru odcinków które teraz lecą i nie ma nić o ciązy! Tylko, że wczoraj widziałam, że Monika ma brzuch i wygląda jakby była w ciąży. Hmmmm Jest napisane tak "...Monica i Chandler starają się przeprowadzić do domu za miastem, by tam wychowywać swoje dziecko.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozwieję waszych wątpliwości bo wczoraj o przyjaciołach zapomniałam :D jak się Belcia pojawi to jej zapytam :D ja mam jedne spodnie z szerokimi nogawkami, ale rzadko je noszę - nie ze względu na modę, bo ona mnie mało interesuje, ale ze względu na to że jestem niska, do tego szerokie biodra - brzydko mi w takim kroju :D z tego samego względu (biodra) nie noszę też biodrówek. staram się kupować proste spodnie, rozszerzane też odpadają zupełnie bo ja zawsze muszę skracać co psuje każde inne niż proste wykończenie nogawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś mogli mówić o dziecku bo byli na spotkaniu adopcyjnym 2 odcinki temu :D dziewczyna w ciąży wybrała ich na rodziców swojego jeszcze nie narodzonego dziecka :D ale widać albo matka się zmieni, albo będzie niespodzianka skoro Kropka pisała o bliźniętach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, to straszne, co mi wczoraj uświadomiłaś z tym aniołem :-o ;-) A byłam pewna, że to było w szkole średniej 😭 I mam kilka lat wyrwanych z życiorysu 😭 :-D Jakie masz te klipsy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak widziałam ten odcinek z tą adopcją... Właśnie przyszły klipsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś trudno mi sobie z tego klipsy wyobrazić :-) A nie ciężko Ci, albo np. ucho Cię nie boli ? Ja mam dzisiaj różowe biedronki, kolczyki. Tak chciałam jakoś wiosnę zaakcentować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mile zaskoczona bo zapięcia nie rzucają się w oczy, tu te zapięcia dobrze widać: http://www.pakamera.pl/zdjecie.php?pic=mb101414_185243343_mainpic.img na uchu widać głównie tę kuleczkę, która równie dobrze mogłaby być wkrętem. uszy czuć, jak od każdych klipsów, ale byłam na to przygotowana, bo pamiętam to uczucie kiedy mosiłam w dzieciństwie klipsy mojej mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ostatnie bardzo ładne :-) A ile czasu możesz nosić non-stop klipsy, zanim nie musisz zdjąć, bo Cię już ucho boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tego nie wiem :D na razie nie ściągam i jest ok, ale to ledwie 3,5 godz. ale na pewno nie będę mogła nosić cały dzień bez przerwy. cóż począć, nie można mieć kolczyków to trzeba się namiastką zadowolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta namiastka wcale taka zła nie jest :-D Laurka pewnie już dzisiaj w pracy jest. Rybkę i Molusia gdzieś do pracy wywiało ;-) Myszorek, a Ty masz teraz dużo pracy w pracy ? A propos, prenumerujesz jeszcze TS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ślęczę nad prezentacją na czwartkowe zebranie :o właśnie wczoraj doszedł do mnie 13sty ostatni numer z mojej rocznej prenumeraty :D na razie nie zamierzam kontynuwać, zwłaszcza że prezenty mają słabe :D jakiś szal albo kremy Avonu. poczekam na coś ciekawszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaprenumerowałam do listopada 2007, w sumie też nie mieli jakiegoś powalającego prezentu, ale po namyśle stwierdzam, że 2 kremy AA, w tym jedno \"masło do ciała\" o pięknym zapachu, to fajny prezent :-) A poza tym lubię jak w skrzynce na mnie czeka gazeta. Wczoraj wyjęłam ze skrzynki, ale nie miałam czasu poczytać. Ale w ogóle TS ma chyba najlepsze prezenty do prenumeraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×