Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No to coll Kropcia! :) Umnie napierdziela ostro śnieg z deszczem. Właśnie znalazłam w necie stronke z parkiem rozrywki w Londynie!!! Musze tam być!!! :D http://www.thorpepark.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo. u gina jak to u gina, zrobiłam cytologię i usg :D wynik cytologii na początku kwietnia. spać mi się chce 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co Ty Mysza byłaś u gina ? Kontrolnie ? Właściwie to mi się przypomniało, że tez już dawno na babskiej imprezie nie byłąm - fajnie masz Myszorek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ostatnia babska impreza była w czerwcu zeszłego roku - panieński psióły - więc też się cieszę :D u gina byłam kontrolnie po odstawieniu tabletek - to raz, a dwa ostatnia wizyta była prawie rok temu Pani spytała czy potrzebuję antykoncepcji, powiedziałam, że nie, dziękuję, a ona na to, że jeśli myślę o ciąży to mam sobie kupić kwas foliowy. bardzo, że tak powiem przewidująca ;) tylko dziwne, że żadnych badań mi nie zleciła. a może nie dziwne, nie znam się :D no. ale kwasu jeszcze nie kupiłam :classic_cool: :D :D to na razie zbyt zobowiązujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza - no ale Ty myślisz w końcu o tej ciąży czy nie ? :-D ;-) :-D Moluś - a co u Ciebie w temacie dzieci ? Wiem, że dostałaś okres, ale czy się kontrolujesz u lekarza pod katem zajścia w ciążę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, ale w tym sensie, że zdam się na los :D koncentrować się nie zamierzam :D gdzie kupię niedrogi żakiet/ marynarkę ?? może być bez podszewki - ma służyć jako wierzchnie nakrycie jak się ciepło zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, to chyba w KDT - ale nie wiem, czy jest coś takiego w Poznaniu. Może H&M, ale nie wiem, jak tani chcesz kupić. Tak sobie myślę, ze dziwna ta ginekolog - bo jak tabletek już nie chcesz, to na pewno musisz chcieć w ciążę zajść. Jakby innych środków anty nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczełam znowu weekend :classic_cool: Kropcia najpierw musze się wyleczyć a potem dziedci. Wizyta u p. gin 20 kwietnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumy, tłumy, tłumy..... Cześć Lauita Jest duża różnica, pomiędzy Twoim nastawianiem do tej, a do tamtej pracy - tą od razu widać, że lubisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam spać po 3ciej a wstałam przed 6stą 😴 nie jest dobrze 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, gadałyśmy i gadałyśmy 😴 za dużo wódki, za mało snu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, Mysza, no to nie narzekaj, jak było fajnie ;-) Najwyżej zaraz po pracy pójdziesz spać, a w pracy też Ci już niewiele zostało :-) Ile już kaw wypiłaś ? Działają w ogóle na Ciebie pobudzająco ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie narzekam tylko śpiąca jestem 😴 mogłabym iść do domu, ale nie chce mi się ruszyć :D dyrektor colę mi kupił, organizm potrzebuje :D kawy dwie, już nie mam na nie ochoty 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" 12:56 Moluś no to zaczełam znowu weekend \" :) pewnie wzięła wolne. pisała, że brat przyjechał więc może z tego względu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie sie zastanawiałam, czemu ma to wolne, nie skojarzyłam z bratem. Mysza - nie można cytować kafeterianek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Laurita - faktycznie tam u Ciebie pomór. Mam nadzieję, że jakieś dobre leki bierzesz ! I jak mąż przyjedzie, to niech też Cię popielęgnuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ile czasu będziesz taka chora ?? Ale fakt faktem, że jakaś grypa po Polsce krąży 😠 Ja już mam ją za sobą - z podobnymi objawami, jak Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo. witaj Kropka,widzę że na razie tylko ty dziś na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam! ❤️🌻 Lece do biedronki bo są korytka. Będe mieć na balkon. :) No i biore się za obiad-mielone i będzie z głowy. Z bratem zajebiście. Tylko ten czas za szybko leci. :( Ale dobrze już w czerwcu sie zobaczymy!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam! ❤️🌻 Lece do biedronki bo są korytka. Będe mieć na balkon. :) No i biore się za obiad-mielone i będzie z głowy. Z bratem zajebiście. Tylko ten czas za szybko leci. :( Ale dobrze już w czerwcu sie zobaczymy!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm. Czemu sie to tak zrobiło ? Hmmm no i 👄 a nie usra! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, ja za chiny nie mogłam dojśc co Ty chcesz przez to \"usra\" powiedzieć ;-) :-D ;-) Mysza, jak przetrwałaś wczorajsze popołudnie ? O której poszłaś spać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×