Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

poszłam spać po 21 :D jak przyszłam to trochę ogarnęłam - pościel od razu wyprałam, gary pochowałam. zjadłam resztki chipsów :D a potem natknęłam się na ostatni odcienk \"przyjació\" co rozwaliło mnie emocjonalnie na jakąś godzinę 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzisz ;-) A mówiłaś że do końca pracy nie dotrwasz, a w końcu o 21.00 poszłaś spać. Nie wiedziałam, że wczoraj był ostatni odcinek \"Przyjaciół\". Pewnie teraz znowu jakiś gniot puszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też się wczoraj poryczałam.... Szkoda, ze to już koniec 😭 Teraz będzie jak by kontynuacja. Tzn nie tak do konca bo tylko będzie co u Joeya. Przeprowadzi sie do LA i zacznie nowe życie. Bo w sumie tylko on został, ze tak powiem bez pary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, ale to już nie to samo, ten serial z Joe\'m już nie jest taki fajny. Teraz za to wydawcy dvd robią przeróżne kombinacje z odcinków, np. 5 najlepszych odcinków serii 1, 2, itd. 5 najlepszych odcinków Moniki Rachel, itd. Albo \"śluby przyjaciół\", \"dzieci przyjaciół\". No i sprzedaż sie kręci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nieodzywam sie, ,ale od wczoraj boli mnie głowa, ibuprom działa przez moment, a potem znowu boli. Widze że wam pogoda tez się nie podoba, pusto tu cos. Trzymajcie się, wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mnie nie ma, jupi. 3 godz. temu załatwiłam sobie telefonicznie urlop :D zabieram kota w transporter i pkp jadę do rodziców - mąż tam dojedzie. no jakoś nie mogę zostawić kota samego na 3 dni :o czy coś jest ze mną nie tak ? 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko z Tobą w porządku :-) Ja też bym nie mogła - w końcu to są 3 dni ! Co to biedne zwierzę ma robić samo ? My na nasz wyjazd załatwiliśmy kotu \"opiekunkę\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku cały dzień się nikt nie pojawił....😭 Mój Braciak już jutro lieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Brat pojechał 😭 Teraz tylko byle do czewrca szybko zleciało... Siedzie dziś sama bo mąż pojechał do Pleszewa na strzelanie. W szoku jestem jak wielu ludzi gra w paintball ... :) co u WAS??? Laurcia wyzrodiowiałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zmiany czasu nie zauważyłam :D :D wczoraj miałam pośpiech o 10.25 z centralnej a wg przesuniętego czasu dotarłam tam o 11.13 :D jakież byo nasze zdziwienie, bo w domu ponad 10 osób i nikt nie wiedział (brat taty przyjechał i dlatego tak nagle wyprułam do rodziców na imprezkę ;) ) ale luz, dopłaciłam do ekspresu za 1 godz. i zaliczyłam kawę u przyjaciółki. kota jednak nie brałam, dzielnie zaglądała do niego Rybka, której po raz setny dziękuję :classic_cool: :D szaleństwo powitania trwało ponad godzinę, łasił się, mruczał, biegał, miałczał i piłkę przynosił by mu rzucać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😘 U mnie WIELKA radość :-D :-D Bratu udało się w końcu sprzedac jedną działkę !! Trudno ją było nam sprzedac, bo ma wiele wad. No ale znalazł się bardzo chętny kupiec :-) Juhuuuu, udało się. A tak poza tym, to miałam tak zabiegany weekend, że znowu nic nie odpoczęliśmy 😠 Laurka, cieszę się, że wyzdrowiałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czucia w połowie dzioba :D a wręcz czuję kłucie jak szerzej otworzę - to po mega znieczuleniu szóstki ;) ale już dzielnie próbuję jeść bo głodna jestem - mam resztki pysznego sękacza od rodzinki z mazur. uwielbiam to ciacho. na moje wesele przyjechali z tym ciastem, prawie że metrowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzi na tlenie ale gaworzy przez telefon z bojfrendem i nawet małej ikonki nie prześle 😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puścizna ostatnio. Chyba znowu jakiś kryzys mamy...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamy, mamy :D zostało nas kilka, bo Belcia, Śmiała czy Halinka to zdaje się topiku już nawet nie czytają :D reszta głónie czyta i wpisze sięod czasu do czasu i tak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Myszorkiem. Tak sobie dzisiaj rano pomyślałam, że topik nie przetrwa do mojego wesela ;-) Po pierwsze mało nas zostało, po drugie te co zostały nie gadają, bo pracę mają ;-) No i tak jest :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetrwać to przetrwa bo go nikt raczej nie wyrzuci :D mam nowe nierozchodzone klipsy i właśnie zdjęłam po 4 godz. by uszy odtajały :D mam w sumie 5 par i tylko jedne rzadziej noszę bo cięższe jakieś. poza tym zakup świetny. i torba też, w pracy zachwyciła wszystkie baby, potem przez 1 dzień wszystkie na allegro siedziały :D teraz w wawie wpadłam szybko do KDT i wyszłam z fajnymi czekoladowymi pantoflami za 80 zeta po raptem 20 minutach. tam to się robi zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Myszka - 5 par klipsów ! Dużo :-) Ja sobie w sobotę kupiłam czerwone szpilki w Ryłko - tez weszłam, i po 10 min. wyszłam z butami. A w pracy \"szał ciał\" koleżanek na te buty ;-) Tak sobie myślę, że te moje szpilki pasowałyby do Twojej torebki. I tak się zastanawiam, co u Laurity w pracy, i co z Rybką ? Wiesz coś Myszorek o Rybce, kredycie i Jej domie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torba jest czerwona z czekoladowymi wykończeniami i dlatego kupiłam buty w tym drugim kolorze :D u Rybki wszystko ok, mają sporo załatwiania i pewnie dlatego nic nie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czytałam
ten topik beaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilki Kropcia powidasz! Chyba bym nowgi w nich połamała! Buty na wysokim obcasie miałam tylko na swoim i kolegi ślubie. Teraz założe je na chrzściny. Znowu czeka mnie nauka chodzenia ;) Musze kupić sobie jakieś kolczyki bo nic nowego dawno na uszach nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że Rybka jest w ogóle na urlopie z racji załatwiania \"domowych formalności\" :-) Myszorek - to muszą być ładne te Twoje buty - mają jakiś obcas ? Są skórzane, czy zamszowe, jaki czubek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - lubię szpilki, i zawsze chciałam je nosić - aczkolwiek zawsze chodziłąm raczej w pantoflach na płaskim. Ale w końcu się zawzięłam, i zaczęłam nosić szpilki - no bo kiedy je mam nosić ? Jak będę miała osiemdziesiątkę ? ;-) Te są bardzo wygodne - dobrze wyprofilowane, no i nie takie wysokie - 5 cm. No ale nie ma się co oszukiwać, po całym dniu, podbicie w stopie mnie boli jak cholera 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×