Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

średnia cena moich klipsów to 18 zł i stąd to \"szaleństwo\". ja kupiłam buty na średnim obcasie - ok. 4,5 cm pewnie (niskie dla mnie to te na ledwo 1-2 cm a wysokie to 7mki :D wyższe w grę nie wchodzą) obas to ani kwadrat, ani szpilka tylko jakiś grubszy słupek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka to gładka skórka zdaje się, zamszu nie chciałam bo mniej praktyczny. bez czubka - nie lubię tych kajakowych mimo że mam tylko 36. przód to lekko zaokrąglony prostokąt, trudno to opisać :D ozdabia je delikatna cienka kokardka, podobają mi się :D zwłaszcza że takie tanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio schudły/skurczyły mi się stopy, i mam teraz 35 😭 Jak miałam 36, to mi but spadł, jak szłam ;-) O mało się nie zabiłam :-D No cena Twoich butów bardzo atrakcyjna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak z lewą stopą - zawsze 36 mi lekko lata.a nie do wszystkich można wkładkę wcisnąć niestety i tak buty kupione na ślub psióły rok temu - drogie w cholerę ale ładne - brąż + czekolada, bardzo wycięte, półokrągłe z wyciętymi lekko palcami i zakrytą piętą - w szafie stoją 😭 a to 7mki wysokie dla mnie bardzo - na jakąś krótszą imprezę ujdą, ale nie na cały dzień bo by mi palce ścierpły od przytrzymywania :D no i jeszcze goła stopa ewentuanie ale widok gołej stopy mnie jakoś odrzuca, tylko w klapkach jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tak z prawą - zawsze kłapie ;-) W ogóle buty mi najtrudniej dobrać - bo jakoś dużo mi do stopy nie pasuje. Ale staram się bardzo unikać kupowania butów \"na raz\", tak jak Ty takie masz. Zawsze jak chcę taki \"wyskok\" zrobić, to się 100 razy zastanawiam, czy będę je później miała do czego założyć. Moluś - paniki narobiłaś, że topik opustoszał, a Ty sama gdzie zniknęłaś ? ;-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie miał być wyskok na raz ;) to buty, które bym mogła nosić na codzień - tylko ta różnica w stopach mi przeszkadza. nie przyszło mi do głowy przy zakupie że to co jeszcze jakoś przejdzie w każdych innych pantoflach to w tych nie, bo są bardziej wycięte tu i ówdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego jak ognie unikam powycinanych butów - cudne są, ale nie na moje stopy. Moluś, a Ty jaki masz rozmiar stopy ? Jakie buty na co dzień nosisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też już to wiem, ale by się dowiedzieć musiałam się na jakieś naciąć :D pierwszy i ostatni raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście u mnie nie ma większego problemu z butami, zawsze mogę oddać je mamie, nic się nie zmarnuje :D teraz właśnie jak wkroczyłam w tych nowych to lament podniosła, że mogłam zadzwonić i zapytać czy przypadkiem nie chce takich ślicznych i niedrogich butów :D mamy identyczny rozmiar, i tak samo szczupłe stopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w LO miałam takie \"nacięcie\" - kupiłam sobie klapki na chyba 7 cm obcasie. O mój Boże - to był koszmar w nich chodzić - raz tylko w nich wyszłam w domu. No i od tej pory ta cenna lekcja powstrzymuje mnie z tego typu eksperymentami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mama nosi 38, żadne buty Jej nie pasują, i w ogóle szpilek nigdy nie nosiła. Więc ten \"rynek zbytu\" odpada ;-) Za to siostra Mamy Wajchy ma taki rozmiar stopy jak ja, i nosi podobne buty do mnie - więc Jej oddaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to nie wysokość chodzi, bo 7 cm noszę - mam letnie klapki na takim słupku - kupione w zeszłym roku w galerii mokotów, przewygodne. przetańczyłam w nich pół nocy na panieńskiem psióły, bo idelanie trzymają się stopy. ale jak noga lata to nic nie pomoże :D no ale częściej kupuję niższe buty - z wygody - mimo, że ze względu na różnicę wzrostu między mną a mężem ( 30cm) wyższe by nie zaszkodziły :D no ale u mnie wygoda ponad wszystko :classic_cool: idę zaraz do bufetu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez wygoda jest ważna, i najczęściej jednak chodzę w płaskich pantoflach, chociaż tych mam tylko jedną parę, ale są bardzo wygodne ;-) Ja za 30 min. wychodze na spotkanie i wrócę za 2 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nosze buty na płaskim, rozmiar 39-40. Butki do spodni - na luzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym już chętnie wyszła, bo jeszcze musze parę rzeczy zrobić - oczywiście iść do lekarza, i do salonu Ery, bo zablokowałam mojej Mamie telefon. Zdolnme ma dziecko, nie ma co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYłam z psem na spacerku bo Pajączek spał i natrafiłam na piękny krzaczek bazi. Stoją już w wazonie ;) :D Laurcia zrób no sobie fote w \"stroju roboczym\" i podeślij :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Buty, buty, mnie moje szpile wczoraj też w podbicie tak pouwierały, że dzisiaj tez już mam inne buty. Mimo, że niby wygodne te szpilki, to ja chyba nie mam stopy do obcasów. Cześć wszystkim 😘 Jeszcze tylko jutro i wyjeżdżam !! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brr,jak zimno. dzińdybry. wysłałam juz górę maili i zrobiłam mini czystkę w skrzynce - usunęłam właśnie jakieś 5 000 maili :D spiłam kawkę waniliową i do roboty czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć LAski! Jakie zimnnoo? Mi ciepełko aż za ;) Kropcia pamiętaj zrobić dużo dużo zdjęć! :) Laurcia dawaj fote ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy zimno. no ale przed 7dmą na dworze też nie za ciepło, przynajmniej tu - sweter + płaszcz i trochę wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, na ten wyjazd zabieramy aparat, więc fotki na pewno będą :-) Właśnie przyszła moja koleżanka, i orzekła, ze jest gorąco ;-) No więc jak jest w końcu ? Mi tam jest normalnie. Ale pewnie za chwilę się zimno zrobi, bo u mnie w biurze kostnica 😠 Laurita - to bardzo miło czytać, że się cieszysz, że idziesz do pracy ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga, tylko dla zainteresowanych :P :D pamiętacie tego wypłocha ? :D http://images2.fotosik.pl/225/6be270346a714651med.jpg oto moje kocię w wieku 9ciu miesięcy :classic_cool: http://images20.fotosik.pl/173/f9f96665b9033ea5.jpg http://images20.fotosik.pl/173/60e3b6e83c006671.jpg a to wypłoch mojej babci :D http://images21.fotosik.pl/123/2bfcca438305b812.jpg jest mały i chudy, jeszcze baaaaaardzo chudy - jak mój kot z pierwszego zdjęcia. sztan i diabeł, inaczej nazwać go nie można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ja jestem ZAWSZE zainteresowana \"tym tematem\" :-D Cudny ten Twój \"wypłoch\". Za to Twojej Babci, to trochę straszny ;-) Pewnie bardzo niegrzeczny, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kot przy nim to była oaza spokoju :D ten się bawi non stop, zaczepia, gryzie i drapie. jak z tego nie wyrośnie to dramat będzie :D wszędzie go pełno. ostatnio ledwo go na balkonie złapała - wyszedł za nią i już był na gzymsie,który blok okala - 10centymetrowy (to 1sze piętro), chyba by tam tak łaził dookoła bo nie wiem jakby zawrócił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaką Babcia ma teraz energię, do biegania za kotem ;-) No to wychodzi na to, że mój też \"aniołek\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klnie go czasem, ale kocha nad życie :D kot skończy rok z końcem października i miejmy nadzieję, że się rozleniwi :D ale jak urośnie i przytyje to będzie piękny z tymi błękitnymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super kociak! :) to tak jak z moją Whiskey. Jak narozrabia to się wściekam ale za jakiś pare minut już ją do siebie tule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×