Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

zanowu witam i czytam:) Nie mialam czasu...:( praca praca i praca:(:(:( A dzisiaj chyba będę robiła porządki w domu7 i mycie okien....:( Upatrzyłam sobie fajne firanki w Ysku i mam zamoar je kupić.... tylko musze znaleśc kogos kto mi przyszyje tasiemke na górę:( hmmmm .....ale firaneczki takie sexy tiulowe..... sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7.09 zaczęłyśmy pisać i 7.10 piknęła setna stronka. jestem wzrrrrruszona 😭 i mnie na tej setnej nie było [teraz łzy rozpaczy] 😭 dziś wstałam o 10.35 :D a poszłam spać przed 22gą. kosmos :D zpracy wróciłam 19.30, zdążyliśmy jeszcze się dosklepu przejść,potem prysznic, chlapnęłam pół lampki winka i jakmnie sen zaczął morzyć to mąż sprintem musiał pościelić bo bym usnęła tak jak siedziałam :D a teraz na półtorej godzinki sama zostałam.bo musiał pojechać do pracy. Dziś rybkę smażę (filety of kors).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie chodzi o to, że gonią mnie rekiny, bo jestem makrelą i chcą mnie uwędzić i zjeść w majonezie jak jakieś pierwsze lepsze jajko na twardo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zaraz poszukam :) no więc hmm urodziałam się w Grajewie, a imeszkam w Łomży! i rybą nie jestem :p a raczej koziorożcem :) i zaraz bede się bawić cukrem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 zołzowate rekiny 😭 jakieś epitafium sobie chyba już napiszę, żeby dla mojej ikry jakiś ślad po mamusi został 😭 o, mam koleżankę w Łomży, mam nadzieję, że jej nie gonią rekiny żadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka: w golenie nóg :):):):):) serio! przeczytałam na forum na kafeterii o tym :) i dziś zaraz spróbuję :) czyli, ze tutaj butntujecie się przeciwko mężczyznom zdradzaczom?! lipa, że tacy istnieją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula, już dawno się nie buntujemy, chociaż, oczywiście, strasznie się buntujemy! :D:D Teraz mamy batrdziej takie koło gospodyń wiejskich, wymieniamy się przepisami na makrelę w majonezie, lasagne lub łazanki :D Oraz rozmawiamy o wychowaniu dzieci i dzieleniu z nimi ich pasji, jakiekolwiek by one nie były, nawet plucie za sofę wchodzi w grę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo no to ja sie tu jeszcze nie kwalifikuję :) mam dopiero 18 :) i maturę w tym roku :) i cukier na ręku, zamiast na nodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e Halinka a ile lat masz? wiecie co? ten cukier to działa!!!!!! :O położyłam troszkę tego specyfiku na rękę i mi włosy wyżarło :D działa jak wosk, ale mniej boli :):):) i tańsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×