Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

\"1go żegnamy koleżankę z pracy, drugiego jadę do psióły na weekend, 7go na długi weekend do Gdańska - tylko się upewnię czy chata wolna, 16tego imieniny mamy\" co tu niejasne ;) - 1szy piątek - po pracy żegnamy koleżankę, która odchodzi o czym mówiłam -2go jadę na weekend do psióły - to sobota - 8smy - wezmę urlop bo to długi weekend i do gdańska chcę jechać - 16stego mam im. u mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pamiętam, o ile Ty, to Ty ;-) Bo Twój nik, to widze już mocno ewoluował ;-) Co U CIebie słychac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Trzy Kropki zmieniam kombinacje ;) 1. zdrowie do dupy 2. z personelem do dupy 3. ZA TO z EX-MĘŻEM SIĘ DOGADALIŚMY I JEST BOSKO :D A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to zaczyna mnie kafe wnerwiać :D to ciągłe wpisywanie hasła. może by tak się w końcu przenieść? ost. zaprosiłam ciebie i Molusia do GL, tam można swoją grupę założyć - zamkniętą - może to byłoby ciekawsze? można by porozmawiać normalnie, po imieniu. pomyślcie nad tym :D Halinka, Laurka,Belcia już tam są, resztę można zaprosić i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, właśnie Myszorek, tak się zastanawiałam, co Ty mi wysłałaś. Nawet sie zarejestrowałam, i zapomniałam. Ale skoro się mogłam zarejestrować, to chyba nie mam zablokowanego tego komunikatora. Zaraz spróbuję - Mysza, jak Cię tam znaleźć ? Mnie kafe wkurza, z innego powodu - nie mogę powiedzieć wszystkiego, co chcę :-( TWA - co Ty masz za problemy ze zdrowiem ??? A z personelem ? Jakim personelem ? Za to, Twoje \"boskie, i dobre\" relacje z mężem, to normalnie szok ! :-D Kumplujecie się ? U mnie po staremu, żadnych sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyczjanie wejdź, wiem że się rejestrowałaś bo mam cię w kontaktach. wyslę ci tam wiadomość, to wejdziesz do mnie i z moich kontaktów zaprosisz sobie dziewczyny. może ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, nie ma, ze \"może mi się spodoba\" - spodoba mi się i już - takie prywatne forum, jest lepsze od tego na pewno. No i dziewczyny tam są, bo na kafe Halina i Bela, już się nie pokazuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loginem jest konto mailowe - nie wiem jakie podałaś hasła też nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwołuję atak paniki - już jestem, co mam robić ? I właściwie to nawet nie wiem, gdzie jestem, jakieś zdjęcia ludzi widze, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie głównej powinnaś mieć info, że jest wiadomość w skrzynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taka paskudną chorobę, której nie można wyleczyć i się meczę. O domowych sprawach Ci kiedyś pisałam ...więc się domyśl. Tak sama jestem zaskoczona, że się udało ale wiesz trochę czasu minęło...najlepsze jest to, że doszliśmy do porozumienia po pierwszej sprawie rozwodowej i od tamtej pory iskrzy...aha mieszkamy osobno ale to nam dobrze robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, Mysza, mam Cię, mam Cię - tzn. Twoja wiadomość - mogę Ci odpowiedzieć, ale to będzie jak mail. Jak w tym gadać \"na żywo\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na żywo się nie da. jest tam skrzynka + forum. wejdz w mój profil, tam z boku będą kontakty i zaproś dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA - normalnie nie śmiałam myśleć - ale iskrzy między Wami ?? No normalnie szok, za szokiem :-D :-D Może jesteście takimi ludźmi, którzy nie powinni się legalizować ? Już wiem, o jaki personel Ci chodzi - bardzo współczuję :-o 🌼 Ale iskrzy, iskrzy między Wami - NO, NO :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, no coś tam widzę - te Twoje kontakty, ale musze się z tym obznajomić, bo na razie, to nic tu nie umiem. No i wiesz, foto musze se wybrac, a to nie lada zadanie ;-) Aha, dziewczyn po ich real names to bym w życiu nie poznała - dobrze, że dały zdjęcia. Mysza, ale Ty masz CV ! Jakie długie - czemu Ty to wpisałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, poczekamy na Laurkę, niech się wypowie :D jeśli to przejdzie to założymy grupę i tam będziemy sobie rozmawiać w czasie wolnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Laurita ma decydujący głos ?? ;-) Jak Wy gadacie ? No bo piszesz, że jest forum, ale nie widze u Ciebie żadnej określonej grupy. Tak przez maile, to za bardzo wszystkie razem nie pogadamy przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założymy grupę na forum, spoko spoko ;) i byłoby tak jak tu tylko po imieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, to mów mi tak dalej - jakby było, jak tutaj, tylko po imieniu, to sama przyjemność :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurcia po prostu tu zagląda, myślałam że Moluś już nie zajrzy przed szpitalem ale widzę że się już tam zarejestrowała :D Rybka nie zgląda ostatnio więc niektóre by trzeba potem ewentualnie zaprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście \"ewentualnie\" jeśli się zdecydujemy , a nie ewentualnie którąś z nich :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testuję, testuję ;-) Ale fajnie - podoba mi się coraz bardziej, i może niedługo na kafe będę wpadać tylko po jakieś sensacyjne wąty, a nie na pogaduchy z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustawiłam, że dostę mają tylko człownkowie. i zapraszac też mogą wszyscy członkowie więc luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo zarejestrowąłam się i stronka mnie wciągneła a woda we wannie stygnie ! Ale już spadam bo się nie wyrobie! Całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×