Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Pierwsze zdjęcie poszło do Belli, o ile ma konto na gazeta.pl :-) Słuchajcie dziewczynki, na zdjęciach jestem głównia ja, a właściwie moja twarz, bo Wajcha lubi zdjęcia portretowe, ja też, więc nie spodziweajcie się żadnych widoczków wokół. Chcecie takie zdjęcia ??? Belluś, napisz, jak do Ciebie I zdjęcie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim podeślij wajchę :D twoich fotek mamy już parę więc on w pierwszej kolejności :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu i Wajcha będzie, co Wy takie niecierpliwe jesteście ?? :-))) Do Myszora i Belli wysłałam 2 zdjęcie, zaraz Laurkę wciągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO Wy tak zamilkłyście - aż się boję - powiedzcie, czt te zdjęcia w ogóle do Was dochodzą - Wajcha przesłana z sukcesem :-) Powinnyście mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to Laurka więcej nie dostaje, tylko Wajchę :-) Myszorek, Belluś, Wy mnie zniesiećie, czy też mam przestac wysyłać ?? Też tylko Wajcha ma byc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem Stokrotka, Ty tak cicho siedzisz, gadasz mało zdjęcia obiecujesz :-D Musze pomyśleć........czy grzeczna byłaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia sportowe :-D najbardziej ostatnie jakie Ty masz włosy grube no i wajcha też doszła :-D niezłego masz chłopa w domu :-p oo Stokrotka się pojawiła, masz nosa kobito :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm......Belluś, a gdzie Ty widzisz, że ja mam grube włosy ?? Oświeć mnie kobieto :-D Tak, właśnie widzisz, to są moje sportowe zdjęcia - słowem Kropka na nartach, której widac tylko głowę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga Kropciu, Ty sobie popatrz na swoje zdjęcie o numerze: 20520018 oraz 20520019 tam masz grube włosy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa o te Ci chodzi - Belluś, jakieś porażająco grube to one nie są - raczej puchate, bo warkocz to z nich mizerny wychodzi. No dobra, teraz Wam wyślę jeszcze dwa zdjęcia Wajchy i idę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak \"Boga kocham\" - zabiłam ten topik 😭, 😭 !! A Halinka mnie zabije !!! Nie, no wiecie dziewczyny - żeby ani słówka nie pisnąć od 16.00 - i tylko Laurka jest usprawiedliwiona z racji urodzin ;-) A co robi reszta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chcialam jeszcze powiedzieć, że Sto naobiecała, że swoje zdjęcia też wyśle - mowa była nawet o disiejszym wieczorze - i co ? U mnie w skrzynce pustki. Poskarżyłam się, a co ;-) Dobranoc moje Panie -D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. wczoraj nie pisałam nic więcej, bo uciekłam do domu, przywozili nam szafki do kuchni, poza tym malowanie itp. :D za fotki dziękuję ślicznie!!! :D włosy rzeczywiście masz fajowe Kropuś, wiele bym dała by sobie w swoich rozpuszczonych ot tak pochodzić. ale niestety, efekt jest tak mizerny, że tylko gumka pozostaje :D dziś będzie mnie mniej, robty mnóstwo. po południu nie będzie mnie raczej wcale, no może pod sam późny wieczór - dziś sprzątam, piorę, gotuję, bo jutro mam gości na cały weekendzik :D wpada moja pierwsza wspóllokatorka z wajchą. jupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołgiem !! :-) Myszorku - a chciałam Cię dzisiaj znowu przywitać - i dupa ;-) Nie udało się. Przyszedł do Ciebie TS ??? Bo u mnie w skrzynce pustki - tzn. same rachunki :-( Dzięki za komplement \"za włosy\" - już nie będę na nie narzekać, bo to nieładnie - człowiek skomplementowany nie może narzekać :-) Stokrotka, w takim razie ja czekam z wielką niecierpliwością na te zdjęcia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) już mocno się stęskniłam za Wami :-) trochę czytam, przesyłam pozdro przez koleżanki z tlenu :-) ale jak sama coś tu skrobne to jakoś lepiej się czuję Kropeczko a dlaczego ja zdjęć nie dostałam? i czy odebrałaś mojego maila? Dziewczyny u mnie wielkie odliczanie - już niecały m-c - a potem się wreszcie będę miała czas wygadać tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybka :-) Obiecuję, że wyśle Ci i maila i zdjęcia - oczywiście :-) Tylko czasu oczywiście brak :-( Myszorek - jesteś tu ?? Laurka - żyjesz kobieto po tej imprezie ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Laurko kochanie nie martw się absolutnie, to była Twoja pierwsza firma, za drugim razem na pewno będzie lepiej. Poza tym ja też kiedyś otrzymałam chorobliwie uprzejme pismo że mają kogoś innego, a po miesiącu już tam pracowałam na innym, lepszym stanowisku, spędziłam tam 6 lat :-D więc nigdy nie wiadomo jak się w życiu potoczy. Takie wielkie firmy naprawdę trzymają dane w swojej bazie i często z nich korzystają bo to dla nich najtańszy i najszybszy sposób rekrutacji, więc głowa do góry. Pocieszam Cię kochana ale sama mam doła nie zdałam egzaminu wiedziałam że tak będzie, znaczy spodziewałam się ale dzisiaj wiem to już na pewno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trafiłam :-( Laurko Belcia ma rację , trzyma się te dane ale wiem,że dla Ciebie w tym momencie to słabe pocieszenie. Ważne Kochana, że byłaś, zaistniałaś , ktoś Cie widział . Walcz dalej - na tej jednej firmie świat się nie kończy... Belcia - egzamin można zdawać drugi raz... to pierwsza poprawka w Twoim życiu? na poprawkach bywa o niebo fajniej niż na egzaminach... Jak już to juz ... ja tez nie mam najlepszego humoru.... chyba zerwałam ostatecznie z A. ... i niby mnie to nie obchodzi, niby nie dotyka,ale... no włąsnie coś jednak czuję ... czy ktos ma jakieś dobre wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko.. no nie wiem co powiedzieć, to ostatczna decyzja? ja właśnie się dowiedziałam, że jutro nie ma zebrania. rzucam w piz.. tę prezentację i już mam więcej czasu dla was :) Laurko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia wiesz że pierwsza ! nigdy nie miałam żadnej poprawki ale jaja na studiach zawsze w pierwszym terminie zdawałam poza tym może i poprawki są fajne ale nie jak płacisz za każdą 250 zł :-( dlaczego zerwałaś Rybka? coś się stało czy miałaś już dość? Myszorek przynajmniej u Ciebie dobre wieści :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, mój dół przy problemie Laurki I Belli to pikuś... tym bardziej,że sama już nie wiem jak jest, to z braku czasu ale chyba nie tylko. Stwierdziłam,że nic nie robię w tej sprawie... i może samo tak się rozwiąże... zobaczymy Laurko a jak urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×