Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ciekawe, czy wiecie z której strony musiałam wyciągac nasz topik ? Z ósmej !!! 😭 Cześć Wszystkim :-) Moluś - jak zdrówko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, cześć, cześć! 😘 jestem jeszcze, ale dziś jadę 😭 jak mi się nie chce, żebyście wiedziały 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Halinka :-D Kochana my tu z Tobą wszyskie jesteśmy, i jakby co - to jedziemy z Tobą :-D :-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jakos sie trzymam. Boli mnie jeszcze wszystko. Brak u mnie prawego jajnika ale lewy OK. Siedze w domku narazie ale mam nadzieje, ze niedługo pojde do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, no to bajer, Kropcia, ładujcie się wszystkie i od razu jakąś bibkę zorganizuję, to i Wy się rozerwiecie i mi się humor poprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie się rozerwiemy, że hej Halinka :-D ;-) Moluś - a czy teraz już wszystko powinno być dobrze z Tobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie jedź Halinka nie jedz 👄 Kropcia wykrakałaś, nawet połowy z zaplanowanych na weekend rzeczy nie zrobiłam :-D :-D witam również pozostałe koleżanki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz juz powinno by OK. Trzeba teraz kontrolowac sie u lekarza czy znowu cos sie nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, głowa do góry 🌼 jak miło mieć przyjaciół, zapowiedział się dziś na wieczór kumpel z alkoholem, och, rozerwę się trochę :D Bellunia, a rosołek chociaż zrobiłaś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszem, Laurko, naprawdę muszem, chociaż nie chcem 😭 Myszorek to ja myślę, że jakąś prezentację robi, czy inny diabeł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam :classic_cool: jutro dłuuuuuuuuuuuuuugie zebranie, bleee spać mi się chce, bo wczoraj wróciliśmy po 22giej z teatru. zanim poszłam spać prawie północ była 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosół zrobiłam of course :-D w sobote był pyszny w niedziele z tego co mi z soboty zostało próbowałam pomidorówkę zrobić i tu już było gorzej wajcha nie zjadła stwierdził (znawca się znalazł) że jakiś dziwny smak ma ja żeby mu pokazać jaka pyszną zupkę ugotowałam to zjadam cały talerz + dolewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on chciał pomidorową tylko kur.wa z innym smakiem :-D :-D :-D od dzisiaj strajk już nawet przestaje te 4 razy w miesiącu gotować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra przyznam się trochę zaeksperymentowałam i dodałam trochę bazlyli i oregano bo mi w doniczce rosną, i się zmarnują niedługo jak nie będę dodawać do wszystkiego co robię :-D oraz zamiast przecieru pomidory bez skórki w całości no ale pyszna była poza tym kim że on jest żeby moje zupy oceniać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następnym razem zaserwuj mu rosół z torebki w wersji ostrej :D i też nie żałuj tych przypraw, które tam są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Belluś - ha, ha, kochana - to ty zrobiłas super pomidorówkę, taką jak w przepisach bajeranckich podają (serio, właśnie sama wylukałam w gazecie, zajebiście wygląda, i chciałam zaszpanować) - normalnie włoską, a on twierdzi, że ma \"nie taki smak\" - o losie 😭 Ja w wekkend próżnowałam - wstyd sie przyznac - ale Laurka - dietę wzięło w łeb, na całej linii :-( Słowem leżenie na kanapie, obżarstwo i pilot od TV.........błogość, a później wyrzuty sumienia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, Ty mnie nie dołuj 😠 Całe szczęście, że ja wagi w domu nie mam, i od ok 3 lat moge domniemywac ile ważę - raz mniej, raz więcej, po tym weekendzie to na pewno więcej. W ogóle, to nie cierpię weekendów, pod kątem diety - cholera, no nie da sie nie objadać, a wieczorem, to juz jest strasznie. Jak Ty sobie z tym radzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, to ja najpierw jem, a potem ćwiczę. A żołądek też mi się skurczył - ale co z tego, kiedy teraz mniej zjem, ale brzuch i tak duży, jak już zjem coś, co za życie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam paczkę cipsów na mdłościach i zaraz coś urodzę :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic, przeszło po pół godzinie :D dziś pojechałam późniejszym busem o 6.57 i spóźniłam się ledwie 10 minut. od jutra nim jeżdżę :D będę wstawać 15 min. później i jeszcze zdążę rano kawkę wypić, coś pięknego!!! dziś mnie nie ma, zebranie od 10tej do póóóóóóóóóźnych godzin popołudniowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, strasznie tajemniczo brzmią te Twoje zebrania do późnych godzin nocnych.........ciekawe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tajemniczo tylko nudno i śpiąco :o w zeszłym mcu zebrania nie było więc mogę tu dziś siedzieć i do 20 😭 generalnie te zebrania mnie wkurwiają 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek jeszcze bardziej intrygująco zabrzmiało - to co Ty tam robisz ?? O czym gadacie ? Nie pisz szczegółowo, ale może jakoś ogólnie rzuć jakieś tematy, bo ja tu uschnę z ciekawości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu zjeżdżają się ludzie do centrali z całego kraju, którzy na codzień są w oddziałach, podsumowuje się miesiąc, coś ustala, omawia błędy i takie tam. naprawdę nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to \"kamień z serca\".... już coś wiem :-) Ale faktycznie, zebrania w firmie to nie jest nic ciekawego, też ich nie lubię. A w sumie, powinnyśmy lubić takie spotkania, bo można niby się czegoś dowiedzieć, albo wykazać, ale nie cierpie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja osttnio mam normalny apetyt, już dawno powinnam być w fazie +2 a o dziwo spodnie luźne :D nie wiem czy to fenomen rajstop pod spodniami, ale nawet jedne, zwykle ciasne, są ok :D zaraz zebranie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×