Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

czy tłusty czwartek jest w ten czwartek? :D oświećcie mnie, bo ja mam nigdy pojęcia kiedy te posty się kończą i zaczynają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zgłasza się trzecia siostra ;-) Ostatnio przywieźli nam łóżko, którego nie można było złożyć, i musieli sami przyjeżdżać......wydaje mi sie, że takie przygody, to nie jest nic szczególnego. Wrony kraczą Myszorku, że to chyba ten czwartek jest pączkowy :-) Laurka - ja też wczoraj nie jadłam kolacji - nareszcie mi sie udało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest coś szczegółnego Kropeczko jeśli spotyka cię to non-stop a tak jest w naszym przypadku :D moi rodzice dla odmiany zawsze mają farta i takie sytuacje im się nie zdarzają :D gdy my w zeszłym roku kupowaliśmy łóżko to też były problemy ze złożeniem :o poza tym przyjechał jakiś inny kolor materaca niż był w sklpie :o no i standard to opóźnienie w transporcie :D czy też tak macie, że jak kupujecie choćby drobiazg w sklepie to na 99% po poworcie do domu okaże się, że czegoś brak w pudle ? :D dlatego my otwieramy wszystko kiedy się tylko da :D lodówką też jestem rozczarowana, bo to nasz pierwsza, taka łanna i dupa :D dzwoniłąm do sklepu, czekam na info. teoretycznie powinni nam wymienić krzesła do końca tygodnia. dlaczego im nie wierzę? ;) może dlatego, że przywozili mi towar przez miesiąc i tydzień, mimo, że zazwyczaj trwa to u nich do dwóch tygodni :D a żeby źle obili krzesła? ponoć po raz peirwszy się tu z tym spotkali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, Myszorek, ale Ty masz normalnie \"przechlapane\". U mnie takie ryzyko, że coś jest nie tak - pół na pół, ale jestem przeczulona i też wszystko sprawdzam przed kupnem. A z lodówki też jestem niezadowolona. Co z tymi lodówkami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Laurka, Ikea, wbrew pozorom, to często ma tak, że czegoś w pudelkach brakuje. A w ogóle kiepskie mają te produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby zabawnie, ale jak pomyslę ile to wszystko kosztuje.. płacąc grube pieniądze za meble człowiek mimo wszystko łudzi się na profesjonalną obsługę, prawda? skoro mówią - będzie za 2 tygodnie to powinno być, a inne błędy to w ogóle nie powinny mieć miejsca :o a tu 300 zł za jedno krzesło i dostajesz swoje 6 sztuk w złym obiciu. aż mnie głowa ze złości w sobotę rozbolała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spałam na łóżku \"bedinge\" z Ikea ładnych pare lat i było bardzo fajne a jakie wspomnienia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to stamtąd mam wszystkie meble - jedne sa lepsze, drugie gorsze, ale teraz to tylko art. dekoracyjne tam kupuję, mebli bym już raczej nie kupiła, bo już mam trochę dosyć Ikeowego stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma właśnie takie łóżko jak te sofy z ikei - metalowy stelaż + materac :D ale nie kupowaliśmy w ikei. wygodne jest bardzo, no i kiedyś tylko drewniane sypialniane łoże dokupimy, bo to co najdroższe - czyli materac już mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Laurencja dawne czasy wynajmowane mieszkanie, skręcanie mebli z ikea śniadanie, obiady i kolacje w skręconym łóżku - jako że przez kilkanaście dni był to jedyny mebel w całym pokoju :-D takie tam aż się łezka w oku kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, u moich rodziców nic nie skrzypi, koleżanki też się nie ksrżyły.. może jakieś wadliwe miałaś ? :D mnie się drewanie podobają, chciałąbym kiedyś takie do materca 140cm, z oparciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne Myszorek bardzo mi się podoba ja też mam drewniane teraz i nie skrzypi jakoś metalowe mi nie leży nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja liczę, że w pracy będą :classic_cool: i zjem sobie jak zwykle jednego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam. Myszorek - ładne to łóżko, i chyba to skrzypieć nie będzie. Przynajmniej nie wygląda na takie. Pączka jeszcze nie zjadłam żadnego, bo jakoś tak czasu nie mam, i jakoś żołądek się coś buntuje, to nie wiem, czy w ogóle zjem. A tak sie nastawiałam wczoraj na te pączki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez chyba tylko na 1 sie dzis tylko skusze bo na dietce małej jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wtorek nastawiam sie na sledzika i moze wodeczke ale w minimalnych ilosciach... A łozko super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade Laurka :) U mnie sniegu ledwo ledwo ale tez juz bym chciała wiosenke 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, z ust mi to wszystko wyjęłaś - mam po dziurki w nosie tej pieprzonej zimy 😠 😡 Do tego w czwartek ma być ponoć w Wawie -14 stopni 😠 Ja się zabijeeeeeeeee !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gałązko to juz nie badylku? :-D :-D :-D zimy to już wszyscy mają dość ale do nauki jazdy taka zima jest rewelacyjna nie będziesz odstawiała samochodu na zimę bo ślisko, jak nauczysz się w takich warunkach jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyc co? no proszę Cię przy moim rozmiarze \"luzem puszczam\" to za dużo powiedziane ale staram się latem ubierać na siebie jak najmniej ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha - zajebista nazwa \"cyc-bajer\" :-D :-D Belluś - a jaki Ty masz rozmiar, że luzem cyca puszczać nie chcesz ? ;-) Laurencja, \"wykukałam\" Cię na innym topiku - jakie Pani ładne rady dawała co do przysięgi małżeńskiej :-) I Myszorek od razu się tam znalazł - żyć bez siebie nie możecie, czy co ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie rozumiem dlaczego nie puszczasz ich wolno ? :-) Ja mam 75 B i gdybym tylko miała ładny biust, to bym chodziła bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×