Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

hej 😘 znowu mam dziś doła od samego rana :( skończyły mi się fajki, nie chce mi się iść do sklepu, bo strasznie wieje, zimno jest, mam burdello znowu i muszę pisać pracę :-o beznadzieja ogólna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie mi instrukcje prosze jak sie robi te buzki bo sama sie w zyciu nie domysle, szczegolnie dzisiaj] a dodaloby to troche wiecej ekspresji moim wypowiedziom :) taka tylko umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka się melduje - doczołgałam sie tego kuźwa szkolenia - 5 godzin o \"suchym pysku\" 😠 Ranyyyyy nawet nam obiadu nie dali 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w Ciebie nigdy nie wątpiłam, że Ty ciężko pracujesz już od 6.00 :-p Tylko dlaczego się nie odzywałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale Laurka, jak nie do nałogu wstajesz, to w takim razie, po co Ty aż tak wcześnie na nogach już jesteś ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim 😘 Kropcia, zobaczysz, jak się dochowasz własnej trzylatki, czemu Laurka tak wstaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaciął mi się klucz w zamku rano za cholerę nie chciał wyjść więc dzwonie po wajchę co by mi dopomógł w tej trudnej sytuacji i co on zrobił ano wrócił wyciągnął klucz i z komunikatem \"musisz się nauczyć\" włożył go powtórnie do dziurki zamkowej no i się uczyłam przez 30 minut klucz jest w drzwiach do tej pory bo i moja wajcha już drugi raz nie potrafiła wyjąć no nie strzelić w łep? ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, Laurka - a co Wy mnie tu życzycie, wiedząc, co ja ostatnio przeżywałam ? :-p wstręciuchy jedne ;-) :-D Belluś - ale masz fajną wajchę :-) Trzeba bylo powiedzieć - \"a nie mówiłam\" :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jescze jest szansa, co by sie nagadać, ale tak jakoś chyba nikt nie ma siły, czy co ?? Belluś, dzisiaj to jest Na Wspólnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma Kropcia i dobrze bo w piatek to nigdy nie ma czasu żeby zobaczyc a co planujecie na weekend? jak ktoś jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję totalne LENISTWO !!! :-D :-D :-D Nie wiem, jakaś kanapa, kocyk, żarcie finmy w TV albo na DVD, takie tam, a Ty Belluś, co planujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotę muszę iść do firmy numer 2 bo nie byłam tam z miesiąc a w końcu muszę zrobić tam pare rzeczy więc dramat ale na pocieszenie rozpocznę sobote fryzjerem nie mogę się doczekać :-D :-D a w niedziele może narty, chyba że będzie padało jak dzisiaj :-o a dzisiaj może meeting z koleżanką jak uda się jej do mnie dojechać no to chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak czytam co mam w planach to też się zastanawiam czy się wszystko uda Kropuś :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za chwilę ide do domu spać - i to jest Belluś, którą głównie będę \"robić\" w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello czy ktoś tu jest nie mam tlenu :-( ale mam sieć :-) widzę jednak że cisza w eterze miłego weekendu :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam na dzisiaj idę do sklepu ugotuje sobie rosołek mniam i może nawet drugie danie zrobię :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×