Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ja tez mam takiego kumpla- smiechu warte. Kiedys podszedł do laski w pubiei i centarlnie z tekstem do niej \"tak cie obserwuje i na moje oko to masz chyba miseczke \"c\" !!! myslałam ze wpadne pod bufet ze smiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas młoda laska to była wiec był smiech, postawił jej piwko i potem odprowadził ja do domu... Ogolnie to koles niespecjalny z wygladau ale gadka taka ze szok i niektore laski leciały na niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z nudów przerabiam swoje zdjęcia, wychodzą dziwnie. A co reszta robi ? Myszorek - gdzie Ty ?? bo coś Cię nie ma ostatnio. Taka mocno zapracowana jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie zdrzemne ;) Ogolnie to strasznie nie chce mi sie tu juz sioedziec!!! RATUNKU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toż piszę 😭 kiedy mogę :D ja dziś po pracy do apteki po kolejną maść z antybiotykiem bo znów ucho się pieprzy 😭 muszę spojrzeć prawdzie w oczy i przyjąć, że nigdy mi się to nie wygoi :( a potem sprzątam chatkę porządnie, bo jutro koleżanki będą, jupi jej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, może Ty nie możesz kolczyków nosić ? Tak czasem bywa. Och, czy to takie dziwne, że tęsknię za Twoim słowem ? :-p ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my w pracy wykorzystujemy brak szefowej i pijemy sobie naleweczkę kawową - pyszna, własnej roboty:) Jeszcze godzinka i do domciu - fajnie bo musze dziś sie spakować na cały weekend, jutro wyjężdzam do Łodzi, poza tym chcę jeszcze odwiedzić koleżankę -dawno u niej nie byłam:) Pewnie tez jakieś winko napoczniemy:) Poza tym chcę zobaczyć jej synka - ma 1 rok i 11 m-cy jest strasznym łobuzem:) takze pewnie mnie wymęczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jakaś okazja jest ? Poza nieobecnością szefowej ? :-) Śmiała - tym razem idę na zwykłe, banalne oczyszczanie twarzy. W następny piątek, za ok. 2 tyg. ide na 3 kwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy sie, to będzie trzeci zabieg z kwasem migdałowym, a nie trzy na raz :-) Co znaczy, że punktowe ? Bo coś nie zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzien dobry :) Cos mi na głowe chyba wali - głupawka jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to juz kumam :-) Jejku, kiedy Ty zdążylaś już zrobić te 3 ?? I chyba już z 600 stów na to wydałas ? Jakie efekty ? I ile jeszcze zabiegów Cię czeka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka wgapiam sie w te twoje foty i pojąć nie mogę po jaką ty cholerę tyle kasy u kosmetyczki zostawiasz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff........rany Sto, ale dowaliłaś ! hyba nawet Salomon by nie wiedział, co na to odpowiedzieć, no bo: nie zadzwonisz do niej, i będziesz się standardowo starała dostać do tej pracy, i moze Ci się nie udac. Albo Ci sie uda, a ona nie będzie chiała z Tobą współpracować, to Ci umowy nie przedłużą. Albo do niej zadzwonisz i ona się ucieszy, i bez trudu załatwi pracę, albo zrobi wszystko, zebyś jej nie dostała. A jak się rozstałaś z nią, po tej imprezie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare zdjęcia, Kropka nam ich sporo przesłała. Sto ja radzę zadzwonić, nie ma co szansy ewetualnej marnować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, no o cerę trzeba dbac, a ja nie mam jej najpiękniejszej. A foty Ci prawdy nie powiedzą, bo tam mam makijaż. Śmiała - nowych fot nie ma - Myszorek ogląda moje stare, a ja sobie z nudów też przerabiam te stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×