Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

dziwne to jakieś, dzieciaki ledwo 18 lat a w szkole już głowę kursami przedmałżeńskiemi nabijają :D obiad był bez okazji Kropka :) teraz myślę co by mężowi na rocznicę kupić bo to za równy tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem nigdy co komu kupić! a za 2 miesiące świeta i już się boje! zastanawaim się tylko z kąd my kase na te prezenty weżmiemy???[ beksa] Co do kolrou to nie wiem. Mam ochote na coś innego ale znając siebie to skończy się na jakimś czerwonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Mysza, cudne to Twoje kocię :-D Śliczny jest ! I nadal wygląda na grzecznego ;-) Ile już waży ? Ja z kolei już się nie mogę doczekać na kupowanie prezentów - lubię dawać prezenty, a pakować to już w ogóle uwielbiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile waży bo wagi nie mam ;) ale jak go podnoszę to coś jak ze 2 kg cukru albo lepiej :D ciężki się robi skubaniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój waży ok 5 kg, i jak wczoraj byli u mnie goście - znaczy się rodzina, to każdy musiał powiedzieć, że mój kot jest wielki, gruby i w ogóle - kocur pełną gębą (jak to się pisze ??? gEMbą ??) Jak dla mnie to on ani za dużo nie je, ani też za duży nie jest - nie wiem dlaczego oni się tak dziwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że twój kot wygląda zupełnie normalnie - jedno zdjęcie przecież widziałam :D ja oglądając zdjęcia innych ogormnych bri cieszyłabym się gdyby Filemon ważył te minimalne 5 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że mój kot jest normalny. W końcu to kot, po kastracji, mający mało ruchu. Widziałam o wiele większe koty. Coś ostatnio bolą mnie oczy, w ogóle jakoś niedowidzę, a 2 mies temu zwiększałam szkła, ogólnie jestem nieszczęśliwa z powodu \"oczów\" 😭 Idę na 14.20 do okulisty. Nie wiem co mi powie - osobiście rozważam laserową korektę wzroku. Mam już dosć okularów i niedowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) Kropka ja też kiedyś o tym myślałam ale troche się boje bo jak się lekarz pomyli? no i słyszałam że to oko po oku się robi więc kilka miesięcy przy kompie nie możesz pracować chyba że technika na przód poszła i oczymś nie wiem Kropka jak będziesz wiedziała jak to wygląda dokładnie to napisz co i jak :-) Myszka faktycznie ten Twój kotek to śliczny jest ja za kotami nie przepadam a Twój mi się bardzo podoba co do prezentow to ja też mam zawsze problem na szczęście moja wajcha ma super pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tu tłumy podczas mojej nieobecności były ;-) Cześć Bella 🖐️ Więc jeśli chodzi o laserową korekcję oczu, to tutaj jest klinika/centrum polecane przez mojego optyka: http://www.okolaser.com.pl/code/glowne.php Poczytaj sobie co i jak i zobaczysz, że technika trochę jednak poszła do przodu, i wszystko to super wygląda ALE ! - zawsze jest jakieś \"ale\" - a w tym wypadku takie, że poddając sie temu zabiegowi stajesz sie jednym z \"królików doświadczalnych\" - bo niestety ale doświadczenie mają max 17 letnie, i nie wiadomo, co dzieje sie z pacjentami po np 30 latach. Jeśli podejmiesz takie ryzyko, to sama zobaczysz :-) Ja na razie przystopowałam - przestraszyło mnie to, że np w wieku 45 lat cos mi sie z tymi oczami stanie :-o Musze to wszystko przemyśleć. Bella - a Ty jaka masz wadę wzroku ? Nie no - nie lubicie kupwać prezentów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Mały nerwik od rana-wrrr Kropcia ja uwielbiam kupować prezenty tylko niebardzo mnie na to stać 😭 I tak szczerze mówiąc to bałabym się tej operacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moluś 🖐️ Skąd ten \"mały nerwik\" od rana ? Ja też sie boję - w końcu to są oczy, i na razie jeszcze poczekam, zobaczymy, może w przyszłości będą lepsze metody. Na razie nie mam - 3, więc jakoś wytrzymuję. -3 to dla mnie graniczna wada, od której obiecałam coś już z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia! 🌻 A Pająk mnie zleksza wkurzył...😠 A jeśli aż tak bardzo Ci nie przeszkadza ta Twoja "wada" to wsztrzymaj się jeszcze :) Która z Was ma kwiaty na balkonie? co robicie z nimi przez zime???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - raz przeszkadza, raz zapominam o okularach - to zależy od dnia i mojego nastroju. Ale nie powiem, żeby było super nosić 16 lat okulary - można mieć dość 😠 Kwiatków na balkonie nigdy nie miałam - jakieś tuje tylko, po których zostały mi tylko doniczki.......stojące oczywiście na balkonie. Tuje padły - nie mam ręki do kwiató, nawet nie wiem dlaczego padły :-o Bella - poczytałaś o tej klinice ? Co myślisz ? Myszorek - pokażesz się tutaj, czy Ci się nie chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nie dobrze Myszorek, niedobrze :-o Ile czasu będziesz tak sama zapierdzielać ? :-) Rybko - hop, hop, odezwij się - trochę się wciągnęłam w ta ksiażkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pracuję i pracuję ale za to kotka Myszki :-) widziałam - jeszcze ładniejszy niż na zdjeciach i zabawny w dodatku :-) Kropka ja mam mały przestój w czytaniu, bo okazało się,że mamy super sąsiadów z którymi już prawie każdy wieczór spędzamy :-) w dodatku mają dzieci w podobnym wieku więc się wymieniamy nimi :-) rozważam zakupy w sklepie internetowym rajstop Gatty bo podobają mi się takie z wzorkiem albo szwem z tyłu więc przy kilku parach to się opłaca, kupowałyście juz tak? u nas dziś rano 15 stopni było a to koniec pażdziernika :-) sama juz nei wiem jakie kurtki dzieciom zakładać - zimowe czy jesienne :-) i jeszcze przypomniało mi sie o maszynie do szycie -Moluś czy coś z tego asortymentu widziałaś w necie? czasem Was podczytuję ale coraz mniej czasu mam na pisanie- byle do lutego .... a co do włosów to też mi sie podobają brązy i rude... ale ja zostaję przy blondzie :-) natomiast ostatnio Śmiała poleciła mi lakier welli do układania loków i jak sobie włosy popryskałam to wyglądałam jak po trwałej :-) choć tylko przez jakieś 4 godz. ale i tak fajnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - cmok, cmok 😘 Fajnie, że napisałaś - no i pozazdrościć sasiadów - sytuacja wręcz idealna, skoro i sympatyczni i dzieci maja mniej więcej w tym samym wieku :-) Gatty rajstopy kupowałam tylko w sklepie, nie przez internet, ale czemu miałabyś nie skorzystac z netu, skoro takiej wychodzi ? Czemy czekasz do lutego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo do lutego bardzo dużo pracuję a od lutego do sierpnia zdecydowanie mniej :-) orientuje się ktoraś z Was ile kosztują rajstopy Gatta 20 den z wzorkiem w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, zadajesz bardzo trudne pytania ;-) Pojęcia nie mam, co do tych rajstop ! A ile za nie chcą w necie ? Kupujesz ze strony Gatty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuję w sklepie z bielizną - cena 7,90 i jakoś dziwnie tanie mi się wydają, bo kiedyś chyba w sklepie około 15 zł płaciłam , ale moze coś pokręciłam :-) Ty Kropka nie chodzisz w rajstopach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie pamiętam, że w sklepie też płaciłam za rajstopy ok 16 zł., no to dziwnie tanio :-o Ale to chyba zależy od ilości wzorków, ilości den itd. W rajstopach chodzę od września do maja :-) Ale tylko pod spodniami, i to są najzwyklejsze, najtańsze rajstopy - kupowane w markecie, czarne. Natomiast w spódnicach tak żadko chodzę, ze te rajstopy, które kiedys tam kupiłam starczają mi na bardzo długo. No i do spódnic noszę gównie białe :-) Więc Rybko, takie o których Ty piszesz to tylko na wystawach oglądam, sama nie noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białe rajstopy? hmm nie mam i nie miałam nigdy :-) sprawdziłąm strone gatty ale ceny sa podobne, chyba przejdę się do slepu sprawdzić :-) ja cały rok chodzę w spódniczkach długich i krótkich choć spodnie tez lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś jesteś kochana :-) tylko teraz oczywiście pozostaje kwestia wiedzy co taka maszyna miec powinna żeby szło np. spodnie skrócić czywykonać jakieś drobne przeróbki... któraś z Was się na tym zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę - Rybko, poproszę o łatwiejszy zestaw pytań ;-) Moja Babcia miała maszynę do szycia - stary przedwojenny Singer - pewnie teraz już kupę wart, jako staroć ;-) No i Ona na niej szyła, więc myślę Rybko, że jak kupisz pierwszą lepszą maszynę do szycia, to spokojnie porobisz na niej jakieś przeróbki, a już na pewno poskracasz ciuchy. W końcu po to jest maszyna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam taka starą maszynę Singer :-) ale szyć się na niej nie da , przynajmniej z moim brakiem cierpliwości :-) chcę prościutką maszynę do szycia, elektryczną i tyle. To chyba nie są duże wymagania ? ale jak pytałam w sklepie to Pani zaczęła do mnie mówić językiem którego nie rozumiałam :-) bo mówiła po prostu fachowo :-) a mi chodzi o zupełnie prosty mechanizm :-) muszę sprawdzić te na Allegro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×