Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

chcę powiedzieć, że mój kot Zdzisław wygląda jak jakiś bysior, złapał już futro na zimę i jest puchaty jak nie wiem co, jakby ważył pół tony Kropka, no tak, tylko teraz Ci nie powiem, kiedy mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się już zdążyłam naczytać ile to już kotów się pochorowało i odeszło z tego świata przez tzw. włos anielski..na szczęscie ja nie mam choinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ja też jeszcze nie mam - to była żyłka z jakiejś metki - wywlókł to i sie zaczął czaić i memłać, raz patrze, drugi i w końcu zobaczyłam, co on tam podgryza. No i szybko zabrałam a dałam mysz, ale mysz juz nie jest taka fajna jak żyłka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba :D filemona śmie właśnie zaczepiać jego własny ogon 😠 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Halik, jaka tajemnicza jesteś - czy to zależy od faceta ? :-) a w ogóle to jak Ci się wiedzie z \"nim\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam, niecałe 2 kieliszki wina i oczy mi się zamykają -dosłownie. dziś rano o 5.40 tak się cieszyłam na tę dłuuugą noc :D więc lecę. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajny film leci na Ale kino - \"Pollock\" - o malarzu amerykańskim, który tworzył w latach 40-tych. Malarza gra Ed Harris - bardzo go lubię. O i nawet młody Val Kilmer śmignął na ekranie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :classic_cool: zdradzam szczegóły mojego pożycia :D:D Halyna straszliwie ciekawska, ale niech się uczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz pobrać przy okazji nauki przedmałżeńskie Halyna, zwłaszcza metody naturalnego planowania rodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, Halina, o naturalnych metodach to chodzi taka opinia, że je stosujesz, żeby mieć dziecko - czy chciałabyś się z nami czymś podzielić ? :-D Chcesz z nas ciocie zrobić ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jak Ty zinterpretowałaś co ona mówiła :D niektórzy z zasady wyznają że panie z poradni nie wiedzą nic o prawdziwym życiu :D i że gadaja rzeczy wyssane z palca, a na to są dowody :D naukowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×