Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Laurka, na tej stronie co podałaś, to jak czytamn coś takiego, to normalnie scyzoryk mi się otwiera 😠 Głupie dzieci - do nauki biologii a nie seksu by się wzięły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z powodu tego \"mohra\" ;-) Znaczy się beretu ;-) Laurka, o ile mnie pamięć nie myli, to Ty korzystasz z mentod naturalnych i prezerwatywy, tak ? Halina - jeden sposób jest w 100% bezpieczny - czyli szklanka wody, zamiast seksu :-D Ale pewnie Ci nie przypadnie do gustu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po dużych zakupach i obiedzie. mąż ma poobiednią drzemkę właśnie. kurwa ile te chłopy mogę spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, z moich obserwacji wynika, że mogą bardzo dużo spać i jeść ;-) Laurita - no to mnie uspokoiłaś - już się Ciebie nie boję :-D A może Halina by se tak amarant na głowę walnęła ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam inne obserwacje... u nas zdecydowanie więcej śpię ja :-) mąż żadnych drzemek nie uznaje... chyba że zaśnie przed TV ale udaje wtedy że tylko tak oczy przymknął :-) ja nie mam beretu i miec nie będę :-) za to kiedyś miałam moherową czapkę z takim bąbelkiem na długim sznurku ( chyba z 0,5 m miał ten sznurek) pełen wypas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybka 🖐️ Mój Wajcha głównie drzemie przed TV, i też udaje, że ogląda film - doprowadza mnie tym do szału 😠 ;-) Ja nie posypiam pzed TV, za to w wolne dni później wstaję. Berety miałam w LO i na studiach, teraz nie mam. A jak wygląda moher nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moher jest taki mięciutki i włosiasty :-) kiedyś były modne takie swetry - jak się go raz wyprało to już nigdy nie był taki włosiasty :-) jutro idziesz na te chrzciny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to już chyba wiem, jaki to materiał - wymagający :-D Tak, juto są o 11.30 - wpadnę i wypadnę stamtąd jak burza ;-) Kurcze - mam ogromną ochotę na \"coś słodkiego\" - a u mnie nie mam nic takiego 😠 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz ide na rogaliki upieczone dziś przez sąsiadkę :-) w poprzedni weekend jedliśmy ciasteczka mojej produkcji :-) na chrzcinach gwarantowany tort może jakiś kokosowy bo biały :-) jak się ubierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - szalejecie z tymi sąsiadami :-) Normalnie się ubieram - dżinsy, jakaś bluzka, rozpinany sweter chyba i git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to dobre określenie :-) ale dziś rano pożyczyłam im blachy do pieczenia więc oni zaprosili nas po po łudniu na kawkę :-) a jak tam Twoje poszukiwania sukienki? ostatnio jakies linki oglądałam sukienka za skrzydłami :-) czy przy tym zostajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ty, już mi się zmieniło - kilka stron temu Mysza umieściła kolejne linki \"moich\" sukienek. A tak serio to nic się nie ruszyło - mam jeszcze kupę czasu. W marcu będę w Londynie, to zacznę poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie wyłapałam tych linków :-( w każdym razie rozumiem ,że ma byc jednak krótka? a buty na obcasie ? jak wysokie obcasy nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyślałam sprawę, i w krótkiej może mi być niewygodnie - więc tak tylko \"za tyłek\" to nie bedzie - ale najdłuższa wersja, to do połowy łydki - dłuższa już nie. Buty oczywiście na wysokim obcasie - najczęściej noszę 3 cm obcasy, ale mam też szpilki, które mają ok. 9 cm, i mniej więcej takie będę miała na ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie berety, jakie berety - teraz o kieckach gadamy ;-) Ja też lubię tą koleżankę, ale na krótko :-) A jutro to tam tłum Jej rodziny będzie, więc czasu dla mnie nie będzie miała. Będzie jak będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem Laurka chrzciny to bardzo rodzinne świeto.... miło może byc ... jak wszędzie :-) wystarczy że pozna się kogoś sympatycznego i już jest miło co robicie w Andrzejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek Wam powiem, jak było :-) A andrzejki, to jaki dzień tygodnia w tym roku wypada ? A zresztą, i tak to nie ma znaczenia - bo pewnie tradycyjnie nic specjalnego nie robię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×