Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HEJ HEJ HEJ

Mój ślub 12 sierpnia 2006 !!!!!!

Polecane posty

Gość HEJ HEJ HEJ

Witam gorąco tych wszytskich którzy biorą ślub w tym dniu co i ja!!!! 12 sierpnia 2006 Podzielcie się swoimi uwagami i wrażeniami!!!! Ja mam już zarezerwowaną salę, za którą płace 750 zł + opłaty za prąd, gaz i wodę. Twraz jestem w trakie szukania orkiestry, kucharki i wodzireja :) szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariop
Cześć!Też biorę ślub 12 sierpnia 2006:)!Po Nowym Roku zamierzam rozpocząć przygotowania:)A jak u Ciebie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 19
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka1984
Hej witam wszystkie młode panie z 12 sierpnia jestem jedną z was :) ja mam już sale , kościół , i prawie orkiestre bo sie jeszcze troche zastanawiamy :) co do sukienki to raczej wezme sobie z komisu bo pozniej bedą pewnie problemy żeby ją sprzedać :( teraz jestem na etapie szukania szkoły tańca :) może znacie i możecie polecić jakąś dobrą szkołę tańca w Krakowie ?:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulka
ja bede juz tydzien mezatka!!bo slub 5,sierpnia!!!juz mamy sale i ja mam sukienke zamówiona!!ale sporo spraw przed nami!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy
obyście się szybko porozwodziły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek2402
My też mamy wybraną tą datę i już wszystko załatwione... oprócz kiecuni, gajerka i obrączek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez wybralismy te date:), albo 13:), sala prawie jest ( wstepna rezerwacja w trzech miejscach), wszystko robimy entuzjastycznie i spontanicznie, zareczyny odbyly sie 15 lutego ❤️, a data 12 lub 13 sierpnia jak sie okazalo byla wymarzona przez nas oboje;) POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniag
ja też biorę ślub 12 sierpnia i na dzień dzisiejszy wogóle nie czuję nerwówki z załatwianiem ale to dla tego ,że przygotowania zaczeliśmy bardzo wcześnie i obecnie zostały nam rzeczy do załatwienia takie tylko przed samym śłubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×