Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlennka

sala na przyjęcie w Białymstoku!!!!!!!

Polecane posty

Gość Marlennka

prosze moze któraś z Was moje drogie mogłaby poleciec mi sale na przyjęcie po ślubie gdzie jest wystrzałowe żarełko??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa
Hej :) Ja byłam na weselu w Lechu - żarcie było suuupeer. Jak dotąd najlepsza impreza w moim życiu :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ostatnio byłam
ostatnio byłam na weselu w dworku czarnieckiego - jedzenie bardzo dobre i bardzo dużo, może nawet za dużo!!! ale potem wszystko co zostaje jest pakowane dla młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katmandu
zdecydowanie polecam lecha jesli zalezy ci na dobym jedzonku to jest wlasciwa knajpa, wszystko profesjonalnie przygotowane i naprawde pyszne:) bylam tam na studniowce i weselu, bardzo mi sie podobalo, w przyszlym roku wychodze za maz i tez tam zaplanowalam swoje przyjecie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa
tez zainteresowana jestem tym tematem-a co sadzicie o Mozarcie,Santanie,Amadeo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa009
Hymmm,a moze MALIBU?Bylam tam na weselu i bylo super.To jest na Zaciszu,to dla tych,ktorzy sie nie bardzo orientuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimfa009 moj b.dobry kolezka jest tam kelnerem - moze sala bankietowa nie jest w tylu Dworku, ale w sorku naparwde jest fajnie i jedzenie ekstra nie waz mi sie isc do Jardu - slyszalas o czyms takim jak \"zupa niemiecka\"/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa009
Pangumka//🌼Witaj!Twoja kolezanka to pewnie taka niewysoka blondynka;)O zupie niemieckiej nic nie slyszalam,poniewaz nie chodze tam:)No,ale masz na mysli,ktory punkt Jardu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mowisz o Anecie - bardzo fajna dziewczynka :) jesli chodzi o Jard- wszedzie tak samo jest; a zupa niemiecka to nic innego jak zupa z wesela np. rosol - zeby sie nie marnowalo w tygodniu dodaje sie roznych przypraw i co mam?? - Zupe niemiecka :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa009
Witam!I jak poszukiwania sali??:)Pozdrawiam:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Autorki temat pewnie nieaktualny :P ale białostockie przyszłe panny młode pewnie chętnie czegoś się dowiedzą :) ja polecam Lipcowy Ogród - jedzonko po prostu megaśne i prześliczna sala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×