Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ----------------

zbyt obfity biust

Polecane posty

Gość miniszprycha
Przy takim wzroście 85 pod piersiami to wcale nie jest dużo , stuknij sięw czajnik , dobrze ? I 70 kg przy tym wzroście to też nie jest za dużo. W sam raz , powiedziałabym. Mam koleżankę - 178 / 68 i jest bardzo szczupła. Zresztą autorka też o sobie pisze , że jest szczupła , ona chyba lepiej wie niż wy , prawda ? Więc może się skupcie na temacie , zamiast - tak jak ta tutaj co się ostatnio udziela - wmawiać komuś , że jest strasznie gruby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, ale jak ktos, ze tak powiem - odstaje, to jest tlusty itp. Teraz do autorki: Ja mam 70E, ogolnie tez mam problem ze znalezieniem stanika! Chodzi mi o miseczke, ile ja sie nalazilam! Ale pewnego dnia otworzyli SUPER sklep, moj chlopak go znalazl, bo to po drodze do jego pracy. Spzredaja tam bielizne firmy Malinez, polska firma, stanik mam juz dlugo, sa ladne, koronkowe, w roznych kolorach i roznych rozmiarach! Jak narazie sie mi nie rozciagnal, a ceny tez sa smieszne, przy tych z Triumpha - a tam tez szukalam, kilka stanikow na krzyz w moim rozmiarze i sie ciesza, a w dodatku bylu niespecialnie ladne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniszprycha ty chyba jakaś
rąbnięta jesteś - 85 cm pod biustem to jest mało? dziewucha jest za gruba i powinna przede wszystkim schudnąć, a potem narzekać, że nie może dostać stanika. Nawet moja mama, która jest niewiele niższa od niej, bo ma 172 cm wzrostu i duży biust, ale 70 DD więc nie gadaj, że 15 cm więcej to jest niewiele. Tamta ma rację, a ty na nią bez sensu najeżdżasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz-ka
Wydaje mi się, że wymiar pod biustem nie może świadczyć o nadzwadze. Pamiętam, że kiedyś z koleżanką porównywałyśmy swoje obwody w biuście i okazało się, że obie mamy tyle samo... ale ja miałam miseczkę C, a ona miseczkę A. Po prostu byłyśmy innej budowy. Ja miałam drobny kościec i byłam szczupła w korpusie a ona trochę szersza. A przecież wagę miałyśmy bardzo zbliżoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani D. D
Drogie panie ja mam romiwar 65E i kupuje stanicki w sklepie Bellisma. Maja tam staniczki od rozmiaru AA do J . obsługa jest b. miła i napewno nie pozwli rebys wszła neizadowlona z ich sklepu ;) http://www.bellissima.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polki to są jednak strasznie zawistne! Czy ona pytała czy ma schudnąć? NIE!😠 Prosiła podanie dobrego producenta bielizny. Ja tez polecam Gaię mam rozmiar 75 E i ich staniczki są super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pod biustem powyżej 80 i nie jestem gruba ! Dziewczyny dajcie na wstrzymanie. I czytajcie ze zrozumieniem, nikt tu nie prosił o odpowiedź na pytanie \"czy uważacie, że jestem gruba ?\" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
Ja bardzo sobie chwale triumpha tez mam 80-85 E ,uwazam ,ze maja spora oferte w sklepach wysylkowych oraz na allegro(jest duzo taniej) i odkad kupuje triumpha to moje piersi wreszcie ladnie wygladaja.Ja kupuje tylko na fiszbinach i te polmiekkie one super optycznie "zmniejszaja "biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seevo
odsyłam panie do firmy krisline.com.pl oni szyją staniki dla pań obdarzonych... no i skontaktujcie się ze mną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet - 30
Witam, Zbyt obfity biust to kompleks wielu kobiet. Ja jednak uważam że jest to duży atut, a kobiety powinny nauczyć się go we właściwy sposób eksponować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona niestety
jesli nie schudniesz teraz ( a mysle ze jestes dosc mloda) to chudnac za kilka lat cycuszki wstretnie obwisna, zrobia sie rozstepy , skora zwiodczeje....tak samo ma sie po dzieciach, wiec...walcz z nadwaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szoana i Andy
Gorące całusy dla wszystkich posiadaczek DUŻYCH piersi, od nas obojga. Jeśli jesteście z Warszawy to odezwijcie się do nas na maila - delos@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry rozm stanika podstawa
WIEM ŻE PODBIJAM ALE WBIJCIE SOBIE DO GŁOWY KOBITY!!! nie dobiera się tak jak w tabelce bo staniki z płotna nie są 75obwód zmieści się na 85-90 spokojnie w obwodzie ,czy wiecie ,że 95% Polek ma źle dobrane rozmiary biustonoszy?ja dzięki mahedzie należę do 5% dziwię się ,że kobiety tak się torturują zamiast zadać sobie odrobinę trudu mnie już bierze obrzydzenie jak patrze na rodaczki u których stanik jest zaraz nad pępkiem albo spod koszulki przebija na karku zapięcie buły i czterocycki oraz zanawieski pod pachowe a fuuuj albo rozsmarowany biust na klacie uciekający pod pachy nawet 0 obwiśnie jeśli bedziecie tak torturować wasze biusty NIE RÓBCIE OBORY NA ULICACH jak nosicie złe rozmiary każdy biust zniszczycie co lepiej ok 100na biustonosz czy 10-15tysia za operacje korygujące i pomniejszające biust może nawet przyczyną guzków i raka sa właśnie kujące w pierś fiszbiny pomyślcie jak maltretujecie cycki jak ciasto przez praskę na makaron to żadne cudowne kremy i pigułki nie pomogą nigdy ze źle ubranym i wyglądającym biustem nie będziecie wyglądać atrakcyjnie faceci już wiedzą mój chłop sie pyta mnie na oko o ile jakaś pani pomyliła sobie rozmiar biustonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×