Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość gaga26
Joanna jak wyliczyłaś termin? Bo ja też wczoraj zaczęłam 21 tydzień a termin mam na 25 maja taki wyliczyła mi lekarka i tki sama wyliczyłam no i na internecie też tak mi wyszło. A kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Ja 18 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
no tylko ja dzis nie dam rady tej foty tam zamiescic bo nie ma zadnej jeszcze jak wroci moj maz ti mi strzeli ale jutro za dnia bo by bylo cos widac hihihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyscie dzisiaj. ogladałam stronkę majówej ale z was laski ja tak wyglądałam chyba w podstawówce, ;) Qasandro ja tez miałam spadek płytek a to dlatego że nie jadłam mięsa bo jakoś mi się nie chciało, więc lekarz przepisała mi żelazo w tabletkach i kazała sie zmuszać do kotleta. Teraz jest wszystko ok. Może sie zdażyś że w ciązy bedizesz miała kiepskie wyniki z krwi bo wiadomo musimy odżywiac oprócz naszego własnego organizmu również nasze bejbiki i to co jemy czasem niewystarcza dla nas dwojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Mamuśki i brzucholki! Amberku, widzę, że u Ciebie ok wszystko ;) U nas też, chociaż tak jak gaga26 mam problemy w pracy, odliczam właściwie dni do początku kwietnia, wczoraj znowu ryczałam... Wtorkiv i czwartrki wydają mi si ę być najgorszymi dniami... a wszystko przez jednego 6-sto klasistę... Jak tak dalej bedzie to ide na zwolnienie, a co tam... Dzidzulek najważniejszy :) Co do maluszka - kopie coraz częściej i tak fajnie czuję jak się przekręca we wszystkie strony, tatko też go często czuje i nasłuchuje :) Ja zawsze ważylam kolo 49/50 kg, a jak bralam tabletki yto przytylam do 55 kg i przed ciaza wazylam cos kolo 56 kg - taka wage przyjmuje za wyjsciowa, a na ostatniej wizycie w grudniu wazylam 63 kg mnie wiecej, bo waztlam sie w ubraniu, wiec to tak mnie wiecej wychodzi. Poza tym 20 grudnia skończylam 22 latka, z Pawłem znamy sie juz kolo 8 lat, jestesmy razem juz 3,5 roku ( w maju 24 bedzie nasza 4 rocznica... chcialabym ze dzidziol zrobil nam najpiekniejszy prezent :) ), nie jesteśmy małżeństwaem, chcociaż ,mówimy o sobuie często mąż i żona :) slub mial byc 12 sierpnia, juz mirelismy wszytsko zalatwiac, ale okazalo sie ze bąbelek w drodze, wiec postanowilismy odlozyc te chwile na blizej nieokreslona przyszlosc ;) Na szczescie rodzice nie nalegaja, wiec mamy spokoj, nie chcemy - nie mamy przymusu = wszyscy sa szczesliwi :) A z mieszkaniem nadal nic nie wiadomo, a chcemy sie wyprowadzic jak najszybciej :( ... Mam nadzieje, że pan Tomek z fajną chatką, która chcemy obejrzec jeszcze jej nie wymajął... To by bylo chyba na tyle... Pozdrawiam ciepełko!!! Buziaczki!!! ps. luckylady podaj mi swojego maila, tez Ci przesle zdjecia na stronke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
A ja mam pytako czy któraś z was nosi okulary? Bo ja tak i słyszałam że są nieraz przeciwskazania żeby rodzić naturalnie jak się ma wadę wzroku. Ja mam minusy 1,5 i 2 dość sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mój bąbel właśnie ma pierwszą czkawke, skacze mi w brzuchu już od 5 minut. Niesamowite uchucie, az mi sie wszystko trzęsie taz z czestotliwością co 2 sekundy. czytałam że dzieciątka w brzuchach maja czkawkę bo tak sobie ćwicza przeponę ale że tak wcześnie to bym sie nie spodziewała. Co prawda tatuś zawiedziony bo jak się cos z małym fajnego dzieje to ja właśnie jestem w pracy a on nie ma możlwości w tym uczestniczyć, a jak wracamdo domu to mały taki spokojniutki, tylko czasem nogą kopnie. Chyba się boi taty. tyle zmykam coś zjeść bo niemożliwie głodna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baloniczki! Zaktualizowalam wszystkie pliki i all pics are published. Sa zdjecia Grzyweczki, Nowe Biedronki i Amberka. Gdybyscie chcialy miec na stronie obojetnie co, to slijcie na luckylady@o2.pl najlepiej do 200 kb/obraz, ale jak sie nie da, to obrobie. Zrobil mi sie rozstepik na jednej mleczrni ale mam nadzieje ze nie bedzie ich wiecej. Pozdrawiam! PS Ladybird - a co to za 6 klasista? Masz praktyke pedagogiczna? ja tez mialam jak uczylam niemieckiego. Najgorsze bylo gimnazjum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberku; masz sliczny bruszek! ja jestem w 20 tyg i moj jest mniejszy niz twoj w 4.!!! A przytylam 5 kilo! Ja tez chce miec taka kuleczke a mam taka na 2/3 pilki noznej tylko To nie fair :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
to zalezy jaka ta wada wzroku jest! ja ma astygmatyzm i sie nie przejmuje< ale nie nosze okularow bo widze dobrze jak na razie a mam wade! najlepiej isc do okulisty i okulista ci powie czy ta wada jaka masz jest grozna w ciazy! Pozatym czytalam ze w ciazy wzrok sie pogarsza a po porodzie wraca do norm sprzed ciazy wiec nie nalzey robic jakis korekty laserem i tego typu zabiegi sa nie wskazane bo potem po rozwiazaniu i tak wroci do normy sprzed ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky to niestety nie praktyki, bo jakby tak było to miałabym to w ... bo bym tam za długo nie siedziala, ale to jest moja praca, ucza jez angielskiego Masz te zdjęcia naszego bąbelka? Chyba Ci je wysyłałam, jeśli tak to wrzyc je na stronke, jeśli nie, to pisz, wyślę je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam te fotki, jak bede miala chwile na pewno je wrzuce! Uczenie w szkole jest nie dla mnie - robilam praktyke na studiach - 150 godzin, podstawowka, gimn i LO i wiem na pewno ze to nie dla mnie - stresuje mnie to, ze o 8 trzeba byc w szkole, zero spoznien, stoisz w centrum, wszyscy sie patrza - to nie dla mnie. na poczatku peszyl mnie moj glos. Ale w podstawowce fajne byly dzieciaczki i ladnie rysowaly flagi niemieckie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky nic sie nie przejmuj tym prawem jazdy, ja zdawalam 6 razy, za ostatnim zdalam :) i bylam bardz, ale to bardzo :), trafilam na fajnego egzaminatora, a to podstawa, nie bede Ci ttu przytaczac moich rozmaitych historii ( włacznie z tym jakbym ze zdenerwowania spowodowala wypadek na egz) bo moznaby o tym ksiazke napisac, ale wszystko jest doi przejscia, wiec egz na prawko tez :) Zycze powodzenia :) I nie zapomnij o majtkach na lewa strone na szczescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko nie przejmuj sie tym smarkaczem!!! pamietaj że jak się denerwujesz to również twój bobas sie denerwuje... u nas wszystko ok,jutro ide do nowego gina zobaczymy co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge sie napatrzyc na moja fogure z przed ciąży...:(:(:( mysle że po porodzie wróce do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
amber ale masz cudowne psiaczki aż mi się łezka zakręciła bo ja uwielbiam bokser sama mam suczkę bokserkę trochę mieszaną ale dzieci miała śliczne też wyślę fotki. Ona właśnie się goni ale nie dopuściliśmy jej bo nie wiem czy dałabym radę. A i te zdjęcia oczywiście w tle kołobrzek już tęsknię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Ale się rozpisałyście. Do tej pory nie mogę wyjść z szoku. Poprzednio jak było kilka wpisów dziennie to było super a teraz taka lawina że nie da sie nadążyć. Strasznie wam zazdroszcze dobrego samopoczucia bo niestety u mnie same problemy . Zresztą ciągną się od samego początku ciąży.Jestem w 24 tygodniu i 3 dni temu byłam na dodatkowym usg ( odpłatnym i bardzo szczegółowym ). Widać było całego bąbelka , analizowany był każdy organ po kolei jednak z głównym nastawieniem na serduszko. No i okazało się że właśnie z nim jest problem . Nie domyka się zastawka trójdzielna. Budowa serca jest prawidłowa , przepływy krwi również a to ponoć jest najważniejsze i na razie nie wpływa to w żaden sposób na dzidzię ale .... Wlasnie to ale jest najgorsye. Mam isc za 4 tygodnie na badanie kontrolne i jesli zastawka dalej nie bedzie sie domykala to dostane skierowanie do specjalisty. Trzymam sie jednak tego ze wada moze sama zniknac wraz z rozwojem dzidzi. Jakby tego bylo malo nadal mam skurcze. Dostalam na nie nawet Fenoterol ale nie zdazylam go zazyc gdyz lekarz stwierdzil ze ze wzgledu na dziecko lepiej go odpuscic na razie. Poniewaz ciagle leze kilogramy niestety ida jak oszalale. Przytylam juz 10 kg a w pasie mam 102 cm. Tyle to nie ma chzba zadna z Was. I bynajmniej nie bylam przed ciaza gruba. Wazylam od 52 do 55 kg przy wzroscie 169 cm. Mam 32 lata i 6letniego syna Jasia. I w poprzedniej ciazy tez bylam ogromna. Brzuch mialam jak balon. Przytylam 21 kg . Ach jak bym chciala miec tylko takie problemy. Gaga ja tez nosilam okulary nawet silniejsze i nie bzlo przeciwskazan do normalnego porodu. Duzo zalezy od cisnienia w galce ocznej. jak nie jest podwyzszone to wszystko jest OK. ja jestem po laserowej korekcie wzroku i z tego powodu faktycznie bede miec cesarke. Luckylady postaram Ci sie zaraz wyslac moje zdjecia z prosba o wzstawienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!!! naprawde nie idzie nadążyc z czytaniem was. Aga 133 mam nadzieje że taka wada sama zniknie, ja przynajmniej w to wierze. A kilogramami się nie martw, sama pisałaś że po ostatniej ciąży wróciłaś do pierwotnej wagi, pewnie teraz tez tak będzie. Ja też szukam zdjęć i wam wyśle. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 133 wiem biedna co czujesz! ale mysl pozytywnie! Duzo kobiet nie robi takich badan i nawet nie wie co groznego sie dzialo - choc i tak zdecydowana wiekszosc bejbikow rodzi sie zdrowa! Kazdy bejbik ma jakies slabsze strony pewnie. Serduszko jest wazne i mozesz byc dumna ze poszlas na dokladne badanie i zrobilas to co w twojej mocy - byc moze dzieki temu zupelnie zminimalizujesz jakakolwiek negatywna mozliwosc. Badz w kontakcie z lekarzami, staraj sie nie martwic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber jakie Ty masz długie nogi!!! tych zdjęć jeszcze nie widziałam ;)Moj mężul właśnie do nas jedzie, a tu czeka na niego aparat z klisza - juz sama zrobilam pare zdjec, ale reszte niech on zrobi, jak tylko wywolamy to od razu wysylam, żaluje ze nie ma nam kto zdjec wspolnych robic, ale moze namowie wspollokatorke :) Wszyscy mi mowia ze mam brzuchol na dziewczynke, chociaz nie zbrzydlam, ale idzi mi nie tylko w brzuch, wiec coraz wiecej rzeczy wskazuje na panienke... zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
a własnie kobitki ja od tygodnia dostałam zalecenie od gina brać kupe leków boze, przeraża mnie to troche! fenoterol i isoptin 4 razy na dzien po pol tabletki i do tego nospa forte i diprophyllinum.Wspomnial ze to od teraz czyli od 20 tygodnia do konca juz Ktoras z was bierze cos z tych lekow i czy to bezpieczne? bo nospa z diprophyllinum to rozkurczowe a tamte to sie laczy razem jakos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brzuchol ma inny ksztalt, bo nie jest taki okraglasty, a poza tym jest raczej niz nizej :) zreszta trudno to opisc, najpozniej w przyszlym tyg beda najaktualniejsze zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie niestety na tego typu lekach, ale lekarze chyba wiedza co robia i co ewentualnie jest niewskazane, ale radze poczytac o poszczegolnych lekach i ich dzialaniu w internecie, to moze Was uspokoic. Grunt to sie nie denerwowac za bardzo, bedzie dobrze. Ja nie biore zadnych lekow, wiec nie mam o tym pojecia i nie doradze niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
ale dziewczyny jesteście szczupłe ja w życiu taka nie byłam ani nie będę zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
czytalam juz i wiem mniej wiecej! ale mnie ilosc tego przeraza az 4 rodzaje i do konca juz brac rany! od poczatku jade na lekach bralam duphaston ale tym sie nie przejmowalam bo bylo na podtrzymanie a te to mnie przerazaja! do tego od wtorku musze brac bioparox antybiotyk miesjcowy bo mam zapalenie gardla ale juz mi lepiej po nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
agag nie przejmuj się zbytnio bo myslę że natura sama dokona napraw. A co wogóle spowodowało że poszłaś na takie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga poszlam na te badania dla spokoju sumienia. Moja bratowa urodzila synka z wodonerczem i do dzis pamietam jej slowa. Lekarz stwierdzil wtedy ze gdyby to wykryc wczsniej a nie jak u niej w 8 miesiacu to dzidzius nie musial by tyle cierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedna recz. W trakcie badania lekarz zapytal mnie czy nie bralam jakis lekow np w zwiazku z przeziebieniem . A ja przeciez 2 tygodnie wczesniej bylam w szpitalu i tam faszerowali mnie lekami. I jak tu teraz nie bac sie lekarstw skoro one jednak moga miec wplyw na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Pomimo wszystko myśl pozytywnie te badania z jednej strony sa w spaniałe ale z drugiej strony jak coś jest nie tak doprowadzają nas do depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×