Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość joannaT
nioo hej hej amber! twój maz to Piotr? to mój tez hahahaa! co tam u Ciebie? jak sie czujesz? bo ja od 3 dni fatalnie sie czuje dzis jakos wzglednie migrena mnie meczyla przez pol dnia koszmar nigdy w zyciu nie mialam az takiego bólu.Ciąza daje mi we znaki ze hej a ty jak znosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
a jetsem do tego tak wrażliwa i kaprysna ze jak gdzieś jedizemy to hormony działaja na mnie ze nagle trace ochote na cokolwiek bo cięzko mi chodzić i wogóle wybredna z natury jestem i to bardzo!Kilka dni temu kupiłam już kika ubranek ale frajda mówie Ci! Gdybym miała kase wiecej bym nakupowała rzeczy ale nie pracuje sie to sie nie ma swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje sie świetnie,wczoraj tylko sie wkurzyłam bo około 14 zgłodniałam poszłam do góry do teściowej cos przekąsic a tam było tak napalone od papierosów ze mi sie wszystkiego odechciało...:( zrobilam sobie na dole zupke chinska i gdy zalewałam to mi miska pekła z całą ta zupą... ale byłam wściekła!!! ale juz dzis bede miec swoja kuchnie...:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co do ubranek to ajk bylismy w poznaniu to weszliśmy do H&M i jak piotr zobaczył te wszystkie ciuszki to chciał kupic wszystkie ale go powstrzymałam hihi i tak postawił na swoje i kupił skarpetki,sliniaczki,czapeczki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
widziałam ta poduszke w sklepie! Fajna rzecz! Tez sie zastanawiam! sa rozne opinie jak to z gadzetami dla dzieci! My juz kupilismy nawilżacz powietrza dla dzieci ultradzwiekowy i sa tez rozne opienie! mój Piotr to znów mnie powstrzymuje od zakupów a ja sie napalam hehehee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no ja pod koniec miesiąca chce jechac do poznania po wyprawke bo potem nie wiadomo czy zdąże hihi:):) nie wiecie ile kasy mi bedzie potrzebne na ta wyprawke??? czy 3tys starczy??? wrazie czego jest mamusia na miejscu i pewnie dołozy...:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
powinno ci starczyć! a własnie w koncu przyznali te becikowe dla kazdej kobitki po 1000 zl? bo podobno jeden dokument dla mniej zamoznych kaczor juz podpisal! Ja mysle za ten tysiak wózek mzoe kupic! aaa i gdzie sie odbiera ta kase bo ja nie pracuje mam wspolne ubezpieczenie z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem co i jak z tym becikowym??? ja jestem zatrudniona na pół etatu u mojego piotrusia a za misiac zrobimy cały etat hihi Dziewczyny jak któras wie dokładnie co? jak? i kiedy? z tym becikowym to napiszcie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było jak by płacili co miesiąc tysiąc złotych to moze by nam starczyło na życie... Ja chciałam iśc do opieki samotnej matki w koncu nie mam slubu z moim piotrem i nawet pare groszy sie przyda ale ponoc tak zmienili zasady że teraz sprawdzaja czy nie mieszakmy razem ile jest samochodów itd... dokładnie nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Grubasy!! Postanowilam, ze bede wchodzic na Kafe jak sie uporam ze stronka i dzis dopiero teraz dalam rade, bo to wszystko trwa krotko, ale meczy mnie kazdy drobiazg i tak co chwila powracalam, ale teraz jest juz ok!! Jedyne co brakuje, to fotki Joasi, ale mam tylko pieseczka i USG - brakuje tych z wakacji. I nie ma najnowszych Amberka i starych Ladybird usg, ale postaram sie je jak najszybciej dostawic. Denerwowalo mnie zamieszanie na tej stronie, ze trzeba bylo na dole tyle klikac zeby znalezc dana osobe, ale w sumie ulzylo mi jak zobaczylam, ze mozna klikac na osobne tygodnie po lewej i wtedy przewija sie wszystko od gory do dolu. W ogole to fajna ta stronka i mamy 1000 odwiedzen w 3 dni :-) Ciekawe jak z tym becikowym w koncu. Prezydent chyba nie podpisal. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Cześć Dziewczyny wczoraj byłam z mężusiem u ginka . Z dzidzią wszystko w porzadku .Tylko mnie się troche dostało że za dużo przytyłam w sumie przez ostatni miesiąc prawie 5 kg a od początku ciąży 9 kg . Przez to spadły mi wyniki i musze się wspomagac tabletkami . No i oczywiście stała kontrola nad wagą bo jeszcze cztery miesiące a 4 razy 5 kg oj oj. pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
Luckylady zamiescialas cos mojego na stronce slonce? chyba jeszcze nie cio? nie moge sie doczekac! chyba masz racje ze Kaczor jeszcze nie podpisal tego becikowego po 1000 dla nas tylko dostana te co maja ponizej lub do 504 zl na osobe!czyli 2000 bodajze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja24 fajnie że dzidzia zdrowa...:) a ty nie przesyłasz jakis swoich fotek na nasza stronke??? Za 10 minut bede miec kuchnie !!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczynki:) Prezydent ma podpisać ustawę mówiąca o 1000zł dla każdej kobiety, dopiero 18 stycznie i nie wiadomo czy ją podpisze. Dziewczyny.... Ale miałam sen. Śniło mi sie że urodziłam przez cesarkę dzidziusia i był taki duży, ze nie mogłam go utrzymać przy karmieniu i karmiłam na leżąco, a on tak słodko ciumkał mojego cycuszka:) Luckylady dzięki za zamieszczenie mojego bejbika i botek ślubnych. Wybrałam dwie moje ulubione, robione zwykłą cyfrówka. A to z usg jest z 11tyg. Mam nadzieję ze widzicie tam postać człowieczka z profilu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Jeszcze jedfnego wam nie napisałam wczoraj pan doktor powiedział że bede miała cesarke.Miałam operacje na oczy i to dykwalifikuje naturalny poród :) .Aniu prześle te zdjęcia może jeszcze dzisiaj bo nie miałam do tego głowy bo w sobote i niedziele miałam zajęcia na uczelni a teraz jeszcze sesja się zaczeła to mam urwanie głowy . Jeszcze dzisiaj o 16 mam zaliczenie z angielskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tu czerwcowka.. ktora nieraz was czyta:) No widze ze ten wasz blog ladnie sie rozrasta :) Amber... ale masz fajniusi bembenek :D Ja tez juz taki chce 😭 moze na ustnych mialo by sie jakies ulgi :D A tu nic.. tyle ze spodnie coraz to bardziej upijaja...:D Dziewczyny.. powiedzcie mi.. Do kiedy widac calego dzidziusia na usg..? Bo nastepna wizyte mam na ok 20-21 tydzien.. i boje sie ze juz bedzie za pozno.. A tak bym chciala takie foto miec... takie duze.. z duzym dzidziusiem :) Z gory dziekuje za odpowiedz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusałko... Obawiam się ze już może być za późno. Ja ostatnie zdjęcie z całym bejbikiem mam z 15tyg. Teraz z 19 to już główka osobno i nóżka osobno. Widziałaś te animacje??? Świetne prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez nie wiem jak to jest, bo zalezy jak maly sie ulozy i jak sprawny jest gin :-) Ale to chyba ostatni dzwonek. Joasiu- mam od ciebie tylko jednego maila - z usg i pieskami. Pisalas ze wysylalas jeszcze swoje zdjatka - ale chyba do mnie nie doszly - jesli mozesz, wyslij jeszcze raz. A ja juz zamieszczam te co mam. Grzywa - jasne ze widac od razu Maluszka - nie ma watpliwosci jaka ma poze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie majóweczki Dziękuje Luckylady za umieszczenie naszych zdjęc na blogu jak bede jeszcze jakieś miała to prześlę natychmiast. Ide dzisiaj do gin to posłucham serduszka mojej kruszynki. A mam do was takie pytanie czy boli was czasami kość łonowa przy chodzeniu, bo mnie ostatnio strasznie doskwiera i nie wiem czy to normalne. Zapytam oczywiście lekarza ale chciałabym równiez wiedzieć czy któras z was ma równiez podobne dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=Kinia25 Ja tez miałam takie kłucia w okolicy kości ogonowej. Tak naprawdę to sama nie wiedziałam gdzie mam te kłucia, ale to było gdzieś w okolicach kości, w miednicy... Czasami zakłuło mnie przy siadaniu. Pytałam doktorka i powiedział że to normalka. Aaaa...właśnie. Bardzo ładne masz fotki ślubne. Widać ze szczęśliwa para:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoananaT
jestem Luckylady juz zaraz ci wysle....... a zdjecie brzuszka dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
Luckylady slonce wysle ci drugi raz te foty jak zacznie mi dzialas serwer bo poczta teraz isc nie che albo jak maz wroci z pracki bo cos nie dziala zadna poczta cos z netem jest! napewno ci dzis dosle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia25-> ja mam przy chodzeniu bol ogonowki jakbym upadla pupa na kafelki. Joasiu - wszystko co dostalam jest opublikowane - 4 zdjecia - 2 usg, 2 pieseczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaT
dzieki luckylady kochana jestes! juz widzialam! jak ci sie podoba? bo ja ma wiecej usg jakby co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG b. mi sie podobaja bo sa superwyrazne i maja redlightowa poswiate. Slij wszystko, co tylko chcesz ogladac. Dziewczyny cos wam powiem -stal sie cud. Wczoraj pojawil mi sie rozstep na mleczarni znow i natychmiast natarlam go fissanem rozowym i chlipalam pol nocy, a rano sie okazalo, ze zniknal! A to byl 3 cm rozstep czerwony!! moze jak sie posmaruje w ten sam dzien to ta skora jeszcze sie sciagnie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky...a może to wcale nie był rozstęp tylko jakieś zadrapanie. Bo ja to raczej nie słyszałam o takich znikających rozstępach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mialam cale zdjecie z 11 tygodnia 😭 A teraz w 16 widzialam cale dziecko...ale bylo tak ruchliwe ze mi caly monitor latal :D I nie wiem wlasnie czy na nastepnej wizycie bedzie jeszcze cale widac... Bo nie zrobil mi calej niuni tylko potem dopochwowo (ktore oczywiscie jest o wiele blizej dziecka) strzelil mi zdjecie zeberek...a obcial dziad glowke 😠 A to usg z 11 tyg takie malutkie 😭 Grzywecja... A o jakiej animacji mowisz ?:O Ja nie widzialm chyba :O Wroce pozniej.. ide obiada wykanczac :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×