Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
Witam!! Amber-ania - u mnie też chłodno, na termometrze -9 stopni także nie jest za ciekawie choć słoneczko berdzo świeci. Ja też mieszkam nad morzem, tyle że bardziej na wschód - okolice Dębek :-)) Należę dziś również do tych niewyspanych, ale myślę że to bardziej przez pełnię księżyca, bo to ona na mnie tak działa. W sumie spałam może jakieś 3 godz., ale jeszcze cały dzień przede mną także myślę, że to nadrobię.Miłego dnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie jako \"stara\" majóweczka ;) dawno nie pisałam,ale podczutuje cały czas :) u mnie wszystko w porządku tylko rosne wszerz :) w brzuszku już 91 cm !!! i waga też do przodu już 6,5 kilo !!! i boje sie juz do ilu dobiję w 9 miesiącu ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj amelio-c:) super że u ciebie wszystko wporządku {kwiat] Elinova szkoda że nie mieszkasz w kołobrzegu...:( ale od przyszłego tyg ide do szkoły rodzenia i mam nadzieje że tam poznam jakieś przyszłe mamusie...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wysyłajcie swoje fotki na naszego bloga...:) to taka fajna stronka...a szczególnie te nowe majóweczki:) www.majoweczki2006.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ciężarówki!!! Ale wczoraj cudownie spędziłam dzień... Nareszcie kochanego męża miałam w domu. Spaliśmy do południa, później spacer, wielkie lody, a wieczorem pojechaliśmy na zakupy i sprawiłam sobie taką radochę ze szok!!! :D:D:D Kupiłam maleńkie,różowe skarpetunie i błękitne body w różowe serduszka i niebieskie misie Ciężko mi było wyjść z działu dla dzieci. Zdziwiło mnie tylko to, ze te wszystkie ciuszki miały po dwie metki od środka. Przecież metki drapią! Zawsze myślałamże ciuszki dla niemowląt nie mają żadnych metek od środka. To mnie każda metka gruzie i przeszkadza, a ja przecież stara krowa jestem , a co dopiero takiego maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa! Ja też wczoraj byłam na zakupach i uwaga!!! TEZ KUPIŁAM RÓŻOWE SKARPETKI!!! ale jaja co? mało tego, obcinam wszystkie metki jakie tylko mam, bo zadrapałabym sie na śmierc!!!! mojej Juli tez będę obcinała te wstrętne metki. Ale sobie tez coś kupiłam, żebym nie była sfrustrowana :) Spodenki z polaru w carry, w promocji za 40 zł. Oczywiście dzisiaj był debiut :) Całusy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba dlatego że te skarpetunie są takie słodkie, że jak na nie patrzę to normalnie łezki mam w oczach. ŚLICNE, ŚLICNE, ŚLICNE!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc majóweczki...:) LADYBIRD- na osiedlu ARMII KRAJOWEJ tak jak jedzie autobus 74 odrazu przy ulicy na przeciwko osiedla POLAN jest hurtownia ciuszków dla dzieci np. kaftanik kosztuje 8zł śpioszki 10zł itd.. sa ceny rewelacyjne!!!! moja mama przed chwilką dzwoniła że nie może wyjśc z tego sklepu bo kupiła by tam chyba wszystkie rzeczy hihihihi jak przyjade do poznania to cie tam zabiore:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paticzqa
A ja chciałabym już wiedzieć co noszę pod serduszkiem, bo niewiem jakie ubranka mam kupować..Większość jest dobrana kolorami tak, że widać czy są na chłopczyka czy dziewczynke...JEJ liczę na to że w środę się już dowiem:) [url=http://ubrankadzieciece.szipszop.pl]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paticzqua! My wiemy, że bedzie dziewczynka, ale kiedy kupujemy coś z mężem, to zawsze bieżemy z niebieskim akcentem, bo jak mówi rafał: \"niebieskie-królewskie\" :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pół roku temu kolega mojego brata to znaczy jego żona :) była w ciąży i mieli mieć druga dziewczynke,facet nie był zadowolony bo chciał miec parke no ale cóż byle by było zdrowe... Był przy porodzie i wiecie co sie urodziło CHŁOPAK hahaha ale gośc był szczęśliwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze amberka! dosiadam co jakiś czas do kompa, ale mam robote - musze robic obiad :( Ale napisze Ci cosik. Dopuszczam myśl, że na przekór losowi może okazac się, że mam pod sercem faceta! Chociaz mój rafcio az piszczy żeby to była dziewczynka, zresztą ja też.... Ale 2 lutego idziemy na usg 3d i wtedy juz nie będzie żadnych watpliwości :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona, muszę Ci powiedzieć, że ja juz miałam raz robione 3d i nic z tego, dzidzia tak sie ułożyła, że nie dało rady zobaczyć jaka to płeć..:( Ale życze żeby Wam sie powiodło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Dzis mialam bardzo kiepska noc, martwilam sie pol godziny, a potem nie moglam spac, tak sie przestraszylam.Czy Wy tez macie czasem takie wodniste uplawy? Dzis mi w nocy polecialo pare kropel po udach, przestraszylam sie ze cos sie dzieje, w dzien tez mi sie tak zdarza, az czasem mam mokre troche majtki... Kurcze i nie wiem kiedy do lekarza pojde, bo nie mam zupelnie kiedy w tym tyg, ale w nastepnym juz na 100% ide. Ale potem wszystko bylo ok, po kilku kroplach ustało. Napiszcie prosze jesli tez cos takiego macie albo doradzcie z czego to moze byc? Czy to mozliwe zeby cos bylo \"nieszczelne\"??? Dzis moj Mężulek pojechal do Opola, ma zaliczenia i wróci w czwartek wieczorem. Co do ciuszkow nie kupujemy prawie nic, bo siostra Pawełka skompletowała nam wyprawke i wózek, a że nie wiemy co bedzie to kupuje i różowe i niebieskie hihihi... Dzis odebralam zdjęcia, moze podrzuce jakis Lucky na stronke, ale kobiety... jaka ja się gruba i brzydka zrobilam... co prawda brzusio jest sliczny, jest pare fajnych fotek, ale generalnie.... ojoj nie wiedzialam, ze tak wygladam, bo mamy małe lustro hihihi. Na początku myślalam ze to chlopak bo caly czas chcialam kwasne a teraz... mysle tylko o córeczce... przez to słodkie, przez to ze mi ktosik urode podbiera i przez to ze tak tyje i idzie mi nie tylko w kraglejący brzusio... Juz sama nie wiem... Dzis zaczynam 23 tydzien, zaczne chyba niunisiowi czytac bajki. podobno juz słysza całkiem nieżle... musze zaczac dbac o to, jak mowie, bo jak mowi Pawełek za duzo klne... a dzidzilkowi beda tam uszka wiedly biednemu. Buziaczki dla Was kochaniutkie! Paticzqa - w Opolu spędziłam jedne z najpiekniejszych chwil w moim życiu.... mile wspominam... Pozdrowienia specjalne i 🌻 dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam suwaczek nowy hihihi Amber - zapomniałam: dzięki za info o sklepie... kiedy tu w koncu przyjedziesz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Ladybrid Ja też mam upławy. Takie mleczno-białe i trochę lepkie, bezwonne. Mój lekarz wie i powiedział że to dlatego że moja szyjka jest \"jakaś tam\". Nie mogę sobie przypomnieć jak on to nazwał, ale powiedział że to normalne. Zawsze mnie pyta czy to nie swędzi i nie piecze, ale ja nic podobnego nie czuje. Czy ta Twoja wydzielina tez jest taka biaława i lepka?? Nigdy wcześniej nie miałaś takich problemów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko ja bardzo bym chciała miec dziewczynke ale już dwa razy mi powiedziano że bedzie facet... z różnych wróżb wychodzi mi że bedzie dziewczynka i to z takich co kilkanaście razy sie sprawdziło różnym osobą...ale usg mówi że bedzie chłopczyk:) moja mama jak była ze mna w ciąży to tak mocno wieżyła że bedzie córa no i jestem:):):) ale zaczynam mysleć żeby było tylko zdrowe obojetnie co bedzie...:) LADYBIRD-dokładnie nie wiem kiedy bede napewno się odezwe...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa ja też mam takie upławy białe i lepkie nigdy przedtem nie miałam z tym problemów,ale wszyscy mówia że to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, tylko ze moje nie sa ani geste ani bialawe, ani zadne taki tylko tak jakby mi pare kropel wody skapywalo... to jest rzadkie i przezroczyste, normalnie jakby woda, boje sie czy to nie wody plodowe... ale to jest kilka kropel tylko... nie wiem, chyba jednak wyluskam czas na piatek... boje sie ze tam, jak juz pisalam, cos jest nieszczelna po prostu. zastanawiam sie czy cos takiego nie moze przypadkiem swiadczyc o rozwarciu jakims... nie wiem co robic... Dzidzia kopie i greneralnie nic sie nie dzieje, nie boli ani nie mam skurczy - to chyba najwazniejsze i swiadczy o tym ze nic bardzo zlego sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zobaczcie co wyczytałam na jednej ze stron, na 23 tydzień: :Uwaga na przedwczesny poród. Od tego momentu musisz zwracać uwagę na oznaki przedwczesnego porodu. Najbardziej typowymi objawami są skurcze przypominające bóle menstruacyjne, zmiana w wydzielinie z pochwy, tępy ból w dolnej części pleców, nacisk na miednicę (jakby dziecko pchało ją do dołu), a także płyn sączący się lub wyciekający z pochwy. Oczywiście wiele z tych dolegliwości, jak ból pleców czy niewielkie skurcze, mogą być po prostu objawami zwykle towarzyszącymi ciąży. Wsłuchuj się w swoje ciało; jeśli symptomy te powtarzają się i nie mijają po wypiciu szklanki wody czy soku i nie pomaga odpoczynek, natychmiast skontaktuj się z lekarzem prowadzącym. Pamiętaj, że sączenie się lub wyciekanie płynu z pochwy wymaga natychmiastowej reakcji\" na pewno w srode jestem u lekarza... nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Ladybird Upewnij się jeszcze czy to nie jest mocz. Często to masz?? codziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADYBIRD-zaraz zadzwonie do mojej połoznej i sie zapytam co to może być...?? ale mysle że nie ma co się martwić...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird! Idź do lekarza - dla własnego spokoju, ale to chyba normalne. u mnie tez to podobnie wygląda i dzień nie kończy sie na jednej wkładce, ale na2 a czasami na 3... Też sie martwiłam, ale lekarz uspokajał, jeśli nie szczypie i nie swędzi. Także głowa do góry!!! Całus dla biedroneczki! Ja też na siebie nie moge patrzec, chociaz brzuszek jest ok :) Paticzqa! napisz mi coś o tym 3d. Widziałam w necie zdjęcia, ale czy to tak ładnie będzie widac??? Amberka! czy to bedzie dziewusia, czy chłopczyk- bedzie tylko wasz i w dodatku najkochańszy :) Ale bedzie fajnie :) :) :) Grzywa! Gdzie się podziewasz???? Lucky! Wstawiłaś za...ste foty i co tak cicho siedzisz??? A tak w ogóle to po co Ci to prawko w wodzie??? :) :) :) Podziwiam za pasję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, ale czekam nato, co powie położna amber. Nie chce staraszć, ale u mojej siosty taka woda źle sie skończyła. Ale moze to moczi nie ma sie czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×