Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość ewelinaewelina1
Amber Aniu fajny ten wózeczek.Ja jakas niezdecydowana jestem.Jutro pojade do Olsztyna to zanim wpadne do szpitala to mamy plan ogladania wózków.Może cos fajowego znajde.Widziałam ostatnio taki fajowy X Lander ale był ostatni i kolor taki sobie.Ale juz mniej wiecej wiem jaki chcemy-znaczy mój Norbuś wie ,gdyby mnie zatrzymali w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ewelinko:) wózek może i dobry ale kolory mi sie nie zbyt podobaja bo jest granatowo-żółty,ale nie powinnam narzekać wkońcu nie musiałam wydawac kasy na wózek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
Mówię wam jestem taka już zakrecona że sama nie wiem.Teraz znalazłam na necie wózek jakos tak sie nazywa Nowy HAUX TRAX MERLIN 4.I strasznie mi sie podoba,ale nie wiem czy go u nas w sklepach dostane czy tylko w necie- a jakos nie mam doswiadczenia i chyba przekonania do zakupow przez internet.I jeszcze jedno- chciałabym go sobie obejrzec z bliska ,a nie z obrazka.I nie wiem czy do tedo jast jeszcze spacerówka czy trzeba oddzielnie dokupić ,bo ja chyba jakas tepa jestem bo nigdzie nie mogłam sie tego doczytac.Jak cos wiecie o tym wózku to prosze o Wasze opinie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kurcze mały mi nie daje sprzątać:) wierci sie że aż boli... co chwilke musze robić przerwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
amber aniu ciesze sie ze tobie tez sie podoba.Napisałam na podany nr gg o jakies konkrety i to że chciałabym dokupić do tego fotelik samochodowy i moze ktos mi odpisze.Ale pewnie jutro dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 26
Cześć dziewczyny.Oglądałam wózki w necie i muszę przyznać że ceny trochę mnie szokują.Myślę że zamiast tego całego becikowego,które nie wystarczy na całą wyprawkę powinno się znieść podatek na produkty dla dieci.My na razie kupiliśmy fotelik do samochodu CONCORD bardzo fajny i raczej wygodny dla Maleństwa.O wózku pomyślimy po narodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w poniedziałek!!! gdzie sie podziewacie??? my juz wstalismy o 8,jesteśmy po śniadanku i kapieli:) czujemy sie wyśmienicie chociaż za oknem pada śnieg... Dziś na 15 idziemy do gina,zobacze znowu mojego bąbelka ❤️ i nagram go na płytke cd:) mam nadzieje że dzisiaj zrobimy mu jakieś zdjecie bo ostatnio się strasznie wiercił:):):) 🌻 dla wszystkich mamusiek 🌻!!! 🌻 MIŁEGO DNIA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak26-ja straciłam na wyprawke około 2tys bez wózka i fotelika,ale kupiłam tylko to co potrzebne... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
Witam!!!Ja juz nawet nie liczę ile wydałam,ceny wszystkiego w co mozna ubrac dzidzie,i co dla dzidzi jest potrzebne jest poprostu szokujace.U mnie jest o tyle komfortowa sytuacja ,że zbyt nie musze sie liczyc z kaską,ale wiem ze nie kazdy ma taką sytuację. A ile jeszcze trzeba dokupić to juz sama nie wiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej dziewczynki!! Cały weekend się nie odzywałam, bo....zakupy, sprzątanie, leniuchowanie, wizyta w szpitalu...:-(( Tak - wczoraj pojechałam na ginekologię, bo mi od soboty dośc często brzuch twardniał. Podłączyli mnie do KTG no i okazało się, że mam skurcze. Co prawda nie bolesne, ale skurcze są...:-( No i teraz muszę brać ten sam zestaw leków co MELA na podtrzymanie. Fenoterol 4x1, ale Isoptin 1x1...Och ta moja macica...Czemu ona się tak \"stawia\" ? :-) Ale mam nadzieję, że po tych lekach będzie ok i do maja Moje Maleństwo sobie poczeka w moim brzuszku :-D Kochanie zaostań tam, bo narazie na dworze śnieg, mróz, wiatr itp....Zapewniam Cię, że tam gdzie teraz jesteś jest Tobie o wiele przyjemniej :-D ❤️ Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 26
Mimo wszystko fajnie jest kupować różne rzeczy mając tą świadomość,że robi się to dla swojego dzieciaczka.Do tej pory kupowałam dla swoich siostrzeńców,bratanków albo dzieci znajomych i miałam z tego jakąś przyjemność a jak teraz mogę kupować dla mojego Maleństwa to mam podwójną radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewelina1
I tu Gosiaku masz rację- ja też uwielbiam zakupki dla Maleńkiej!!!Mąż mój ucieka wtedy ze sklepu-ale nie powiem żeby mnie to specjalnie martwiło hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Dziewczyny a co z Biedroną?? Już pewnie kupiła to mieszkanko w Toruniu i tam została :-)) Biedrona---tylko uważaj na wszelkiego rodzaju PTAKI :-D , bo po tych ostatnich wiadomościach to słyszę, że już w Toruniu są zarażone....Oj zawsze coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 26
MAJA 24 --- wiesz może gdzie w Częstochowie można kupić jakieś fajne rzeczy dla dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELINOVA- przestraszyłam się tym co napisałaś o skurczach, bo ja ostatnio też miewam twardawy brzuszek ale zazwyczaj przechodzi..czy możesz opisać jakiego rodzaju jest to \"twardnienie\" w jakich okolicznościach się pojawia i w ogóle coś na ten temat bo zaraz zwariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski :) ja wlasnie przed chwila wrocilam ze szpitala gdzie bylam po l4 bo moj lekarz \"specjalista poloznik\" sam w prywatnym gabinecie tego nie wypisuje!! :( ale nie wazne dal 30 dni i to sie liczy :))) biore te tabletki o ktorych wspominalam i jak na razie nie czuje roznicy poza tym ze serce mi kolacze i maly sie bardziej wierci - chyba moje serce szybkobijace go drazni ;) ogladalam te Wasze propozycje wozkow i musze stwierdzic ze sa fajnie :] niemniej jednak ceny robia swoje i ja raczej na takie furki bym sie nie zdecydowala - planujemy z mezem kupic wozek nowy tak do 550 zl, a jak nic nie wypatrze to moze skusimy sie na jakis uzywany - zawsze to taniej co do cen sprzetow dla bejbikow i samych ubranek to wlosy staja dęba!!!! ja na razie niec jeszcze nie kupowalam - i to nie z przesadu tylko z braku czasu!!! - ale ciekawa jestem ja jaiej kwocie sie zatrzymam... planuje sobie sama uszyc posciel dla Misiaka wiec moze trochu przyoszczedze ;) od niedzieli nie glaszcze swojego brzuszka i jakos mi smutno, no ale... jak ma byc w maju to musze byc twarda i nie prowokowac go do wyjscia wczesniej :) pozdrawiam Wasz wszystkie cieplo - na poludniu swiecie ladne sloneczko tylko czasem zawieje zimny wiatr brrr moze ktoras oswiecie mnie i powie jak sie robi te kwiatuszki i serduszka?? bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla meli :-) kopia instrukcji od biedronki dla upiększenia kafeee: A to instrukcja for you: wpisujesz to, ale bez spacji: [ wsciekly ] [ zly ] [ kwiat ] [ kiss ] [ beksa ] [ spioch ] [ czesc ] [ cool ] [ ziewam ] : - 0 : D : P To chyba wszystko. I jeszcze [ serce ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Qasandro--brzuch mi z reguły twardnieje jak chwilę pochodzę, lub gdy leżę i się podniosę to za moment jest twardy. Nie trwa to długo - czasami kilka sekund i nie odczuwam przy tym żadnego bólu. To tak jakbyś wypięła brzuch :-)) Kiedyś to zdarzyło mi się tak dwa, trzy razy dziennie, ale od soboty to nawet z 4-6 razy w ciągu godziny i się tym zaniepokoiłam. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Mela--ja to dziś pierwszy raz wzięłam te tabletki, ale czuję takie kołatanie serca, że chyba przestanę brać ten Isoptin-bo to ponoć po nim. Co do kwiatków, serduszek i itp, to w nawias kwadratowy [ ] wpisujesz odpowiednio: serce ❤️ kwiatek 🌼...innych nie znam, a poza tym można robić buźki. Podaję przykłądy tylko te znaki muszą następować po sobie bez spacji: : - ) :-) : - ) ) :-)) : - D :-D : - ( :-( chyba więcej nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida - duza buzka!!!! bede miala swoj wklad w upiekszaniu naszego kafee :D dziewczyny tez Was bola plecy - mnie od soboty trzyma, normalnie usiedziec nie idzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mela---mnie to kręgosłup od czasu do czasu dokucza i to już od 2 m-ca ciąży :-)) Myslę, że to może być przez to że moja macica jest w tyłozgięciu....No ale nie jestem lekarzem jednak da się ten ból wytrzymać. W razie silniejszych bóli polecam leżenie lub masaż. To naprawdę pomaga :-) Oj mam taki ambitny plan zabrać się za rozliczenia podatkowe, bo jestem zawalona tymi papierami...Wszytkich w koło rozliczam...Nawet już sobie wszystko przygotowałam tyle że chęci mi brakuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć w poniedziałek Normalnie jak Was czasem czytam to dostaję gorączki.Prawie każda z Was ma już większość zakupów dla Maleństwa, a ja mam tego narazie niewiele :-(. W dodatku boję się ,że Maleństwo będzie chciało wyjść szybciej na świat :-(.Ja mam termin na 31 maja i mam nadzieję,że dotrzymam do tego czasu bo wtedy napewno będę mieć wszysto dla Niego :-). Czasem mnie to przeraża,,,,,,,,,,,,, wszystko W dodatku z tym twardym brzuszkiem to też mam podobnie.Dziś idę do ginekologa to go wypytam o wszystko.Martwi mnie to :-(. amber-aniu--> też idę na 15 do gina.Pomyślę o Tobie :-) elinova--> jestem z Tobą i mam nadzieję,że wszystko wróci do normy :-).Trzymaj się kochaniutka !!! grzywa--> jak tam remont??nie przemęczaj się !!!! mela--> tak bolą mnie plecy, a kręgosłup czasem mi aż trzeszczy :-(. no, a tak to Mały daje mi dziś w żebra :-D.Wczoraj pokopał też Tatusia :-) Pozdrawiam Was Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova to nie po isoptinie tylko fenoterolu!!!!!! ten isoptin ma lagodzic skutki tego pierwszego i powiem Ci ze troszke tak dziala bo ja jak biore sam fenoterol to mam wrazenie jakby mi serce mialo zaraz wyskoczyc tak mi wali :/ a jak biore te dwie tabletki to fakt mam przyspieszone bicie ale nie tak bardzo odczuwalne no i lapki mi sie trzesa jak u alkoholika ;/ i tak caly miesiac mam to brac :(((( ale podobno po tych tabletach to dzidzie sie tak na swiat nie rwa :)) jeszcze nigdy nie bralam tyle tabletek jak podczas ciazy od samego poczatku si efaszeruje roznymi swinstawmi, no ale ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mela---a widzisz, ja myślałam że to po Isoptinie, ale tak to jest jak się doczytać nie chce :-)) Dziś muszę przesunąć sobie wizytę u mojej lekarki, bo zaplanowaną miałam na 17 marzec a w szpitalu mi powiedzieli żebym jeszcze w tym tygodniu zjawiła się u niej na kontroli. Mam nadzieję, że uda mi się do niej dodzwonić, bo ona to strasznie zapracowana kobieta jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja tam troche z ciekawosci poczytalam te ulotki ale te wszystkie okreslenia medyczne mnie szybko zrazily wiec czytala 5 przez 10 :))) babki ide sie polozyc bo z tym kregoslupem nie da sie zyc :( wpadne tu pozniej to sobie poczytam o czym tez dzis rozprawiacie :) po weekendzie bylo tego troche :) bywajcie zdrowe 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! A propos masażu, bo ja już głupieje: najpierw usłyszałam, że wogóle to całkowity jest zakaz masowania w czasie ciąży, bo to może poród przyśpieszyć, a ja przyznaje, że masaże uwielbiam, powiedziałabym, że się uzależniłam. A tu nie wolno. Potem przeczytałam, że owszem można, ale u wykwalifikowanego masażysty najlepiej i to takiego, który ma łóżko specjalne do masażu, takie z dziurą na brzuch. Trzeba uważać, żeby nie masować mięśni brzucha, nie wolno też masować stóp, bo jest takie miejsce, którego masaż może przyśpieszyć poród i jakieś miejsce na dłoni, więc refleksologia też zabroniona. Czarna rozpacz by była, gdyby mnie ten kręgosłup bolał, ale na szczęście mnie to jak narazie omija, tyle, że tęskono mi już za tym przyjemnym odczuciem ciepełka... chlip, chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 26
MELA 78--- naprawdę Ci współczuję że musisz brać te tabletki.Teraz mi się wydaje że moje problemy z ...no wiecie co się ma jak się bierze żelazo ,to pikuś w porównaniu z Twoją reakcją na lekarstwa.Ja od poczaku ciąży brałam MATERNĘ no i teraz to żelazo i mam nadzieję że na tym poprzestanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, z tym masażem to nie żaden bajer. Chcecie urodzić w terminie i bez komplikacji? to przez ten okres można przecierpieć bez masażu!!! chodzi o to, że każdy masaż rozgrzewa i pobudza krew krążącą, która z kolei wpływa na skurcze macicy. Po co ryzykować?? Różne źródła podają co innego, jest też taka książka (polecam) \"W oczekiwaniu na dziecko\" gdzie piszą że można w ciąży TRAWKĘ palić?!!!!! WYobrażacie to sobie? i może w Ameryce nie mają z tym problemu (później widać to pokolenie McDonalda- ćwierćinteligentne..) i tam też piszą że masaż jest ok, ale czy to znaczy że tak trzeba robić? Im mniej szkodliwych czynników tym lepiej! i tak jesteśmy wyjątkowo zestresowane.... Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×