Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
aga- cieszę się że podobają się Tobie pioseneczki...ja to się śmieję z tego za każdym razem jak ich słuchamy :-D qassandro i mela---wam też posłałam i mam nadzieję że dojdą...:-))Jeszcze trochę i będziemy mogły razem pośpiewać :-P A ja za porządki się nie biorę...w końcu dosiadłam do tych rozliczeń podatkowych...Już 6 zrobiłam a jeszcze conajmniej 6 przede mną :-D...no ale co tam....coś trzeba robić....:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Biedrona----specjalnie dla Ciebie...na szczęście przy zakupie mieszkania... ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova- ja tez poprosze piosenki dla mojego bąbelka:) ania.amber1@wp.pl Biedroneczko juz sprawdzam dlaczego nie doszły zdjecia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pocieszenie dziewczyny😘 Dziś juz mnie nie ciśnie i wczoraj przeczytałam ze jeżeli w zaawansowanej ciąży ma się parcie na mocz, to może jeszcze oznaczać ze dziecko wstawia sie do kanału rodnego:( Myślicie że to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova proba sie powiodla - dostalam 3 pioseneczki la la la la czekam na wiecej i sobie zrzuce na plytke ;-) a u mnie standardowo plery zaczely bolec :( chyba czas na lezakowanie!! :) trzymajcie sie cieplo 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się denerwuję i postanowiłam dziś wieczorem iść do gina. Może ja nie powinnam nawet ćwiczyść w tej szkole rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiecie ja mam jeszcze ten problem ze dzidziuś pcha się na dół :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
dziewczynki---już wysyłam kolejne, także miłego słuchania...Moja Wiktoria właśnie słucha i chyba jej się podoba...:-D Tyle,że jak już wyłączę to wtedy zaczyna tańce....a co tam...niech sobie dziecko potańczy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
grzywa--nie martw się ale dla własnego spokoju pójdź do lekarza. Na pewno wszystko jest ok :-) Tak sobie myślę, że my to czasem same sobie wmawiamy pewne problemy, przez to, że tyle się w tym necie naczytamy...Ale takie już jesteśmy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia...dzieciaczek raczej jeszcze nie wciska sie do kanału rodnego,ktory to tydzien, sprawdz, ale pewnie przekwalifikowal sie na batmana i stąd ten ucisk- a jeżeli już jest główkąw dol to super!!!!Moj cały czas robi za jogina..ale ma jeszcze miesiąc na zmianę pozycji. parcie na pęcherz będzie jużdo końca niestety;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Główką w dół jest już od 6-tego miesiąca. Mam jeszcze pytanie do tych, którym leci siara. Moja do tej pory była bezbarwna. No czasami pierwsza kropelka była biaława. Ale dzisiaj rano to normalnie samo mleko mi leciało. Takie biało żółte. czy wy tez tak macie?? czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
GRZYWA--teraz to już chyba ma prawo lecieć, tyle że Wam powiem że mi siara tylko wycieka pod naciskiem...tak samo z siebie to nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć KOCHANE KOBIETKI :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 mela 78🌻🌻współczuję braku prądu.Pamiętam jak u nas go nie było ostatnio po burzy śnieżnej w grudniu.Myślałam,że wyjdę z siebie.Życzę stałego dopływu prądu :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 elinova🌻🌻teskniłaś???Rzeczywiście tylko Was czytałam bo lenia złapałam.Jesli chodzo o colę to szczerze piłam ją na początku bo nie mogłam się oprzeć :-P.Jak to kobieta w ciązy :-P kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 aga133 🌻🌻gratulacje co do wytrwałości w sprzątaniu kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 mela 78 🌻🌻my też będziemy malować i dom przestawimy do góry nogami :-P.Z jednej str nie mogę się doczekać z drugiej te sprzątanie po tym :-( kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 biedrona 28 🌻🌻cieszę się,że u Ciebie wszystko OKI :-)!!!!! kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 GRZYWA🌻🌻ja też mam tak z tą siarą :-(.W dodatku czasem mam wrażenie jakby mi piersi chciały pęknąć.Czasem mam żółtą wodę, czasem z kropelką jakby mleczka, a czasem tylko mleczko.To chyba normalne.Jak pytałam położną to powiedziała,że jest ok bo piersi szykują się do karmienia.Więc jestem spokojna. kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 no, a tak to ja dziś jadę do miasta na zakupy i mam nadzieję,że coś kupię dla mojego Bobaska.Pozdrawiam wszystkie co dziś mają podobne plany i te, które czekają na mężczyzn z kwiatkami na DZIEŃ KOBIET :-)kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Buziaczkikwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane za odpowiedzi. Z tą siarą to tak myślałam ze to nic złego, ale zawsze lepiej się upewnić. Przynajmniej mleko do kawy zawsze pod ręką;) hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywko->Nie wiedzialam,czyli wszystko gra ...poprostu rosnie Mnie siara w ogóle nie leci czasem tylko jakieś takie zaschnięte grudki pojawiają sie na brodawkach..mnie gino powiedział że to dobrze że nie leci- jak jest jej za duzo to z hormonami coś nie teges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
grzywa---jak napisałaś o tym mleku do kawy to mi się przypomniało jak niedawno moja kużynka opowiadała, jak to kilka lat temu pojechała do brata, ten zrobił kawę, spokojnie sobie piją- oczywiście z mleczkiem które stało w lodówce- przychodzi jej bratowa i pyta gdzie jest jej mleko, które odcvagnęła z piersi dla synka. :-P Kuzynka mówi, że po tym wydarzeniu to przez rok nie mogła na kawę patrzeć...:-D aaaaa wspomnę jeszcze, że mówiła, iż wtedy to ta kawa z ust sama im wyprysnęła na wieść o tym, że to mleko z piersi :-P :-D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu dzis kwieciscie :)))) z ta siarą to u mnie jest tak ze jak wycisne to troszeczke poleci a tak samoczynnie to chyba tez troszke sie ulewa bo na stanikach mam takie zolte plamki na wysokosci brodawek!! moja siara jest taka zolta, a co do wykorzystania jej do kawy to....... wiecie jakos nie ciagnie mnie do kosztowania tego maluszkowego smakolyka i chyba nie dowiem sie nigdy jak smakuje!!! ciekawa jestem czy moj malzonek bedzie pamietal o dzisiejszym swiecie, mam przeczucie ze chyba nie albo jeszcze bedzie mial pretensje ze mu nie przypomnialam bo on sklerotyk straszny jest ;] ale co zrobic - milosc jest slepa!!! :))) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Elinova dostalam juz 4 porcje czy bedzie wiecej?? Grzywa dzidzia wciska sie w kanal rodny tak mniej wiecej na 2 tygodnie przed porodem a wiedziec bedziesz o tym jak Ci sie brzuszek obnizy znacznie i latwiej Ci sie bedzie oddychac - tak wyczytalam w kilku sprawdzonych zrodlach tak wiec spokojna glowa i milego biegania do wc :) dzis cos chyba wisi w powietrzu bo jakas taka oklapla jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mela--już ostatnia część powinna do Ciebie dotrzeć...więcej nie mam i tak się zastanawiam skąd te piosenki wogóle się wzięły w naszym kompie...nie mam zielonego pojęcia..:-P...może mój mężuś to taki cichy wielbiciel tych klimatów...hihihihihi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova dobre to z ta kawa :) tak to jest jak sie zostawi chlopa samego w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuhahhaaa... dobre z tym mlekiem było:) A mój mąż się mnie pytał czy dam mu spróbować jak będę karmiła:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mela---jeszcze jedno pytanie....jak długo czułaś to drżenie i kołatanie serca po tych lekach, które zażywasz??? Ja dziś birę 3 dzień i jeszcze się zdarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ciekawa teoria!!!! mojemu podobaly sie te pozytywkowe kolysanki i sam sobie zapuscil w niedziele do sluchania, a ostatnio dosc czesto slysze jak wzdycha ze on by tak chcial wrocic do lat podstawowki!!!! - rozkleja mi sie moj malzonek wraz z rosnacym moim brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mam takie pytanie- ile lat mają Wasi faceci?? Bo mój w tym roku skończy 30-stkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre z tym mlekiem do kawy rewelka:-) Mój mężuś, zresztą też amator mleka- też ma w planach degustację ma 27 lat jest dwa lata młodszy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×