Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

cześć Majóweczki Jak tam po dniu KOBIET?? Ja byłam w wczoraj ....MC DONALD i się objadłam na całego :-P Jak ja lubię te jedzenie ojojjjj Potem o mały włos , a mielibyśmy wypaedk i tak minął mi dobry nastrój. Dla Maluszka nie kupiłam zbyt dużo bo wykupili ludziska to co planowałam kupić :-(. U mnie pada śnieg i wieje wiatr. Ja dostaję już depresji jak widzę ten śnieg , czuję te zimno i mam na siebie wkładać te cięzkie kurtki, swetry itd. Tyle na dziś tu mojej kariery idę się położyć i przespać całą zimową pogodę.Obudzę się na wiosnę :-D. Pozdrawiam Was brygida ps.a jak Wsza Maleństwa kopią??Bo mój mi dziś spokoju od nocy nie daje .Jak dobrze go czuć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
Witam majóweczki Chciałabym się podzielic razem z Wami miłą wiadomością właśnei dostałam sms-a od koleżanki która wczoraj o 19:30 urodziła córcię Julke , dzidzia miała przyjśc na świat 5 marca a posiedziała w brzuniu jeszcze 3 dni, chyba nie chciała sie urodzic w niedzielę bo podobno wtedy ludzie sa leniwi. Julka ma 3150 i mierzy 55 cm . Mamuśka i córcia czuja się dobrze. Zazdroszcze strasznie bo my będziemy musiały poczekac jeszcze ze dwa miesiące. Pozdrawiam wszystkie miłe Panie 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberku piekny i drogi, zamiescilam twoje foteczki na stronie :-) Witajcie laseczki 🌼 Mi tez sie stawia brzuch i ciagle chce mi sie siusiu. W wtorek ide do lekarza i sie dowiem o co chodzi. Bylo wszystko ok, ale od 3 dni zaczyna twardniec bezbolesnie ale b. czesto i to nie tylko przy zmianie pozycji, a przy zmianie to juz za kazdym razem... Grzywenko nie martw sie dobrze ze to kontrolujesz. A czemu 34 jest taki decydujacy a pozniej bedzie z gorki... ? przeciez bobas bedzie coraz bardziej parl :-p Buziaczki dla was kochane moje majoweczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lucky 🌻 nareszcie sie odezwałaś,teskniłysmy za tobą:):):) Zaraz zobacze gdzie umieściłaś moje fotki,pozdrawiamy serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
amber--ślicznie wygladasz na tych zdjęciach.....pewnie w rzeczywistości też :-P Brygida--moja Maleńka to w nocy sobie śpi, ale za to w dzień to mi moje żebra obija :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspołczucie Grzywciu, naprawdę....... trzymaj sie i to cieplutko !!!!! Twoja Mała Kruszynka faktycznie bardzo sie śpieszy na ten świat;-) Ja mam podobne odczucia, parcie na pęcherz itd, ale ilekroć idę do gina to okazuje sie że wszystko dobrze...ja już sie gubię.Może jakos to pójdzie mam pytanie czy wam zdarzaja sie IKochane Mamusie jakies zawroty głowy???Bo mnie ostatnimi czasy jakoś tak sie zdarzają, czy to normalne???czy coś sie dzieje nie tak....napiszcie mi proszę ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 34 tygodniu, dzieciaczek mniej więcej wszystko ma już wykształcone tak jak trzeba ( a przede wszystkim płucka) i jest na tyle silny że może żyć samodzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudi101
Droga Amber-Ania! twój wygląd przed ciąża,a obecny-w czasie ciąży to przepaśc! Delikatnie mówiąć roztyłaś się niesmacznie.... Powiedzmy, że przed ciążą (czy zaraz na początku) nie należłaś do najpiękniejszych (szczególnie twarz- no niestety niezaładna), no ale byłaś dość szupła i to było ok. A teraz..... Poza tym na masz kiespski gust (różowa koszulka chyba do spania... i inne ciuchy)! A o reszcie nawet niechce mi sie pisać ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duidi101- jak ci się nie chce pisac to po jaki huj sie udzielasz... nikt cie nie pytał o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Ladybird miała badanie dziecka,serduszko jest wporządku i ona tez sie juz lepiej czuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa, w którym jesteś tygodniu? wystraszylaś mnie, jutro jade z wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiesz Dudi czy jak Ci tam, ale to jest forum dla kobiet w ciąży więc jesli nie masz nic sensownego do powiedzenia to łaskawie wyklikaj sie z tego topiku....chyba, że masz jakieś interesujące nas informacje dotyczące naszych bieżących spraw....wtedy zapraszamy do dyskusji....w przeciwnym wypadku znikaj bo nic tu po Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym Dudi na kafeterii na pewno znajdziesz jakieś forum dotyczące mody i urody i tam będziesz mógł(a) rozwinąć skrzydła ty Arkadiusie z bożej łaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem ....Anka wyglada jeszcze ładniej w ciazy niz przed ! Śliczne foteczki [ pozwoliłam sobie obejrzec ] Bardzo ładna kobieta w ciazy .....:) A Ty \"Arkadiusie\" -- heh super okreslenie zauwaz roznice miedzy koszulka do spania a tunika :D Przesliczne zdjecia :) Wszystkie jestescie ładne i zadbane ... Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum dotyczącym mody i urody na pewno nasz Arkadius nadrobi zaległości w damskiej garderobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZDRAWIAM MOCNO MOCNIŚCIE ŻYCZLIWĄ DUSZYCZKĘ...PRAWDA-KOBIETY W CIĄŻY ŚLICZNIE WYGLĄDAJĄ :-) brzuszki dodają im tylko jeszcze więcej uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puritans Pride
ktoś napisał na kafe, że _Acha_ to lizodup, i ten ktoś miał rację :D !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą co ja będę marudzić, życzliwa Duszyczka sama doskonale to wie ;-) no nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest z kobietami w ciąży rzecz jasna( i jakie są)- żeby nie było niedomowień bo znowu jakiś nocny marek...zaczyna marudzić... tak czy tak Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mały się uspokoił po drzemce :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dziewczyny pamiętajcie ,że jest wskazane by teraz dużo odpoczywać wtedy brzuszek nie będzie tak często twardy.Jeszcze jak będziecie unikać stresu to będzie super. Ja też miałam tak z brzuszkiem i odkąd więcej odpoczywam i pewne sprawy olewam to już tak nie mam.Polecam bo wyjdzie Wam to na zdrowie. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 jeśli chodzi o wiek mojego męza to ma 32 lata, a ja 26 :-D-stara d.. ze mnie :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 grzywa --> mam nadzieję,że u Ciebie już lepiej?? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 biedrona--> gdzie jesteś? jak tam mieszkanie?zakupy itd..... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ specjalne pozdrowienia dla ELINOVA !!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dobranoc:-D miłych snów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Tak późno to mnie tu jeszcze chyba nie było ...:-D Brygida--dziękuję za szczególne pozdr :-)) Tylko co ja chciałam...hmmmmmm A już wiem...mój mąż jest okropny!! :-P namówił mnie na frytki ok. 21 -szej no i jak tu nie zjeść :-D Dobrej nocki mamuśki 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No to jeszcze tabeleczkę wstawimy..... ************************************************************************************ nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...12kg..............107cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....8kg.............................Poznan(23.02-1270g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...10kg......29.........96cm......woj.pomorskie...VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg................95cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg...............96cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......28.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
...i słonika też, by nam biedak z tyłu nie został.... .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
aaaa jeszcze coś...... brygida-- Ty to nie jesteś wcale stara d...:-D, ze mnie jest starsza, bo ja w tym roku skończę 27 lat - co prawda dopiero pod koniec ale i tak wygrywam hihihihihi :-D :-P :-D :-P :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście Kobitki😘 Wielkie dzięki za miłe słowa:) Ja jestem naprawdę dobrej myśli i nawet nie dopuszczam do siebie perspektywy porodu przedwczesnego. Tłumacze to sobie tak, że moja Zuzia zwyczajnie jest bardzo niecierpliwa jak mamusia:) =>Lucky Jak Madalena już pisała po jeżeli urodzę po 34tyg, to dzidziuś będzie w lepszej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>gaj Ja jestem w 28tyg. Dlaczego się niepokoisz?? Masz jakieś dziwne objawy?? Coś się dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Amber Foty są GIT!!!!!! Mleczarnia normalnie zawodowa;) Tylko pozazdrościć. Moja mleczarnia ostatnio też rośnie w zawrotnym tempie:):):) i tego się \"pluje\":D Muszę sobie zrobić jakieś fotosy aktualne i przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra... Idę ostatni sik puścić i do wyrka:) Dziś przywieźli nam nowe wyrko :D Mam nadzieję ze się wyśpię. Muszę przyznać ze trochę jest twarde :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×