Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
oj grzywa grzywa....jakaś zamotana jesteś :-P Żeby nie wiedzieć co się ma we własnym domu :-D Ale to pewnie przez to całe zamieszanie związane z remontem...:-) Nas to też czeka i myślę, że jeszcze w marcu zdążymy się za to zabrać.. Teraz zmykam odpocząc bo coś mnie kręgosłup boli a przede mną jeszcze sterta ubranek do prasowania-- oczywiście dla Naszego Skarba ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie Lovele widziałam najtańszą w TESCO. 17zł z czymś, Rossmann- ponad 18zł. Ja się przeraziłam jak przeczytałam że masz 10 par body i śpioszków :o Ja mam po 5 sztuk. Skarpetek mam 4 pary i dwa pajacyki. Jedem z termo-froty, a drugi bawełniany. Nie kupowałam dużo wszystkich ciuszków. No cóż...jak będzie za mało, to się dokupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 26
Witam.Już jesteśmy w Polsce.Byłam na USG i już wiem że moje maleństwo to dziewczynka.Lekarz stwierdził że dosyć pulchna.Waży już 1870 g.Okazało się też że mój mąż bardzo często mówił naszej małej do tyłeczka bo ma główkę na dole.Poza tym rozwija się prawidlowo i to mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 asiakul--> fajnie,że masz taką możliwość by nabyć ciuszki z zagranicy.Tutaj trochę przesadzają z cenami, a jeśli chodzi o zagraniczne ciuszki to już przesada ile tu kosztują.Co do proszku to też przesadzają w cenie :-(. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ja będę kupować tutaj i sama nie wiem czy lepiej kupować w necie czy kupować w sklepach. Jak myślicie?? Gdzie Wy kupujecie lub będziecie kupować? Gdzie się lepiej opłaca? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 grzywa--> ja też kupię podobną ilość jaką Ty dla Dzidzi.Jak coś to po porodzie się dokupi.Nie wiem jaki wielki będzie nasz syn i nie wiem jeszcze czy jednak kupować rozmiar 56 czy 62.Fajnie,że będziesz mieć net :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 gosiak 26 witaj w kraju :-).Jak tam podróż? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 No i kobietki mam do Was prośbę. Napiszcie mi jaki kolor jest lepszy: pastelowy fiolet czy pastelowy pomarańcz? Zastanawiam się na jaki kolor zrobić sypilanię. Podobają mi się te kolory. Napiszcie jak możecie. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 pozdrawiam i czekam na Waszą opinię. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
co do ilości, to mi się tez wydaje że troche przesadziłam , ale my z mężem nie poprzestanie,my na jednym dziecku także nie zmarnuje sie. 🌻🌻🌻 co do proszku to ja widziałam lovele tez w tesco ale po 28 zł , może co miasto to inne ceny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z tym kolorem masz taki sam problem jak ja. Podobne typy mam;) Fiolet jest zimny, ale wygląda super. Pomarańcz jest cieplutki i też super wygląda:) Ja kupiłam wszystkie ciuszki na 62. Zawsze można podwinąć rękawki;) Jesteście wysocy z mężem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matko!!! to strasznie drogo. Może jakaś duża paczka?? ja pisałam o pojemności 1,8:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
gosiak--witaj w kraju 🌻 brygida-- wydaje mi się że ten fiolet może być niezły :-P, ja to chciałam czerwoną sypialnię tylko że ten mój mężuś niezbyt jest za tym, no i teraz muszę się zastanowić nad kolorkiem :-D Skończyłam prasowanie rzeczy i jest tego....SPORO!!! Komplecików od 56-92 mam chyba z dobre 40 par...wiem trochę to dużo, ale z tego kupiłam tylko 3, reszta to \"spadek\" Skarpetek jest z 15 par :-P, body....oj lepeij nie pisać....najgorzej było znaleźć miejsce na to, bo jeszcze nie ma komody, w której ma to się znaleźć :-) Miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
grzywa - kochanie ja tez mówię o paczce lovela 1,8 kg bo to chyba standard - szok co ????? do tego można dokupic płyn ale ja nie będe ryzykować uczulenia na dzień dobry i wypróbuje na rzaie proszek , ale cena mnie przeraża 🌻🌻🌻🌻 elinowa - widze ,że ja Cie raczej nie przebije ze swoimi ciuszkami po 10 sztuk, ale różnie to bywa bo zawsze jakaś kuzynka lub ciocai było w ciąży przed nami i moż enas obdarowac , także mamusie lepiej nie przesadzac bo później moż enam zabraknąc na pampersy ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w nocy :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 asiakul--> nie przesadziłaś nawet lepiej mieć więcej niż mniej.A u nas proszek w podobnej cenie 25,00zł. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 grzywa- wybrałam tylko te kolory bo nie chcę kolorem sypialni sugerować czy leży tam dziewczynka czy chłopczyk- jakbym np pomalowała na niebiesko bo będzie chłopiec.Chcę by kolor był neutralny co do płci.Tak strasznie kręci mnie fiolet, ale znów pomarańcz kusi ciepłem. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 elinova--> dUUUŻŻŻooooo masz tych rzeczy dla Maleństwa :-O. Ja wczoraj prasowałam, ale nasze ciuszki.Dal Maleństwa planuję zaraz pranie i prasowanie jak zrobi się cieplutko.Na zachęte i korzystanie z wiosny.Tak wogóle to tej zimy mam dośc i póki sobie nie pójdzie to mam słomiany zapał do pewnych rzeczy :-(. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pozdrawiam Was Słoniątka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...wyprałam i wyprasowałam, ale nie włączyłam \"super płukania\":( A jak sie źle wypłukało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Asiakul
chciałabym się wypowiedzieć na temat wózka Mutsy. Wg. mnie cena 128 Ł dotyczy samej gondoli, do tego musisz dokupić stelaż, spacerówkę, ewentualnie fotelik i nie wiadomo, czy za dodatki typu przykrycia do spacerówki, czy gondoli też się nie płaci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Piekny jest slon Elinovy :-) W ogole dzieki wam jakos ostatnio Maj 2006 jest ciagle na topie w kafeterii :-) jak czerwcowki :-) Elinova.... i kto urodzi tego slonika :-))) 2000 gramow - zarzadzilas - nie powiem :-) W ktorym dokladnie tygodniu stwierdzono taka wage u malenstwa ?? Moj bobasik mial na początku 30 t c. 1370 gramow, a teraz minely dokladnie 2 tyg. i zastanawiam sie ile teraz moze miec. Jutro sie dowiem. Szacuje tak na 1700-1800, chociaz wydaje mi sie to troche malo jak na skonczone 31 tygodni. Czuje ze jest wiekszy, bo ma wiekszy power w lapkach i girkach. Codziennie w nocy przez sen czuje mokre kropelki w piersiach. Mam tak regularnie od kilku dni. Najpierw bylam w szoku, ale juz je polubilam. Tylko nie wiem, czy to normalne, ze mam czasem niewielkie bole w sutkach. Co do akcji, wiecie jakich - sa lepsze niz wczesniej :-) chociaz - nieco rzadsze - ale chyba tylko ze zmeczenia. a co do pozycji - chyba tylko boczek jest dla mnie superkomfortowy. *** uwielbiam swoja oponke brzuszkowa, ale jak ide sobie po miescie, nie moge sie przestac gapic na zwyklych ludzi, ze sa tacy szczupli w brzuchu i tacy piekni - tez tak macie :-) ? a jak patrze na swoje zdjecia sprzed, mam to samo :-) a figura wczesniej wydawala mi sie taaaaaka nudna jak flaki z olejem :-) . Ucze sie jezdzic fura, ale narazie T. jest przerazony ;-) Grzywko - powiedz jak ma sie panna Zuzia?? Pcha glowka? Czyzby chciala szybciej trafic w ramiona mamusi?? Ja mysle ze urodzi sie w 40 tyg :-) Tak mnie cos naszlo, ze urodzi sie rowno w terminie :-) bo zaloze sie ze teraz bedziesz na siebie bardzo uwazac i tym samym zrobisz jej taki komfort, ze nie bedzie chciala opuszczac gniazdka... Jak tam klubik fenoterolkow?? u mnie narazie obywa sie bez tego, ale twardnienia bywaja czasem dosc czeste, mimo ze bezbolesne. Co do skinheadek - ja stawiam na punkhead - czyli a la brazilian :-) a moze wytne sobie gwiazdke :-) jak za mlodych czasow :-) a co do lewatywy - generalnie, to bez tego raczej nie poloze sie na lozko, ale: oby to nie byl zaden wezyk... tylko fluid w tubce. *** chyba kumam jak to bedzie z porodem. mialam bardzo bolesne okresy - takie, ze w pierwszych chwilach mdlalam, wymiotowalam + biegunka, slabo, okropne bole skurczowe raz na minute i tak przez 3-4 godziny w kazdy pierwszy dzien. Wiec chyba domyslam sie co nas czeka. W jedej ksiazce bylo napisane, ze kobiety ktore tak maja, przezywaja cos w stylu \"miniporodu\" ale nigdzie nie doczytalam, czy to znaczy ze prawdziwy porod bedzie dla mnie masakra skoro jestem tak podatna, czy tez raczej - lzejszy, skoro jestem wytrenowana... *** Superwoman - badz aktywnym czlonkiem - pisz wiecej :-) ** pozdrawiam was wszystkie!! i wasze sliczne bobasiki 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Majowe Mamy! Wczoraj zaczęłam 30 tc :) Mój maluszek ma już 1500 gram :):):) jestem taka szczęśliwa, że za 10 tygodni przyjdzie nasze upragnione maleństwo na świat. Ale teraz mam taki lekki niepokój. Strasznie boli mnie gardło i generalnie źle się czuję..Czy znacie jakaś metodę na szybkie wykurowanie się?? BŁAGAM, POMÓŻCIE!!! Aha i jeszcze jedno. Pracuję do końca tego miesiąca, po czym idę na zwolnienie już do samego porodu. A po porodzie czeka mnie 18 tygodni macierzyńskiego + 6 tygodni urlopu z nadgodzin,. więc wrócę do pracy nie wcześniej niż w grudniu. Ała,,to gardło boli... HELP ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Qassandra---> jaśli idzie o twoje gardło, może wyda Ci się to prozaiczne, ale to zafunduj sobie gorący kubek z miodu i cytryny. Czyli sok z całej cytryny posłodzonej miodem oczywiście wszystko z gorącą wodą. Obowiązkowo wypić to paskudztwo na gorąco. No i jak masz gdzieś pod ręką jakieś korale wyrób naturalny, koral wyciąga z organizmu większość takich gardłowych sytuacji. Ja mniej więcej kurowałam się tak w grudniu. Ja to wogóle jestem weteranka jeśli o różne zapalenia i infekcje gardła idzie. No i jak juz będziesz miała to wolne, to wyleżeć się pępkiem do góry :) W ostatnim czasie odwiedzaliśmy znajomych, do których zapukały bociany i przekonałam się do paru rzeczy związanych z porodem i po. Na przykład do rzeczonej lewatywy. Panie w szpitalach teraz pytają się czy wogóle chcemy przed porodem, ale chyba warto, chociażby dlatego, że nasza dzidzia może rodzić sie twarzą zwróconą do krocza, no i po co ma od razu stykać się z zarazami? Oczywiście chodzi też o nasz komfort psychiczny. Skupiamy się na rodzeniu, a nie na myśleniu o tym co nam w kiszkach gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Lucky No nareszcie się odezwałaś!!!:) Moja Zuzka to pewnie ma sie dobrze, ale śmieje się ze tak się śpieszy, bo charakterek ma po mamusi;) Ja też taka niecierpliwa jestem i wszystko bym chciała na już:o Myślę ze dalej napiera, bo czasami czuję taką ciężkość w dole brzucha. Jak tylko to poczuje to zaraz kładę się do łóżka. Nie robię już wielu rzeczy np nie urządzam juz kilometrowych wycieczek po mieście, chodzę znacznie wolniej, staram się wszędzie jeździć środkami komunikacją miejskiej albo mój mężuś mnie wozi, nie odkurzam mieszkania, nie dźwigam i nawet nie siedzę już tak dużo przy kompie;) . Mam nadzieję ze to wystarcza. Mam zamiar donosić Zuzkę przynajmniej do 36tyg:) Jeżeli chodzi o bzykano, to tez zero:o Ale radzimy sobie:p a pozycja na boczku też była dla mnie najwygodniejsza:) Z siarą to już sobie nie radzę. Chyba będę musiała zacząć nosić biustonosz z wkładkami nawet w nocy, bo jak śpię to potrafię prześcieradło i kołdrę poplamić. Strasznie dużo tego ostatnio mi leci. Tą wagą dzidziusia to tak sie nie sugeruj. Granica błędu w aparacie USG może być nawet 400,500g!! To dużo. =>Qassandra Polecam to wszystkim, bo mi szybko pomogło. Tabletki HOMEOGENE9 i możesz jeszcze płukać gardło roztworem wody z wodą utlenioną (łyżeczka na pól szklanki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do golenia krocza, to jak ma się życzenie, to pani tylko nam włosy podetnie, zresztą z tym goleniem maszynką to jest tak, że przecież w nerwach można się zaciąć, a po co nam powód do kolejnej infekcji? Do pielęgnacji krocza po porodzie najlepsze jest jak sie okazuje.... szare mydło!!!! Zapomniany biały jeleń hihi, i środek Tantum Rosa, wszystko to przyśpiesza gojenie. I nie dla swej próżności, ale dla ochrony przed niepotrzebnym bólem: oponka pod tyłek, żebyśmy mogły spokojnie na nim usiedzieć. Dobrze też zabrać do szpitala jednorazowe podkłady ceratowe, lezycie na tym, wiecie że sterylne i nieużywane i nie ma zarazów po kimś. Teraz coś z porad jak się okazuje dość praktycznych: Jeżeli zdarzy nam się, że zaczynamy rodzić, a tu żadnego kierowcy pod ręką i przyjdzie nam jechać do szpitala taksówką, to lepiej od razu powiedzieć dyspozytorce, że to samochód do porodu. Bo zdarzaja sie i tacy kierowcy, że jak widzą,że kobita w ciąży, to nie weźmie, bo mu taka moze tapicerkę zabrudzić. Tez lepiej mieć ze soba tą ceratkę. Do szpitala zabrać kapcie z antypoślizgiem, bo nigdy nie wiadomo czy ktoś nie wyfroterował podłogi, a po co nam dodatkowe problemy ? Pić w czasie porodu podobno nie można, ale jak już sie namęczymy, to trzeba po tym uzupełnic braki w organizmie. Nasza znajoma siedziała tak o suchym pysku przez 3 godziny bo nikt jej nie powiedział, że pić już można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz hicior dla mam, które mają obawy co do tego, że trudno im bedzie wykąpać takie maleństwo. Jak to wczoraj zobaczyłam to padłam. http://boboland.pl/index.php?m=ass&id_ass=33244 to jest wanienka anatomiczna. Można dzidzię położyć w niej, pępka nie zamoczycie i najważniejsze: nie potrzeba nam do tego rytuału sztabu babć i cioć. ufffffff No i oczywiście bardzo estetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZYWA i MALINOWA dzięki wielkie!! mam jakieś Tantum Verde i łykam, ale spróbuje i Waszych sposobów. Nie dam się infekcji...a jak!! ten środek Tantum Rosa, to podobno zbawienie.. Mój maluszek jest ułożony miednicowo-pośladkowo. Jeszcze się nei obrócił. Mam nadzieję, że to wkrótce nastąpi, bo inaczej czeka mnie cięcie..a tak chciałąbym naturalnie urodzić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha26
hej dziewczyny, czytam Was regularnie ale piszę tylko czasami. teraz mam pytanie, jeśli już na ten temat było to sorki. nie dawno kupiłam sliczny rożek i kocyk, ja jestem za tym by te rzeczy prać przed użyciem, a moja teściowa jest przeciw. kocyk to jeszcze rozymiem ale rożek, to prawie jak ubranka a nowe ubranka pierzemy. zgadzacie się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuchatki :) 🌻 szkoda ze mnie tu nie bylo przez weekend - bardzo ciekawe tematy byly poruszane ;) ale nie chce mi sie ich juz odgrzewac :) ogladalam te koszulke do karmienia ktora przeslalam Amber Ania i nawet bym sie skusila ale... jakos nie mam przekonania do kupowania z netu :( chyba wole \"pomacac\" towar przed jego kupnem, a bawic sie w reklamacje i odsylanie to nie dla mnie za leniwa jestem :))) dziewczyny Wy bedziecie po porodzie chodzic w pasach sciagajacych na brzuchu?? ja o tym kiedys slyszalam ale jakos nie wiem czy warto sie w to bawic - czy to nie jest tylko pic na wode?! Asiakul ja robie juz 2 sweterek dla maluszka tyle ze wyrabiam ten sam wzor azurkowy - zalapalam jak sie go robi i juz z pamieci jade z koksem ;) i nawet fajnie wychodzi; moge Ci podeslac tylko czy interesuje Cie caly opis wykonania + schemat sweterka czy tylko opis wzoru? ale dzis ponuro za oknem ze nic sie nie chce :( acha mam jedna propozycje - moze najlepiej ignorowac wypowiedzi \"intruzow\" bo tylko nie potrzebnie sie denerwujemy, a jak sie nie bedzie na nich zwracac uwagi to im sie znudzi i dadza sobie spokoj - co o tym myslicie?? pozdrawiam wiosennie Was wszystkie :) ❤️ Mela 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Acha26 Pierze i prasuje sie wszystko. Ciuszki, rożek, kocyk, pościel, pieluchy tetrowe itp. Moja teściowa tez mówiła ze nie trzeba itd, ale ja uprałam i uprasowałam. Jest to trochę roboty, ale myślę ze to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuśki :-P❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Lucky... -> miło,że jesteś z nami :-).Wpadaj częście. Jeśli chodzi o akcje to mam podobne zdanie to Twojego :-P:-P- LEPSZE NIŻ WCZEŚNIEJ :-P -jeśli chodzi o figurę to nawet nie muszę patrzeć na kogoś kto jest szczupły bo czuję się jak słoń.Nigdy nie myślałam,że 12 kg więcej to taki ciężar dla kobiety :-).Jednak ja się cieszę z każdego ciężaru w tej chwili bo niedługo będę mieć go mniej :-D.Jeszcze tylko 11 tygodni i wtedy pokaże szczupłym :-P !!!Ale Ty nie masz się co dolować bo w ciązy wyglądasz ślicznie.:-D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Qassandra--> kuruj się :-).Może dobrze będzie jak do tego miodu i cytryny dołączysz czosnek ( ale osobno nie do tego napoju)bo on działa jak naturalny antybiotyk.Można go żuć albo dać na kanapkę lub grzankę. .Tylko smak ..... Czy to znaczy,że jak pójdziesz na zwolnienie to już Cię z nami nie będzie??Do końca roku???? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 malinow_a25 dzięki za dobre wskazówki i rady.O pewnych rzeczach nie wiedziałam :-).Wanienka jest extra :-D. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 acha26-> ja wypiorę rożek bo nie wiem ile razy w sklepie ktoś go oglądał na żywca :-(.Jakoś nie wytrzymam by został w takim stanie jak jest.Poza tym teraz te wszystkie rzeczy dla niemwoląt typu nawet pościel robią taką,że można ją , a nawet się powinno w pralce prać.No, ale to tylko moje zdanie :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dziewczyny mam pytanie: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 -czy któraś z Was miała herbatkę dla ciężarnych i karmiących HIPP?? czytałam,że jest super i nie wiem czy kupić czy nie? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 -która z Was piła herbatkę : melisa z gruszką?Odkąd o niej przeczytałam szukam jej i bezskutecznie.Może ktoś pamięta ? A może to mieszanka domowej roboty? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 jeszcze tu dziś wpadnę :-P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ps.elinova śpisz jeszcze??zmęczona prasowaniem??odezwij się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 Witajcie dziewczyny 🌻 🌻 U nas od rana pada snieg a teraz pieknie świeci słonaczko:) ja jakos od rana nie mam humoru,wszystko mnie drazni i denerwuje!!! chyba wstałam lewa nogą...:(:(:( Co do prania i prasowania to ja też piore i prasuje wszystko... Mela-te koszule są tez w sklepach z różnicą 20zł wiecej 🌻 MIŁEGO DNIA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×