Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Witajcie Dziewczynki! Coś dziś u nas słoneczko nie dopisuje, to i do 10 leniuchowałyśmy w łóżku. Ale tu dzisiaj kwieciście :) 🌻, pięknie. Tak sobie czytałam o tych ubrankach i wyprawkach -ja narazie nie kupuje, raczej dostaje, za to moja siostra ma kolejny napad kupowania: od butelek, przez pościele, przewijaki, elektroniczne nianie itd - więc ja tylko czekam na dostawę hihi. Czekam do 26 marca na transport, ale tym samym wydatki mnie omijają Do tego jakaś zamerykanizowana przyjaciółka mojej teściowej wymyśliła jakieś baby shower czy coś w tym stylu: przyjęcie dla dzidzi, której jeszcze nie ma, ale już dostaje prezenty. Za to dziś idziemy do naszych znajomych, którym 27 lutego urodziła się córka, więc muszę kupić jeszcze jakiś prezent. Teraz to się dopiero zacznie, kupowanie hurtem: dla naszej niuni i dla jej ciotecznego rodzeństwa, a już jest dwójka. Marysia kończy niedługo rok, a Szymon ma 4,5 miesiąca. Tak się rozmarzyłam, co się będzie działo jak już nasza niunia się urodzi? Jaka śliczna będzie, do kogo bedzie bardziej podobna: do mamy czy do taty. Pierwszy płacz, pierwszy uśmiech. Na kogo wyrośnie. Jejku... a narazie się wierci, kręci, byleby do maja, to już tak niedługo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA, HURA!!!!!!!!!!!!! We wrześniu złożyłam wniosek o wczasy pod gruszą i w poniedziałek kaska będzie na koncie!!!!!!!!!!! CAŁE 430Zł :D:D:D Trochę się naczekałam, bo minęło już pół roku. Ale normalnie żyć im nie dawałam i cholera nareszcie rozpatrzyli te wnioski:) A w ogóle, to rzygam już prasowaniem :o Oczywiście robię to na siedząco, ale jak słyszę syczenie pary to słabo mi się robi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z moim mezem dalismy ciala w pracy - bo za pozno sie ubezpieczylismy no i niestety przejdzie nam kolo nosa 2300zeta z okazji urodzenia dziecka - parszywe okresy karencji ;/ a tyle mozna by bylo kupic smrodkowi.... no ale jak sie mysli tylko o przyjemnosciach to tak pozniej jest ;) dobrze chociaz ze na to becikowe sie zalapiemy - zawsze to na pieluchy bedzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova- chyba wiesz,że ja żartowałam :-P.Ale te kobietki SPORE są -ojjjojj.Co do golenia to zastanawaim się czy dam radę się sama wygolić krótko przed porodem bo brzusio coraz większy, a nie jestem zbyt giętka, a do tego boję się,że Maluszka zgniotę przy tym :-).Co do lewatywy to też bym wolała dostać bo różnie to może być-prawda?W dodatku słyszałam o pewnej znajomej co miała troszkę więcej niż dziecko po urodzeniu i wszystkich pobrudziła, a ja bym tak nie chciała.Nawet sobie tego wyobrazić nie umiem :-( ojjj uciekałabym z tego szpitala ze wstydu choć to też ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie naprawdę cieszę, bo teraz to normalnie każda złotówka się przydaje. Wyprawka, remont, meble, a tu normalne rachunki i opłaty też niestety nie wyparowały. Jest tego w cholerę. A za takie 430zł to ja juz mam nowe drzwi do pokoju i do łazienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wyobrażam sobie porodu bez lewatywy :o Jak ja bym miała rodzić, jak w powietrzu unosiła by sie woń wprost z mojej kiszki :o I jeszcze świadomość ze w tym wszystkim rodzi sie dziecko!!! A golenie...hmmm... Chyba zatrudnię męża;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja!!! mam internet bo mój ukochany przeciągnął kabelek i teraz mam kompa w cieplutkim salonie gdzie mam blisko do lodówki,tv itd...:):):) a oni robia remont biura hahaha Co do golenia to ja juz od dwóch miesięcy biore lusterko bo brzusio mi wszystko zasłania;):):) i gole sie często żeby przed porodem szybciej mi poszło:) 🌻- Lucky nie przejmuj się tą szmatą,wiem że się wogóle nie zmieniłam tylko mam duży brzusio no i jestem blada...jestem piekna bo wszystkie kobiety w ciąży są piękne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a gdyby waga miała zależec od tego czy dziecko miało by byc zdrowe to nawet bym chciała przytyć 40kg byle by dzidzia była zdrowa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze o \"toalecie\" przedporodowej nie myslalam ale z tego co slyszalam to nie trzeba calej sie golic tylko w miejscu gdzie bedzie naciecie i to raczej robi polozna - chyba :) a z lewatywa to... licze ze moj organizm sam sie oczysci na czas i nie bedzie konieczna ;) a z drugiej storny to wszystko przeciez ludzkie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ja to narazie jakos daję sobie radę z tym goleniem...co prawda nie jest takie idealne jak zawsze ale....mój mąz nie chce mi pomóc :-(( mówi że się boi że mnie skaleczy. Skoro tak myśli to wolę to sama robić :-)) Choć i mi się zdarzy zaciąć się :-D Taka zdolna jestem..:-)) A ja własnie chciałam pytać czy jesteście jeszcze dodatkowo ubezpieczone, bo z tego są też pieniążki.... U nas płacą 10% od sumy ubezpieczenia za urodzenie bobaska :-) także trochę tego będzie....+ becikowe...:-D Żeby tak jeszcze to macierzyńskie wydłużyli to wogóle byłoby super. Niby 8 marca rozpoczęli pracę nad tym projektem, ale twierdzą że nie szybciej niż na Dzień Matki uchwała będzie podjęta :-) Oby jak najbardziej wydłużyli ten urlop :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie ubezpieczyłam dodatkowo w pracy (ubezp. grupowe). Za urodzenie Zuzki powinnam dostać jakieś 600zł. A wracając do golenia, to niestety tez mam spore problemy i robię to na \"czuja\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa--> wiem co to za radośc jak są dodatkowe pieniązki szczególnie teraz w tym okresie.Cieszę się razem z Tobą.:-) co do stweirdzenia \"wszystko co ludzkie\" to mnie pewne ludzkie rzeczy krępują i po co mam się narażać na stres jeśli i tak będę już zestresowana :-(.No bo przecież jak idziemy gdzieś to nie puszczamy bączków bo to też ludzkie :-D, ani nie bekamy po jedzeniu .W tym wypadku chodzi mi o to by czuć się dobrze i z lewatywy skorzystam na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida😘 Zgadzam się w 100% Ja też nie chce żeby zapaszek unoszący się w powietrzu mnie rozpraszał. A niestety to raczej by było nieuniknione bez lewatywy. Dzidziuś przesuwający się w kanale rodnym, przesuwa tez niestety zawartość kiszki stolcowej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazało się,że temat na topiku jest troszkę śmierdzący :-D. a tak to dziś dopiero zaczęlam to sobie wszystko wyobrażać i trochę mnie to przeraża.Czy zdąże się wygolić, czy dają mi tę lewatywę wystarczająco szybko i ogólnie tak myślę nad wszystkim. Njachętniej już bym wzięła lewatywę by mieć to za sobą, ale co mi z niej dziś przyjdzie??? chyba tylko przeczyszczenie i nie w tym celu i czasie kiedy powinno :-P.Dziś będę się golić by być nabieżąco :-D :-P.Zatrudnię męża -już się zgodził. a tak to wyobrażcie sobie,że ta znajoma co nie miała lewatywy to jak rodziła \"opryskała\" wszystkich dokoła.No,żeby jej chociaż wyszło to tak spokojnie, ale wystrzeliło jak z armaty.Potem kto ją widział z oddziału to mówili \"to ta...\" no i tego nie chcę by mnie to spotkało. :-( czas coraz szybciej leci do przodu.Niejedna z nas już za dwa miesiące będzie rodzić.Wszystko zaczyna nabierać tempa i powoli czuję napięcie z całą tą \"sprawą\".Radość mam w sobie ogromną bo urodzi się nasz synek, ale zanim do tego dojdzie to troszkę nas czeka wrażeń.Chyba najlepiej myśleć już o finale całej sprawy czyli jak po porodzie będzie . Pozdrawiam i wreszcie muszę zacząć sprzątanie :-/. mada lena, elinova dajcie znać jak tam po wizycie? spadam, a wieczorkiem tu wpadnę do Was Buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
Ja zwalniając sie z pracy nie pomyslałam że mozna by było się dodatowo ubezpieczyc , tym bardziej że staraliśmy się o dzidziusia, ale dodatkowo mężunia ubezpieczyłam i powinno byc jakies dodatkowo 850 zł. No i jeszcze dodatkowo becikowe , zawsze się przyda . Mam pytanie do Was, upatrzyłam sobie wózek firmy MUTSY (jak oglądacie może SAMO ŻYCIE tam jest pokazany ma go Teresa Jankowska -redaktorka ) no i ten wózek w Polsce jest bardzo drogi około 1890 zł głęboki i tyleż samo jakbym chcaiła kupic spacerówkę. Wyczaiłam w internecie że w Anglii w sklepach MOTHERCARE sa tańsze i dośc sporo , bo głęboki kosztuje 129 ł to na złotówki jest około 780 zł. Róznica , co nie ????? Moje pytanie do Was kochane mamuski , czy nie wiecie czy można przewieśc wózek samolotem bez dziecka bez opłat. Mąż by mi kupił ale nie wiem jak to jest z opłatami, wyczytałam że jak leci matka z dzieckiem to jest bezpłatne ale co jak bez dziecka. Licze że m,oże któras z Was wie jak to jest❤️❤️❤️ Napiszcie jak Wam sie podoba wózek MUTSY. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A ja właśnie wzięłam prysznic i przy okazji wygoliłam sobie wszystkie miejsca :-P tylko włosy na głowie mi zostały :-D Do lekarza jadę ok. 18 a teraz to muszę chyba jakiś obiadek zrobić ..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
Jeśli chodzi o golenie przed porodem wyczytałam że w przypadku nacięcia krocza łatwiej załozyc szwy i ogolone krocze rówież szybciej sie goi. Jesli chodzi o lewatywe to mi osobiście się wydaje że to najlepsze dla naszego samopoczucia w czasie porodu, po co miec dodatkowy stres. 🌻🌻🌻🌻 a i jeszcze jedno można się nie zgodzic na obecność studentów, ja jak byłam na HSG w Szczecinie to akurat miałam we wrzesniu ale miesiąc później miała po mnie koleżanka i na sali było okoł 15 studentów no i lekarze. Nic przyjemnego jak leżysz z rozłożonymi nogami po głupim jasiu a tu młode jurne chłopaki zaglądaja ci w krocze 🌻🌻🌻 A drogie mamusie czy Wy juz chodzicie do gina co dwa tygodnie czy nadal co miesiac, bo książkowo to niby od 7 miesiąca wizyty sa co 2 tygodnie, jak jest u Was ???? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
asiakul--ja narazie mam wizyty co m-c. Piszesz, że miałaś HSG pod znieczuleniem?? Ja miałam \"na żywca\" oj...jak bolało!! nigdy bym już na to nie poszła :-(( co prawda trwało to może ok. minuty ale ból okropny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
elinowa- mnie dali głupiego jasia , ból czułam ale do wytrzymania , może to dziwnie zabrzmi ale ten pobyt w Klinice w Szczecinie wspominam bardzo miło, bo leżałam jeszcze u siebie w Gorzowie i katastrofa (miałam podejrzenie ciąży pozamacicznej ) Gorzówek a Szczecin to dwa rózne światy, nie tylko szpital ale i personel no i opieka . ❤️❤️❤️❤️ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata1
Droga Lackylady! Ponowię, pytanie na Kafe: dlaczego na blogu zachowujesz sie inaczej, tzn. piszesz w sposób kulturalny (z małymi wyjątkami), a na Kafe używasz wulgarnych słów, szczególnie kiedy piszesz o innych osobach ( oczywiście w ten sposób obrażając je), czytając na formu twoje posty odnosi się wrażenie, że jesteś inną osobą- chamską i bezczelną (sory za wyrażenia, ale byłam wielkokrotnie zbulwrsowana co ty piszesz na tym forum). Czyżbyś tutaj pokazywała swoje prawdziwe "ja"- czyli brak klasy i kultury?? Bo na blogu to udajesz grzetniutką dziewczynkę..... /choć parę Twoich komentarzy na blogu również pozostawia wiele do życzenia/!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ci odpisalam na stronce. naprawde nie wiem skad wzielo ci sie to napiecie??? Co cie w tym wszystkim tak bardzo gryzie??? Czy ty nie rozumiesz, ze ludzie nie sa jak lalki i ich osobowosci sa zlozone? Moge zalozyc 10 roznych stron i na kazdej pisac inaczej, co nie znaczy, ze na kazdej z nich udaje - a wrecz przeciwnie - na kazdej po czesci jestem soba. Strona sluzy do ogladania - wchodzi tam bardzo duzo obcych ludzi nie wiadomo skad i skoro zamieszczam tam zdjecia innych kobiet, z szacunku do nich, ale nie tylko dlatego dbam o estetyke werbalna. Natomiast na forum uzywam mowy szybkiej, prostej, potocznej, nawet wulgarnej. Glownie w kregu osob ktore lepiej znam i im to nie przeszkadza. Sama nigdy nikogo nie wyzywam ani nie najezdzam, ale jesli ktos obcy sie mnie czepia, nie widze powodu by mu odpowiedziec w dosadny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym bawi mnie jak ktos pojawia sie niewadomo skad i wtraca sie w moja osobe zarzucajac mi np. brak klasy, albo kultury... ... samemu nie majac jej za grosz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że ciężko czasami nie bluzgnąć do jakiegoś bezmózgiego, zazdrosnego stworzenia. Mnie to normalnie czasami trafia jak czytam te bzdury :o Do nich zwyczajnie inaczej niestety nie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moich postow, nie ma sie co stresowac - jak juz mowilam, nie obrazam innych sama i nie czepiam sie. Wielu postow nie pisalam osobiscie, bo byly osoby, ktore sie za mnie podszywaly. Moze te posty cie bulwersowaly. *** Dziewczynki, jak sie czujecie??? Ja we wtorek ide do ginki :-) chwilami jestem przerazona, bo maly tak sie wierci, ze czasem z jednej strony mam wielki rog w brzuchu... skad to malenstwo ma tyle poweru... po danonkach ??? jak wasze twardnienia? nadal sie zdarzaja? jak przestalam sie glaskac po brzuszku to faktycznie troche mi przechodzi. Moze cos w tym jest? no i zaczyna mi sie produkowac mleczko chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata1
Dzieki za odpowiedź! A tak apropos; chyba gubisz się w tym wszystkim, bo zdarzyło Ci się już napisać na blogu jakiejś osobie (na temat której nie masz pojęcia kim jest itp.), że "brak jej kultuty i kalsy"....(nie wiem czy to jest jeszcze, bo zamisat stawić czoła to kasujesz komentarze /...często trafne/) ! Więć albo jesteś sklerotyczką, albo hipokrytką :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dla Ciebie komentarze w stylu \"...ty chyba jesteś prostytutką...\" są trafne (chodzi tu o te sexy buciki na szpilce), to możesz już się przestać tutaj produkować bo szkoda nawet z Tobą dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej sklerotyczka, ale pamietam ten komentarz :-) i wiem ze te slowa wyplynely ode mnie, w odpowiedzi na chamskie zjechanie przez obca osobe mojego wygladu. Usuwam komentarze, ktore uwazam za chamskie, pretensjonalne, zlosliwe i napastliwe w stosunku do mnie albo innych brzuchatek. Takie sa prawa Webmastera :-) Mam teraz instynkt gniazda i wyjatkowo lubie czyscic to co mi sie nie podoba :-) Ja cie nie pozdrawiam, bo cie nie lubie :-/ PS pisz na luckylady@o2.pl albo gdzie indziej ale nie na majowkach, bo one tu maja ladne posty i nie chcemy im zasmiecac topiczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata1
:) Popierwsze, nie mów mi gdzie mam pisać..... Po drugie, to ty (!) już tutaj od dawna śmiecisz !!!!! Poza tym co to za instynkt, skoro ciągle srasz do swojego gniazda :D p.s.... wiesz, chyba jednak hipokrytka z ciebie Aha, pozdrawiam cię serdecznie (mimo wszystko...) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majówki Czytam sobie oczywiście Wasze posty, ale czuję się jakoś tak troszkę .. hmmm .... niestosownie ... Dotarło do mnie, że to wasz topik, przeznaczony dla was itp, itd. Pomimo tego, nie mogę się powstrzymać aby nie wtrącić swoich \"trzech groszy\" Sprawa dotyczy golenia - dziewczyny - to nie chodzi o całkowitą depilację, lecz jedynie o delikatne podgolenie krocza wokół samej pochwy. Nie musiscie robić się na skinheadki ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×