Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Moja pół miesiąca młodsza ale gadać po naszemu nie chce w sumie to baba mówi ciągle , raczkuje i staje przy meblach, ogólnie to przy czym sie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u waszych bo moja łysa jak kolano jedynie meszek ma na główce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
kala--Wiki ma włoski i to wcale nie tak mało...jeśli chcesz to prześlę Tobie fotki tylko podaj e-maila. A tak właściwie to możesz sobie zerknąc na blogu...Adres gdzies w stopce brygidy :-) Tyle, że tam nie ma takich całkiem aktualnych zdjęć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkim! Emcia- pytałaś się o butelkę. Moja Gabi jest na mieszanym systemie karmienia, choć od jakiś 2 miesiecy je głównie mleko modyfikowane Bebilon 2 HA. (podejrzenie alergii), pierś mi ciągnie tylko w nocy i to dosłownie na jakieś 2-5 min, jak się jej pić zechce. Popracuję nad tym, żeby zwiększyć laktację, bo na razie mizernie, już nie odciągam w pracy, bo mi się laktator popsuł, a nowego nie chcę kupować, a ręcznie wiadomo...chyba bym się na śmierć zajechała, w ogóle nie pracowała i do tego biust sobie zniszczyła. Ale Gabi odkąd poszłam do pracy w październiku, to na nockę je mleczko modyfikowane- a teraz kaszkę w płynie Nestle. I powiem CI jedno- śpi prawie całą noc- ostatnio budzi się ok. 4-5 (pić + ząbki), a kłądziemy ją o 19:30- więc śpi super. I prawie zawsze tak spała- tzn od 3 miesiąca. Sporadycznie się budziła. Jak damy jej kaszkę w płynie, to śpi całą noc. Ale moja niunia to wyjątek chyba, bo nie jest zbytnio jakimś jamochłonem do jedzenia. Elinova- ja Cię podziwiam za odwagę, że dajesz dziecku tyle rzeczy zakazanych do jedzenia. Ja osobiście bałabym się eksperymentować z jej żołądkiem w ten sposób, bo to trochę nadwyręża jelitka. Dlatego z wieloma produktami poczekam do właściwego wieku. A z tą witaminą D3- to czasami co lekarz to opinia, ja jej podaję od 2 miesiąca, żeby zapobiec krzywicy- bez wzgiędu na to czy jest na słońcu czy nie, powinno się podawać, a w mleku kobiecym nie ma w ogólę witaminki. Moja kruszynka potrafi bardzo wiele. Też robi pa-pa i kosi-kosi, pełza, obraca się dookoła, turla, siedzi asekurowana, reaguje na różne słowa, wyciąga rączki jak chce żeby ją wziąć na ręce, też się okręca w swoim kierunku, śledzi zabawki, przekłada je z rączki do rączki, obraca, potrafi już zebrać i wziąć w paluszki bardzo małe rzeczy, np. ziarenko, albo włos ;) śpiewa, krzyczy jak chce nas zaczepić, tańczy jak puścimy jej muzykę (tak się fajowo i stylowo buja ;) ) na rzeczy których nie chcę albo jak kogoś za mocno złąpie/uszczypnie/ugryzie- mówi „bubu” to takie rozkoszne..myje sobie sama brzuszek myjką, i inne.. W ogóle dzieci są kochane. Kobitki co robicie z ubrankami już za małymi waszych szkrabów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dopisać, że jeśli chcecie dzieci oduczyć wstawania w nocy, to w zasadzie nie jest to trudne- 1) zamiast piersi- podać np. wodę do picia 2) smoczek 3) moje ulubione- przytulić dziecko mocno do siebie, poklepać po pupci i powiedzieć, żę teraz jest pora spania, i położyć do łóżeczka. Jak dzieci są solidnie nakarmione przed snem (ok. 200 ml kaszki/mleczka) to już teraz nie powinny się budzić na jedzenie, bo głodne nie są. To raczej kwestia przyzwyczajenia. Zamiast cyca, można podać butlę z wodą, pobuntuje się, popije i zaśnie, i tak stopniowo zmniejszy się częstotliwość wstawania nocnego. Ważne żeby w tym wieku dziecko miało nieprzerywanie 11 godz snu. Jak jest krócej- to niedobrze, bo wtedy zaburzone są rytmy i działanie hormonów wzrostu/rozwoju/dzieci mogą stać się bardziej nerwowe. i najważniejsze to to, żeby podczas takiego karmienia nocnego, nie rozbudzać dziecka, nie wolno go zabawiać, gadać, bawić się, nic- podać pierś/butlę odbić i położyć spać. Sukces murowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jak siedzi to się nogami bawi i tym co leży na około niej,rączką zgarnie nawet okruszek z dywanu -lepsza od odkurzacza jest :P a ubranka daję bratu bo ma małego synka a potem idą do męża siostry ciotecznej i jeszcze później do szwagierki hehehe to jest dopiero łańcuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja z doskoku.... Misio nie za fajnie sie dzis czuje, bo wczoraj bylismy na szczepionce..mimo że nockę fajnie przespal, to teraz mu źle...kupka brzydka-ciapkowata i głowka ciepła...i ciągle by spał....więc nie mam za bardzo czasu, bo jeszcze poplakuje do tego....mam nadzieję, że jutro już bedzie lepiej ❤️ NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.---- -WIE K/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53---- --8//3---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------ 8//1---------9,2/72----3 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-- -----7//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55---- --7//2---------8,5/76-----2 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54--- ---8//0---------9,30/74---2 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58---- --.7//2--------7,82/74----5 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54--- ---7//2---------z8,0/74-----4 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58------- 7//2---------7,0/??------0 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57----- -7//2---------6,8/74-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56----- --7//0---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56--- ---7//1---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51--- ---7//0---------7,8/70----1 kala23-----------Oliwia----------15.05--------3,510/53-- ---7//2--------10,0/72---2 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57--- ---7//0---------9,3/75----1 tojaedyta---------Agatka-------18.05.-------3,510/55---- --7//0---------7,5/65----0 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- ---7//2----------10,57/80---0 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62--- ---7//0--------9,4/?-------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ---6//3--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59-- ----6//3---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59----- -7/1----------9,2/72-----2 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52---- --6//2---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58-- ----6//2--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56--- ---6//2---------6,2/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/55------7 /1---------9,70/74------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51---- ---7//0--------7,5/70-----0 czarna 28---------Fabian--------29.05.-------3460/56------6//1----- ----7,5/71-----0 brygida-26--------Aron----------10,06,-------3,680/56--- --6//0---------9,3/72----0 buziaczki przesylam 😘 i milego dnia życzę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u nas znowu pogoa okropna, nawet nie wiem, czy damy radę wyjść na spacerek! Jeśli chodzi o moją Majkę to powoli zaczynam ja uczyć różnych rzeczy, od kilku dni zaczyna dawać \"cześć\", choć nie wiem do końca, czy już rozumie, o co chodzi, czy to czysty przypadek. Przybija też \"piątkę\", no i sama siedzi, choć jak się przewróci to już podnieść się nie potrafi:) teraz uczę ją dawać buziaczki, no i czasem się jej udaje a ja wtedy wniebowzięta:) My ciuszki też zostawiamy, bo niedługo pojawią się kolejne bobaski w najbliższej rodzinie, więc na pewno to, co już odłożyliśmy się nie zmarnuje! Moja Majka ma włoski od porodu jeszcze bo nie wszystkie się wytarły, choć nie jakąś zastraszającą ilość, no i powoli zaczynają już rosnąć nowe. Wygląda to dość śmiesznie bo tworzy się mały jeżyk, co można zobaczyć na zdjęciach:) buziolki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Qassi trzymamy się!!!!😘 😘 😘 Ewa,zdolna ta twoja córcia!!!! a Makuś juz pieknie macha łapką na do widzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a tak się zastanawiam, czy to możliwe, ze te nasze dzieciaczki już kumają i zaczynają robić to wszystko świadomie, czy po prostu im się udaje? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, te małe cwaniaki.. i jak tu ich nie uwielbiac.:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Qassandro---wybacz, ale ja nie zgadzam się z Tobą, że reczny laktator niszczy piersi...Ty pewnie gdzieś o tym przeczytałaś i dlatego takie jest Twoje zdanie. Sama go używam i pewnie juz zauważyłambym, że coś niedobrego dzieje się z moimi piersiami. A tak nie jest. Są takie jak zawsze. I na pewno nie jest prawdą to co piszą gdzieniegdzie, że ręczne laktatory wyciagają sutki. Przynajmniej nie ten Aventu. A jak wiesz nie mało odciagam :-) Jeśli chodzi o karmienie małej to co miałaś na mysli pisząc, że eksperymentuję na niej podając zakazane pokarmy?? Czy klopsiki gotowane z piersi kurczaka w warzywach są zakazane?? Może chodzi o Danonki?? Zauważ, że nie ja jedna je podaję :-) No i to samo z wit. D3 - sama piszesz, że co lekarz to inna opinia a dalej, że powinno się podawać bez względu na to czy dziecko przebywa na słońcu czy też nie. Doskonale też jednak pewnie wiesz, że nadmiar jest o wiele gorszy od niedoboru tej wit. To by było na tyle mojego wymądrzania :-P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli- O jejku- mam nadzieję, że nie odebrałaś mojej wypowiedzi jako formę ataku na Ciebie!!! Mi chodziło o to, (jak już wcześniej kiedyś na tym forum pisałam), że niestety tak to życie się układa, że musimy na żołądkach i jelitach naszych dzieci eksperymentować, aby sprawdzić które produkty są dobre a które nie, które uczulają, a które nie, które są dobre dla rozwoju, a co do których jest jakaś wątpliwość. Wszędzie piszą, mówią o tym, żeby nie podawać dzieciom np. glutenu, albo przypraw, albo pomidorów, truskawek itp.. bo mają silne allergeny w sobie. I tyle...więc ja tylko podziwiam za odwagę. A Twoja niunia je to ochoczo i super! Najważniejsze że jest zdrowa. Nie chciałabym żebyś myślała, że coś Ci zarzucam. Ja tylko piszę, że ja to raczej taki tchórz i ostrożny człowiek jestem, więc zawsze czekam na dany miesiąc w którym mogę coś wprowadzić do diety. A co do witaminki D3- to wiem to głównie od lekarzy neurologów i rehabilitantów, bo pediatrzy się faktycznie spierają. Moje stanowisko jest takie, że lepiej dać jedną kropelkę, aniżeli w ogóle nie dać, Bo jedna to jeszcze nie jest przedawkowanie, a skutecznie może pomóc. Niestety widziałam dzieci z krzywicą, i tego też się boję. A co do odciągania- to Ty chyba w każdej kwestii związanej z karmieniem piersią i odciąganiem jesteś absolutnym wyjątkiem ;) ;) ;) O odciągaczach ręcznych nie tylko słyszałam, ale po tym jak zepsuł się mój ukochany elektryczny Medeli, to używałam Aventa ręcznego i zauważyłam różnicę...nie tylko w sile, ale i w sposobie ułożenia piersi do odciągania, więc zaprzestałam stosować. Ale każda z nas ma inny biust..niekiedy biust jest podatny na różne działania, a innym razem nie. Medela moim zdaniem jest rewelacyjna, choć niestety droga. Mam nadzieję, że teraz moją wypowiedź przeczytasz pod innym kątem. bużki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Qassi---wiem że to nie był atak na mnie :-D i Ty tylko w dobrej wierze pisałaś :-) Sama też nie powinnam tak donośnie pisać, więc przepraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was wielka ogromna prośbe:) Czy któras z was ma telefon który sie nie wyslwietla to znaczy numer prywatny?? musze sprawdzic jeden numer i dowiedziec sie kto jest włascicielem numeru. Czy któras z was jest tak odwazna i jest wstanie sie dowiedziec??? Mysle ze najlepiej sie przedstawic jako przedstawiciel lub konsultant (oczywiscie podac imie i nazwisko wymyslone) idei bo 505 to chyba idea i zapytac sie z kim sie rozmawia bo oni zawsze sie pytaja o imie i nazisko(przewaznie) i jak tylko ten ktos powie swoje imie i nazwisko to mozna sie juz rozłączyc:) to dla mnie bardzo wazne!! jak któras z was by byla na siłach zadzwonic to zapraszam na gg:) podam szczegóły... prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki:) Kiedyś któraś z Was pisała o strzykaniu w kościach malucha. Czytałam, że to może być spowodowane brakiem wit.D3. I faktycznie, mojemu też swego czasu strzykało i to było wtedy, kiedy trochę zaniedbywałam podawanie tej witaminy. Teraz podaję codziennie 2 krolpe i już nie strzyka. Teraz w temacie posiłków. U nas jest tak: pierś (albo dwie;) ) owoce zupka (czasem zapita piersią) kleik z owocami kaszka (+ pierś jeśli chce jeszcze) nad ranem pierś Tabelka NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.---- -WIE K/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53---- --8//3---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------ 8//1---------9,2/72----3 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-- -----7//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55---- --8//1---------8,5/76-----2 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54--- ---8//0---------9,30/74---2 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58---- --.7//2--------7,82/74----5 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54--- ---7//2---------z8,0/74-----4 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58------- 7//2---------7,0/??------0 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57----- -7//2---------6,8/74-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56----- --7//0---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56--- ---7//1---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51--- ---7//0---------7,8/70----1 kala23-----------Oliwia----------15.05--------3,510/53-- ---7//2--------10,0/72---2 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57--- ---7//0---------9,3/75----1 tojaedyta---------Agatka-------18.05.-------3,510/55---- --7//0---------7,5/65----0 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- ---7//2----------10,57/80---0 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62--- ---7//0--------9,4/?-------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ---6//3--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59-- ----6//3---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59----- -7/1----------9,2/72-----2 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52---- --6//2---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58-- ----6//2--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56--- ---6//2---------6,2/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/55------7 /1---------9,70/74------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51---- ---7//0--------7,5/70-----0 czarna 28---------Fabian--------29.05.-------3460/56------6//1----- ----7,5/71-----0 brygida-26--------Aron----------10,06,-------3,680/56--- --6//0---------9,3/72----0 Olek wciąż stoi z wagą... hmm... ale lekarz po zbadaniu go mówi, że ok. Że widocznie ma taki okres. Co do umiejętności... to Olek nie robi papa, ani kosi kosi ani cześć, za to bardzo interesuje go jego ciało. A mianowicie podczas kąpieli merda sobie fistaszka;), wkłada paluszki do ucha i do noska też, a jakże :D Amber- nie mam takiego telefonu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry popoludzien :) Aniu, to ja juz lece dawac malej D3 na te strzelania w kosciach! To bylam ja! zaprzestalam dawac witaminke bo malej sie bardzo pocily raczki i stopki i to ponoc od nadmiaru witaminy D3 - no i nastepny przyklad ze co lekarz to opinia ;) hihi, a jak czytalam o twoim karmieniu to myslalam ze ta piers to kurczaczka i ze Olus to nawet dwie na raz zjada ;) Moja Myszka tez zaczela robic kosi kosi dzieki Cioci Ewie (niani), teraz jest uczona jaka ona to duza... pa pa to chyba robi, nie wiem, no jakos to tam macha raczka szczegolnie jak sie widzi w lustrze. Nic wyrazniejszego od agrhuuu, buuaaa, pppuuuaaa nie mowi, ale z mowa to ja juz wiem ze to przyjdze troszke pozniej bo to tak ponoc jest przy dzieciach wielujezycznych. Siedzi juz sama ale sama sie nie podciagnie, uwielbia podciagac sie (przy pomocy raczek mamy) do pozycji stojacej i wtedy skacze! A wogole to jest wielka wiercialska i trzeba bardzo uwazac nawet jak jest u nas na rekach bo sie wygina na wszystkie strony i wyslizguje. Nawet nie chce myslec co to bedzie jak zacznie chodzic i biegac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wszystko wiadomo:) Agentka 007 elinova prowadziła dzis dochodzenie i juz wiem kogo to numer:) dzieki sylwio za pomoc 🌻 Co do wit d3 to mi lekarak powiedziała ze mam dawac po 3 krople do roczku ale jak juz jest pół butelki to kupic nową... ide poleżeć z moimi facetami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) jezeli chodzi u nas o menu dzienne do dalej podobnie jak anka:) Chyba trzymamy sie tego samego schematu karmienia cooo??:) U nas jest rano pierś później owoce (czasmi jeszcze cycek jak jej się chce), później zupka, później cyc, albo jakiś inny łakoć np jogurt z owocami zamiast tego cyca na noc kaszka i jeżeli budzi sie w nocy, a ostatno sie budzi, to dostaje cycka. U nas przerwa jaks w ząbkowaniu, a juz miałam masakre w domu normalnie:o Zuza znowu zaczęła jeść, zasypiać normalnie i jest spokojna. Mam nadzieję ze to nie "cisza przed burzą":o Był juz czas ze miałam meksyk w domu:( Ja tez nadal podaję wit D... po dwie kropelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra... moja kolezanka jak miała synka w wieku Gabi, tez traciła pokarm. Pojechała do poradni laktacyjnej i wypożyczyła taka \"dojarkę\" (czyt. lakatator:) ). No jej sie nie siestety nie udało utymać laktacji i odstawiła w połowie 8 miesiąca. Moze Ty tez zadzwoń do poradni... spróbować nie zaszkodzi. Jezeli chodzi o sen, to moja nie przesypia niestety 11 godzin i musze nad tym popracować:( Zuzia zaczęła zamodzielnie siedzieć i prawie siadać, więc zamówiłam krzesełko:) Dzis przyszło i stwierdzam ze życie z takim krzesełkiem jest o niebo łatwiejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, nie napisałam Wam, co wykombinowała nasza kochana córeczka wczoraj..... w przedpokoju, z regału chciała ściągnąć kartkę, na której był położony aparat fotograficzny i moja komórka...pociągnęła i tylko łupło...aparat dzisiaj pojechał kurierem do naprawy, aż do W-wy, bo bliżej nie ma...tak więc będą braki w życiorysie...a buuuuu!!!!! Całe szczęście, że moja komórka działa, ale dzisiaj najadłam się strachu, bo się wyładowała, a po naładowaniu nie chciała się włączyć...oj ale byłam wściekła na niunię......!!!!! Ale chodzi, to dobrze!!! Elinova – wczoraj ugotowałam zupkę wedle Twojego przepisu, zjadł parę łyżek, ale to teraz z wszystkim tak jest, wszystko jest beeeee, tylko cyc ok.!!! Dzisiaj podałam mu Danonka, „wciągnął” całego!!!! No w szoku byłam, tak mu smakowało. Jutro spróbuję ugotować coś innego...A dzisiaj to była zmierzlota z niego, ze nieporozumienie.....ojejku!!! A co potrafi moje dziecko...oj bardzo wiele tj: Wymusza płaczem branie na ręce (to opanował perfekt!!!) Wyciąga rączki Przekłada zabawkę z rączki do rączki Siedzi pewnie Podciąga się do stania przy meblach i stoi sam Zje sam biszkopta czy chrupkę Sam siada Pełza I inne.... Ogólnie jest bardzo zwinny jak na swoje kilogramy...hi hi Co do tych karmień nocnych, to dzisiaj obczaiłam w nocy, ze budził mi się praktycznie co godzinę!!!!! Makabra!!! To prawda z tym mlekiem sztucznym, że dziecko lepiej śpi. Ale jak mu dam smoczek, to jest tylko takie tfuuu, i dalej szuka cyca....tak więc musiałabym stoczyć z nim niezłą batalię.... a tam, poczekam jeszcze trochę, może po tym najgorszym ząbkowaniu mu przejdzie.....mam nadzieję.... No dobra nie zaśmiecam więcej...miłej nocki...chociaż Wy!!!Buuuu.... A mniejsze ubranka pożyczam znajomej... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A .....nie dopisałam ..ja od urodzeni, podaję Kacperkowi 2 kropelki wit.D3 i 5 kropelek Cebionmulti. Teraz doszły jeszcze kropelki wit. C, Tak na uodpornienie (zal. Pediatry) Co do wyciągania sutków, to sorry, ale ja stosowałam odciągacz z Aventu i nic mi się nie działo...za to Kapi zrobił swoje...hi hi...już ostatnio popatrzyła w lustro i zwiedziłam, że chyba poddam je operacji plastycznej, tak mi je wyciągnął.....no ciągnie je sobie jak gumę...dobrze, że nie strzela jeszcze...hi hi Co do „eksperymentów” to ja daję Kacperkowi, na co ma ochotę, generalni. Widzę, że nic mu nie jest, a ślini się i domaga na widok naszego jedzenia, więc dlaczego nie? Dzisiaj jadł z nami kluski śląskie z sosem i roladę mięsną, czyli zestaw śląski. Wcinał i tylko patrzył, czy łyżka idzie do jego buzi czy obok. Jak szła obok to łapał mi za łyżkę...hi hi... Dziewczyny, jak tam wasza waga po porodzie? Wróciłyście już do formy? Ja dzisiaj byłam w szoku pełnym...ubrałam zwoje jeansy, które nosiłam, będąc...panienką..... Tak więc już jest ok. Obecnie ważę 57, przy wzroście 171. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia to podobną noc miałysmy dziś buuu Ja do swojej wagi nie wróciłam ale szczerze mówiąc to lepiej bo za szczupła byłam a teraz przy 160 cm waże 52 kilo to chyba oki?? Moja też siedzi ładnie , turla sie, i je wszystko co jej pod rece podejdzie, dałam jej piciu w kubeczku to też nawet ładnie jej szło, to samo było z obiadkiem bo mi łyżkę uprowadziła i kilka razy nawet trafiła do buzi hihihi Teraz smacznie spi i mam nadzieje że ta noc bedzie spokojniejsza bo nie jestem pewna czy mój organizm by wytrzymał kolejną papatki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas nie wesoło:( Tekila wczoraj znowu wystartowała do małego skończyło się na lekkim draśniećiu na główce co dopiero odkryłam wieczorem w kąpieli bo teściowa była w takim szoku że nie wiedziała czy coś mu zrobiła czy nie. Tekili już nie ma mąż ją uśpił! Ja wiem że nie było wyjścia dziecko najważniejsze ale szkoda bo była z nami od 7 lat okropne! Najbardziej martwi mnie stan męża wpadł w depresję mam nadzieję że z dnia na dzień będzie lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ gaga---jasne, że najważniejsze zdrowie dziecka...a mężowi na pewno przykro z tego powodu, że musiał uśpić Waszego ulubieńca...A jakiej rasy była Tekila??? No widxiasz jak to jest...Wasz pies atakuje Wasze dziecko...nic dziwnego nie byłoby w tym gdyby to był obcy pies, ale swój??? Jednak to pewnie nie jedyny taki przypadek i madrze postapiliście 🌻 kala i emcia---mam nadzieję, że nocka była dziś o niebo lepsza od poprzedniej :-) Dajcie znać jak było grzywa---coś wiem o tym marudkowaniu podczas ząbkowania...u nas jak narazie też przerwa...tylko na jak długo??? kto to może wiedziec??? :-) Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z rana!!! Kurcze, ale super!!!! Moje dziecko jeszcze śpi!!!! Pobija rekord w spaniu!!! Wczoraj poszedł spać bardzo wcześnie, bo o 20.00 i już się bałam, że wstanie o 4!!! Ale nie, śpi dalej!! Ale się wyspałam, nawet za dużo..... również położyłam się wcześniej i spałam aż do teraz!!! Uciekam na kawkę!!! Pa Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze gaga, no szkoda, że mięliście takiego psa, który skacze do dziecka. Ale jak nie ma innego wyjścia, to trzeba coś z tym zrobić. Duży był ten pies? Wiecie ja tez mam sunie, wabi się Wiki. Jest ze mną od 8 lat i bardzo ją kocham!!! Jest na prawdę kochanym psem. Wszędzie ze mną chodziła, wszędzie ze mną jeździła...nawet na gapę w autobusie...hi hi....wkładałam ją pod bluzkę i heja....ach, te lata młodzieńcze, same szaleństwa. Jestem z nią bardzo związana emocjonalnie i nie wiem co bym zrobiła, gdybym miała taką sytuację jak Ty. Jest bardzo łagodna, co prawda jak się wnerwi, gdy Paulina goni za nią z grzechotką, albo jak się z nią drażni to owszem skoczy do niej, ale to w obronie własnej i tego nie potępiam, bo widzę co robi niunia. Przy Paulinie to nawet kubek kawy by się wkurzył, a co dopiero piesek. Jest malutka i waży 5 kg. A do tego chodzi bez smyczy i ładnie trzyma się nogi. Jak wychodzę z całą zgrają, to sąsiedzi się dziwią, że taki mały pies a taki mądry.....Kochana sunia... No dobra zmykam Pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×