Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

. . . . . .*..*..*.. . .. .. ..*..*..* . . ..*... . .. .. . ..*..*... .. .. .. .. .* ....*.... .. ... .. ....*... ... .... ... ....* ...*... .... ... .... .... ... ... ... ... ..* ....*.. ... ... ... .... .. .. *.*.*.. ...*.*.* ... ...*.. .. ... ... .....*... ... ....*... .. ...* .... .....*..... ....... *..... ..... .... .... .....* .... ..... ...*.... ... .. *.... ........ ... ......* ... ...... ........*.... .....*..... .... .....* ...... .... ..... .......*..*... ....*..*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>_____________________________________@@______ >___________________________@@@@_____@@_____ >__________________________@@@@@@___@@_____ >__________________________@@@@@@@@@@_____ >________________@@@@@@__@@@@@@@@_______ >______________@@@@@@@@@@@@@@@_________ >____________@@@@@@@@@@@@@@@___________ >___________/@@@@@@@@@@@@@@____________ >____________@@@@@@@@@@@@@@____________ >____________@@@@@@@@@@@@@______________ >_____________@@@@@@@@@@@@______________ >_____________@@@@@___@@@@@______________ >_____________@@@@_____@@@@______________ >____________@@@@@@@@@@@@@______________ >__________@@@@@@@@@@@@@@@@___________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ¶ _ _ _ _ _ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ _ _ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wieczorową porą !!!!! Ja tylko na chwilkę muszę wam powiedzieć że kupiłam dzisiaj gazete DZIECKO i sa tam opisane nowe zasady żywienia niemowlat opracowany przez polskich pediatrów. Ide sie wykapać - oczywiscie z gazetą, zobaczymy co nowego piszą....... Zagladne pózniej!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą.. dalej mam lenia i nic mi się nie chce. Emcia- zdaję sobie sprawę że przy kolejnych dzieciach nabiera się dystansu. I nawet to rozumiem. Ale póki mam Gabi wolę być ostrożna aniżeli sobie później pluć w brodę. Ale i tak nie jestem taką stricte rygorystyczną mamą i jakieś ustępstwa zawsze są. A tak dla poprawy humoru: Szczęśliwego Dnia Matki!!! Twoje ubrania: Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami. _____________________________________________________ Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. ______________________________________________________ Ciuszki dziecięce: Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? ______________________________________________________ Płacz: Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. ______________________________________________________ Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. ______________________________________________________ Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. ______________________________________________________ Zajęcia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. ______________________________________________________ Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. ______________________________________________________ W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. ______________________________________________________ Połknięcie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. _____________________________________________________ buziaczki i dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber, no widze ze sie nudzisz ;) Jak Olus? spi? no przykro mi ze tak zle reaguje na twoja zupke, mam nadzieje ze to tylko a grypa ale obserwoj zeby nie daj Boze to jakas nietolerancja na cos! Emciu 🌻 no to jest nas tu kupka bab po 30! :D Ja sie zgadzam z twoimi opiniami ze kieliszek wina nie zaszkodzi i z tym wprowadzaniem nowosci zywnosciowych. Nawet jesli jestem mama poraz pierwszy to tez mysle ze z ostroznoscia ale wszystko szkrabom spobowac dac trzeba. Nawet kapuste kiszona - wszystko z rozsadkiem ale po to zeby dzieci sie oswoily z innymi niz dotychczas znaly smakami. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> a teraz? ale jest tez sposob na zchowanie tych znakow!!! Qrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......................................................... a mi czasami wychodzi a czasami nie:( Mamo e- Oli po zwymiotowaniu odrazu sie bawił dalej i sie smiał tak jakby nic sie nie stało... a spi juz od 20:) Troszke mi sie nudziło,ale teraz ide poleżec i obejrzec jakis film o ile cos jest...:) 🌻🌻🌻Olivier 5.05.2006🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Szwedzia, pisz pisz co wyczytasz prosze! Interesujace jak zmienia sie opinia lekarzy .......................................................... a ku ku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej, dobrze ze Olus nie chory :) u nas tez skapo z filmami w tv, akurat jak kupilismy nowy telewizor :o ale odpoczac trzeba, moze pojde w slady Szwedzi? ********************************************************** Dobranoc kochane Majoweczki! Caluski dla Szkrabow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ach zapomniałam zrobic enter:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
class=art style=\"font-size: 15px\">Ciekawe czy to zadziała (542) Chyba coś pomyliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ale zabawa!! :):):) U nas nowość... Zuzik wymyślił ze nie chce jeść juz wcale kaszki:o Dziś była próba z butelką i oczwiście NIE!! No to ja dawaj łyzeczka i tez NIE!! Skończyło sie na cycku... ciekawe ile pośpi:o Wczoraj godzina 2 w nocy... ta oczy jak 5zł i zabawa na całego po ciemku:o Zasnęła o 4 chyba ululana przez tatę:o Zuzka jak obudzi sie w nocy, to tez nie daje sie niczym oszukać:o Tylko cycek potrafi ją ukoić:) Chyba jednak okres dostanę:o DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się zaczął dzień...a raczej noc...do bani!!!! Chyba spałam 2 godz!!! Budzili się na zmianę, jeden wyspany, drugi siku, bądź butlę z herbatka...co za noc do bani!!!!! Jestem wypluta.....do tego dostałam @!!! Makabra, wszystkie biedy na mnie...no tak dzisiaj 13..a jak i do tego piątek!!!!!!!! Ho ho, ciekawe jak skończy się ten dzień, bo zaczął się beznadziejnie!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
💤🖐️💤 Wita Was zaspana Elinova ...a raczej niewyspana :-( Kochane dziecko rządziło od 23-3....buuuu...moje oczy dziś czerwone jak u jakiegoś gryzonia :-P z niewyspania oczywiście... No, ale cóż takie są uroki macierzyństwa... Tyle, że nie wiem jaka jest przyczyna jej nocnego wystepku :-) Może zęby?? Może zaszkodziły jej lane kluski?? Może była wyspana??...Kto to może wiedzieć...Ale za to rano trzeba było ją budzić, bo zasnęła na dobre... Dobrze, że jutro sobota...przynajmniej nie bedę sie streseowała w nocy, gdyby przypadkiem była powtórka z rozrywki ...:-D Wiki to też nie daje się oszukać w nocy niczym...czy to herbatka, czy to sok, czy też smoczek...tylko cyc i koniec!!! Ale dzisiejszej nocy nawet to nie pomagało ...hmmmm...ciekawe czemu??? Amber---super te Twoje arcydzieła...zdolna bestia z Ciebie :-P Weszłam na kaffe to myślałam, że tyle ciekawostek napisałyście od wvzoraj a tu....metodą prób i błędów próbowałyście \"wyczaić\" pogrubiony tekst :-D No to ja też sobie spróbuję :-) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ciekawe co z tego wyszło??? Średniki na pewno :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A wracając jeszcze to temamtu jedzenia... amber---może Oliemu się po prostu ten koperek przykleił do żołądka i dlatego zwracał??? Ja zrobiłam wczoraj pierwszy raz lane kluski na Bebiko...do tej pory Wiki tylko na cycku była, ale zjadła ze smakiem :-) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
emcia---ale się wystraszyłam jak napisałaś że dziś 13-ty...bo ja wszystkie dokumenty powystawiałam dziś na 12-tego...i tak zaczęłam liczyć....i jak nic 12-wyszedł :-D Więc witaj w klubie niewyspanych...ja co prawda z 5 godz. snu zaliczyłam ale to i tak mało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz też sie wyspałam!!!!! Ola obudziła się o 5.30 ale zasnała a ja musiałam wyprawić rafała do szkoły no i własnie mam chwilkę. Miałam napisać co tam z żywieniem nowego. A wiec GLUTEN od 6 miesiaca.Do zupy i do mleka kaszka manna 2-3 gr.na 100 ml.Na razie nie ma na rynku jeszcze takiej bez gotowania ale ma sie pojawić.Więc na razie manna na wodzie. Całe jajko podajemy już w 11- 12 miesiacu .I czesciej podajemy jogurt kefir itp. Dobra na razie tyle bo obudziła się ola.Ale w zasadzie nic wiecej oprócz jeszcze biszkopcika i takie tam..... Elinova - dobrze ze nie zaspałaś do pracy.Hihi Myslę że kluseczki były super i wiki w nocy poprostu chciała dodatkową porcje.... papappap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Baby.....😘szaleństwo ogólne jakoweś ogolnonarodowe sie tu na kaffe pojawiło,a jeden dzień mnie tylko nie było- a tu spacje entery znaki dziwnej treści, pogrubione literki w dodatku well well well!!!;-)aleś Cie sie porozkręcały moje drogie boisie!!!!:-p A U nas po staremu zębów nie widać... dwie nocki z rzędu nawet przespane...❤️ apetyt trochę lepszy nawet...ale w każdej chwili spodziewamy sie zębolowego ataku..zwłaszcza, że na dziąśle w okolicachprzyszłej lewej dolnej jedynki zaczyna sie..bielić kreseczka cieniuteńka!!!! a w okolicach przyszłej prawej górnej dwójki...dziąsło opuchnięte!!!! ojoj strach sie bac co to będzie... tyle od nas narazie pozdrawiamy gorąco😘 😘 i kwiatuszki przesyłamy🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Witam was w tak zimny,bardzo wietrzny dzień:( normalnie z domu nie wychodze bo mi głowe urwie! Ja tez w nocy wstawałam z 6 razy i strasznie mnie boli głowa no i jeszcze ta pogoda masakara... grzywa🌻 mój Olivier tez nie nawidzi kaszki eli🌻 moze to od koperku,dzis ma kalafiorowa i zobaczymy co bedzie:) dobra ide cos zjeść bo dopiero co wstalismy hihi 🌻🌻🌻Olivier 5.05.2006🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________________________________________________ witamy u nas też wieje :O ja nadal nie mam @ i trochę mnie to martwi bo tak jak na początku po porodzie chciałam tak teraz jestem zdania,że lepiej poczekać. No, ale co będzie to będzie :-D co do jedzenia to Aronek jak już wcześniej wspomniałam nienawidzi kaszki. Mojej zupki też nie chciał.Dziś sprawdzę książke kucharką elinovej jaką przysłała i zrobię coś innego, ale dopiero na niedzielę, bo dziś jak każdy piątek mam gruntowne sprzątanie. Ostatnio jadłam czekoladę :-P a Mały tak na mnie patrzy i podsunełam mu moją rękę, a on jak ją złapał przyciągnął do buzi i polizał :-).Oj oderwałam mu moją rękę , a on rozkoszował się smakiem najbliższe 20 min.Zaraz jak widzi,że jem czekoladę to wyciaga język-skąd on wie co to jest.Jak jem obiad to nic się niedzieje :-) Mój Synuś uwielbia pierś i tak się ostatnio zasnatawiam bo według mnie daje mu to poczucie bezpieczeństwa.Np kiedy śpi w łóżeczku to czasem budzi się co chwilka, a czasem kiedy mi przy karmieniu mi się przyśnie to śpi ze mną i wtedy śpi spokojniej i dłużej, a tym sposobem i ja umiem się wsypać.Mądrala z tego mojego Synka :-). No i widać już u nas 1 ząbek :-D-kto zmieni nas w tabelce?? a co się dzieje z MAGDAB????????????????????????? ANKA1974????????????????????????????? kobietki co z Wami????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brygidko---jak to kto....ja!!! NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.---- -WIE K/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53---- --8//3---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------ 8//1---------9,2/72----3 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-- -----7//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55---- --8//1---------8,5/76-----2 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54--- ---8//0---------9,30/74---2 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58---- --.7//2--------7,82/74----5 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54--- ---7//2---------z8,0/74-----4 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58------- 7//2---------7,0/??------0 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57----- -7//2---------6,8/74-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56----- --7//0---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56--- ---7//1---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51--- ---7//0---------7,8/70----1 kala23-----------Oliwia----------15.05--------3,510/53-- ---7//2--------10,0/72---2 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57--- ---7//0---------9,3/75----1 tojaedyta---------Agatka-------18.05.-------3,510/55---- --7//0---------7,5/65----0 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- ---7//2----------10,57/80---0 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62--- ---7//0--------9,4/?-------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ---6//3--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59-- ----6//3---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59----- -7/1----------9,2/72-----2 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52---- --6//2---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58-- ----6//2--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56--- ---6//2---------6,2/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/55------7 /1---------9,70/74------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51---- ---7//0--------7,5/70-----0 czarna 28---------Fabian--------29.05.-------3460/56------6//1----- ----7,5/71-----0 brygida-26--------Aron----------10,06,-------3,680/56--- --6//0---------9,3/72----1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas też wieje że głowę urywa:( Mały budził się tylko 3 razy i do tego wstał razem z nami o 5 a teraz z pewnością odsypia ale ja jestem w miarę wyspana. Od dwóch dni nie chce jeść zupki nie wiem o co mu chodzi jutro zrobię mu pirwszy raz lane kluseczki na rosołku zobaczymy A co wy kobitki planujecie już drugie bo ja poczekam tak do dwóch latek jak się uda:) Założyłam literkę T więc mam nadzieję że nie wpadnę pozdrawiamy niewyspanych i wyspanych pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana. U nas wieje i pada deszcz, tragedia nie pogoda. CO do przeziebienia Gagatki, to dalej tylko katarek, mysle ze bedzie dobrze, na dwor nie wychodzimy. Wiecie co? wczoraj upiekłam dwie blachy ciasta, jabłecznika, jedna dla nas, druga dla mamy i tesciów po połowie. Ja czasami tak mam, ze napieke dla wszystkich dookoła. Gdyby ktoras potrzebowała małoskomplikowane ciacho, jestem do usług. Za to obiady to ciezka sprawa, to niebardzo lubie robic, ale dobrze ze niania wiekszosc mi przygotuje. Juz kolejna noc Agatka nie chce piersi, nawet przez sen, chyba nie bede juz wogle karmic.Dziekuje Wam za słowa otuchy w sprawie tego karmienia, a raczej zaprzestania karmienia. Amber, moze zeczywiscie cos sie przykleiło Twojemu synkowi? Agatka tez nieraz uleje, czy nawet zwymiotuje i pediatra powiedziała ze tak reaguje niewykształcony do konca układ pokarmowy. Agatka najpierw miała straszne kolki, pozniej po wprowadzeniu stałych pokarmow własnie ulewanie czy wymioty. ale tak to jest u nas, co nie znaczy , ze u wszystkich. Mama E , ja podaje Agatce raz zupke, na wiecej nie ma czasu.Jak Ty to miescisz w czasie? u nas ok 8 rano Nan, ok 12 zupka 190ml słoiczek, ok 16 Nan, po 18 deserek i po 19 kaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ tojaedyta 🌻 niewykształcony układ pokarmowy hmmm.... może wszystkie te czynniki maja wpływ na to że Olivier ulewa i koperek który sie do konca nie zmielił i to że za rzadkie i suche zupki i własnie to co piszesz... Ach uczymy sie całe życie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×