Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ewa27🌻 tak jestem z poznania a od 3 lat mieszkam w kołobrzegu:) wszystko i wszystkich mam właśnie w poznaniu... lucky🌻 zmawiam samolot i nie długo bede hihi anka🌻 mój oli tez nie nawidzi kaszek jak mu daje to ma własnie te odruchy wymiotne... i przyznam sie szczerze że nie wiem co to za przysmak na dobranoc i zaraz poszukam w necie cio to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki Amberku- ja też polecam ten przysmak na dobranoc z Hippa , mówi Ci to mama Fabcia (niejadka) :D on też zeby mu cos do japki włozyc to trzeba blazna z siebie robic i cyrk na około a ta kaszka mu pasuje i wcina że aż miło popatrzec Ale ta bananowa jest najlepsza w sumie to ostatnio dałam mu ta biszkoptowa i niesmakowała mu , a bananowa jest pyyyyyszna :) U nas zaczeły sie ferie, moze bede miała więcej czasu, zeby z Wami poplotkować, bo ostatniom wszystko robilam w biegu :) Amberku- ja tez chce na jakomś impreze bo niedługo na łeb dostane w chacie dzisiaj poszłam do solarium , zeby sobie nastrój poprawic (ostatnio chodze naminowana , bo zbliża sie @ -chyba ) i tak sobie mordke zjarałam, że wcale mi sie ten nastrój nie porawił, bo jutro jade na zakupy i jak z taka mordka czerwona do ludzi wyjsc wogóle ostatnio jakies dolki lapie , moze to depresja poporodowa :D w 7 miesiecy po porodzie :D nie wiem czy jest cos trakiego ale ja to chyba mam już sie napisałam bo maz mnie goni od kompa- wredna bestia niewiem na co liczy ale nic z tego, ja nie kumata jestem :D dla wszystkich majóweczek i slicznych dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ czarna i anka ale dajecie ten przysmak na noc czy obojetnie o której godzinie??? od którego miesiąca one sa ?? kurcze moze na tej mojej wiosce ich nie ma bo ich nigdzie nie widziałam.. jutro poszukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kolejny ząbek- lewa górna jedynka!!! co prawda dopiero taki mały drobny paseczek, ale jest!!! Gabi lubi tv, nie oglądamy tej dużo, ale czasami jak uparcie nie chce jeść, to zawsze zje przed tv. Ale cwana jest bo jak jej zasłaniam tv, to się wygina, takie akrobacje robi, tylko po to żeby kuknąć. Wiecie co..jestem wiecznie zmęczona. Może jakieś ziółka powinnam pić na wzmocnienie? Jutro zaczynam karmić z tym systemem medeli. Zobaczymy jak mi pójdzie- 3majcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki Qasandro- gratulujemy nastepnego zebolka :) i trzymamy kciuki za karmienie :) Amberku- ja daje ta kaszke rano, kiedy Fabian za nic w świecie nie chce pć kaszki z mlekiem. Jego ulubiona to bananowa :) Lucky- 😘 A co Gabrys tez niejadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Ale miałam hart rock zeszłej nocki. Coś mi siadło na żołądku i pół nocy wymiotowałam, do tego Kacper nie spał od 2 do 5, chociaż mąż go bujał nosił, śpiewał, a on nic. Ja słaba jak mucha i co chwila kurs do łazienki. Wczoraj nie miałam siły nawet usiąść i gorączka 39. Makabra. Cały dzień w łóżku. Dobrze, że przyszła teściowa nam pomóc, bo ciężko by było. I za to dla niej ogromny buziak. Jakby tego wszystkiego było mało, po kąpieli, niunia wypiła mleczko, a potem chciała herbatkę i to wszystko mi zwróciła. No już mam dość. Teraz piorę wszystko, choć to niedziela..... Zmykam coś zjeść, bo od wczoraj jestem na 2 sucharkach. Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia :-) Już lepiej? Czarna, niejadek to mało powiedziane, kończy dzis 8 miesięcy, a co drugi dzień żyje wyłącznie na moim mleku! W pozostałych da sobie wcisnąć po pół słoiczka (50 ml) jarzynek z mięsem LUB deserku owocowego. We wtorek ide do lekarza z tym malym plujkiem sprawdzic czy przybiera. Brygidko, gdzie sie podziewasz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ 🌻 emcia ja tez pare dni temu wymiotowałam i olivier tez a na dugi dzień piotr,to napewno ta grypa żołądkowa. niestety nie ma przymrozków i nie mozna sie pozbyc tych zarazków... 🌻 czarna dzieki za info o tych przysmakach,zaraz jade do sklepu hihi u nas świeci słoneczko ale jest wiatr,ale zaraz idziemy na spacer nad morze zobaczyc sztorm :) acha wczoraj urodziła moja znajoma synka mateuszka wazył 2700 i miał 53cm:) 🌻🌻🌻 Olivier 5.05.2006[kwiat[kwiat🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daje ten przysmak na noc. Jest rewelacyjny. Na tyle, że może nawet warto w jakimś sklepie internetowym zamówić (?). Oho, obudziła się mała czterozębna bestyjka... ale sobie pospał... 2,5h! Czas na owocki. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 29
Oj Lucky- to ja przechodze przez to samo :( Teraz jak zaczełam mu gotować obiadki to wcina bardziej niz te ze słoiczkow, co mnie bardzo cieszy, ale mleko czy kaszke to pije jak noworodek :( A tak wogole to dla Gabrysia z okazji skończenia 8 miesiecy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, BEZBOLESNEGO ZABKOWANIA, PIEKNYCH ZABAWECZEK, POSŁUSZNYCH RODZICOW :D 😘 🌻 😘 🌻 🌻 😘 🌻 😘 [kiss🌻 😘 🌻 🌻 😘 🌻 😘 Amber Aniu- i co znalazłaś u Was ten przysmak ? emcia- szybkiego powrotu do zdrowka 😘 moze to faktycznie grypa jelitowa ? Fabian dzisiaj jest niemozliwy, wyje cały dzein :( U nas tez słoneczko świecie tylko ten wiatr potworny Kupiłam sobie dzisiaj kurteczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w niedzielne popołudnie co do kaszki to wczoraj postanowiłam kupić mleko mydyf.. i zrobić kaszkę na tym mleku.Jadę szybko do domu, szybko wszystko szykuję.Podaję 1 łyżeczkę i widze niesmak na ustach Aronka:O.Pomyślałam,że spróbuję podać mu to z musem frutapura i tak wcinał,że aż mu się uszy trząsły :-P Bardzo się cieszę bo Mały tak mnie w nocy wyciągnie,że z rana mam pustki na klatce piersiowej:P.No to od wczoraj podajemy na śniadanie kaszkę z musem :-D.No i tak dziś była kaszka, na obiadek cielęcina-on ją uwielbia-tzn danie gerbera. teraz śpi, a jak wstanie pierś i potem dam mu Iwszy raz danonka.A wczopraj dałam pierwszy raz do obiadku pół żółtka :-). amber-Aronek ma takie odruchy wymiotne kiedy dają mu coś o niejednolitej konsystencji-sa takie obiadki gerbera w dużych słoiczkach i po nich też miałam takie przeboje. luckylady ja też robię z sibie bałwana jak karmię Małego.Ostatnio mąż się ze mnie śmiał bo jak ja go karmię to tak jakbym to ja jadła :-P.Tzn otwieram buzię kiedy daje mu łyżeczkę do buzi, póżniej razem jemy :-P-masakra.oby tego nikt nie widział :-D.czy kojec doszedł?Jak sie podoba Gabrysiowi?? anka1974 spróbuję oczywiście Hipp-a przysmak na noc.Poszukam może gdzieś tu u nas na tym zad..piu :-P cos takiego będzie. qassandra gratulacje na ząbek :-). emcia hmmm a może to ....\' hmmm nie napiszę. Mam nadzieję,że to nie choroba!!!! Buziaczki dla Was i Waszych DZIECI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha apropo mleka modyf to kupiłam według zaleceń Pani z apteki humana HA-antyalergiczne powiedziała,że sama też karmiła swoje dzieci długo piersią, a kaszki robiła właśnie na tym mleku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ❤️[kwiat ] Witam! ❤️🌻 Mały olivier od 3 dni je moje obiadki i nie ma zadnych odruchów wymiotnych huuurrraaaa!!! mysle że wegeta lub kostka rosołowa mu nie pasiła hihi ale teraz jest wszystko dobrze:) 🌻 marta niestety w dwóch sklepach nie było tego przysmaku na noc:( poszukam jutro w innych sklepach ale kupilam mu misiowy ogród jabłko z waniliia i mu bardzo smakowało:) pochwal sie nowa kurteczka,przeslij na maila:) 🌻 brygidko a jaka kaszke z musem polcasz?? sama robisz:) 🌻 Lucky wszystkiego dobrego dla gabrysia 🌻 🌻🌻🌻Olivier 5.05.2066🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ hahahahaha ale napisałam rok w którym sie Olivier urodził hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber kaszkę mam bobovita o samku gruszki , a do tego mus frutapura -wczoraj gruszkowa, a dziś dałam z musem jabłkowo bananowym.I robię to ta,że nabieram kaszkę na łyżeczkę , a potem wkładam do musu-tak,że jak Mały bierze do buzi to czuje mus, a nie kaszkę :-).Kłamczucha ze mnie co? ale nie mam wyjścia-jakoś muszę go zavchęcać do jedzenia kaszki.Mleka modyf nie chce za żadne skarby-pluje nim więc jak mam pustki to co mam zrobić ?:O od którego m-ca jest ten misiowy ogród? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygido- tak, ten przysmak jest w słoiczku gotowy, tylko do podgrzania Sloiczek jest z ciemnego szkła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ 🌻 bryigidko od 5 miesiąca od 7 miesiaca i od 10 miesiaca zależy od samków to stronka...:) http://www.nestle.pl/dziecko/ oli mi tez nie chce jesc tej kaszki z gruszka ani bananowej ani zadnej... ale spróbuje z tym musem frutapura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ wejdz na prudukty i potem na nowe smaki po lewej stronie a pozniej na dole masz miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak to była grypa żołądkowa...nie ominęła nikogo.... dzieci, dostały biegunkę i podałam im smecte. Dobrze, ze chociaż nie wymiotowały i nie miały temperatury. Ale najgorzej, to oczywiście ja na tym wyszłam, jak zwykle. Całe szczęście, ze już po....mam nadzieje... Brygidko – o nie...co to, to nie....... mamy coś nie wiele czasu dla siebie z mężem, tak więc tą ewentualność odrzucam... poczekam na inne majóweczki, które się tu zgłoszą z tą radosną nowiną...hihi A co do ciąży po Paulince, to przed Kacperkiem była jeszcze jedna, tylko ją straciłam w 9tc. A po 3 m znowu zaszłam, ale to już był czysty przypadek i nawet byłam zła...ale teraz...teraz to nie wyobrażam sobie życia bez Kacperka. Oczywiście, nie byłam zła, ze znowu byłam w ciąży, tylko dlatego, że bałam się znowu stresów i przeżyć związanych z ciążą. Bo miałam niemałe. Pierwszą i trzecia straciłam, tak więc jak chodziłam z niunią w ciąży to wyobraźcie sobie co przechodziłam...każdy dzień odliczałam, każda godzinę .....w strachu, że może znów się nie udać....może niunia dlatego taka popyrtana, bo mama cały czas w stresie była...hmmmm ;-) A Paulinka miała trochę ponad rok. Pamiętam uczyła się chodzić wtedy...a mama musiała leżeć....tak więc już podziękuję ..hihi GRATULACJE DLA GABRYSIA Z OKAZJI JEGO URODZIN 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 (¨`·.·´¨) `·.(¨`·.·´¨) ` ·.¸.·´(¨`·.·´¨) `·.(¨`·.·´¨) ` ·.¸.·´ U nas również zaczął się bunt kaszkowy, więc na kolację dostał samo mleko modf, no oczywiście podane łyżeczką, bo butla jest be...wypił 90 ml. Za do u babci na urodzinkach, przetarłam mu marchew z rosołu, pietruszkę, seler, ziemniaczek, dolałam trochę rosołku i zjadł, ze sama byłam zdziwiona. No ale jest różnica, jak mu podaję słoiczek, to zaledwie parę łyżeczek i to też z biedą, a takie nasze jedzenie...tylko co ja zrobię z tym całym zapasem ..palet jeszcze fool... ;-( Ale się rozpisałam... Zmykam Miłej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Kamilek nie ma problemów z jedzeniem kaszki choć ma swoje ulubione smaki . Najbardziej smakuje mu owoce leśne z bobo vity i oczywiście bananowa . Kaszkę je od 3 do 4 razy w ciągu dnia tak ok 200ml do tego zupka sok i oczywiście tarte jabłko . Czy wsze dzieci jedzą jajko bo młody jakoś nie da się do niego przekonać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.-----WIIEK/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53------8//3---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------8//1---------9,2/72----3 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-------7//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55------8//2---------8,5/76-----4 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54------8//0---------9,30/74---2 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58------.7//2--------7,82/74----5 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54------7//2---------z8,0/74-----4 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58-------7//2---------7,0/??------0 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57------7//2---------6,8/74-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56-------7//0---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56------7//1---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51------7//0---------7,8/70----1 kala23-----------Oliwia----------15.05--------3,510/53-----7//2--------10,0/72---2 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57------8//0---------9,7/----2 tojaedyta--------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----7//0---------7,5/65----0 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58--------7//2----------10,57/80---0 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62------7//0--------9,4/?-------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56------6//3--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59------6//3---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59------7/1----------9,2/72-----2 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52------6//2---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58------6//2--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56------6//2---------6,2/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/55-----7/1---------9,70/74------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51-------7//0--------7,5/70-----0 czarna28--------Fabian--------29.05.-------3460/56------6//1--------7,5/71-----0 brygida-26-------Aron--------10,06,-------3,680/56---6//0---------9,3/72----1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja, mój to jajko uwielbia...a jak je podajesz? na twardo czy na miękko? tez ostatnio kupiłam ten przysmak na dobranoc z biszkoptami, ale on jest po 9 m-cu, czyli od 10. Jak patrzyłam na inne tego typu to miały tak samo, czy to jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spróbuj na miękko, może tak mu zasmakuje....mój to się zajada, zawsze zje prawie całe, oczywiście żółtko, chociaż wiem, że powinien dostać pół.... no ale co to jest pół jajuszka na mojego Kapcika..hi hi Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×