Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Amber-ania - no właśnie o te mi chodzi, mam taki tylko z biszkoptami i on jest od 10 m-ca. A ten Twój od którego? Bo jak byłam w sklepie to nie widziałam nic poniżej z tej serii na dobranoc. Daj namiary... 🌻 Maja - POWODZENIA!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i maż ma gorączkę ;-( Boziu, zeby tylko dzieci nie gorączkowały ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Muszę się pochwalić may pierwszega ząbka. Tylko nie jedyneczka ale dwójeczka górna lewa. Adek jest grzeczny całymi dnami lezy na podłodze i się turla bardzo mu się to podoba i ogląda teletubisie brat mi nagrał na płytkę i leci prawie cały czas ale też uwielbia mecze piłakarskie po tatusiu:) Miał chrypę w nocy mam nadzieję że nie rozwinie się z tegoi jakaś choroba pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.-----WII EK/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53---- --8//3---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------ 8//1---------9,2/72----3 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-- -----7//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55---- --8//2---------8,5/76-----4 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54--- ---8//0---------9,30/74---2 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58---- --.7//2--------7,82/74----5 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54--- ---7//2---------z8,0/74-----4 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58------- 7//2---------7,0/??------0 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57----- -7//2---------6,8/74-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56----- --7//0---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56--- ---7//1---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51--- ---7//0---------7,8/70----1 kala23-----------Oliwia----------15.05--------3,510/53-- ---7//2--------10,0/72---2 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57--- ---8//0---------9,7/----2 tojaedyta--------Agatka-------18.05.-------3,510/55----- 7//0---------7,5/65----0 gaga26-----------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- ---7//3---------10,57/80---1 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62--- ---7//0--------9,4/?-------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ---6//3--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59-- ----6//3---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59----- -7/1----------9,2/72-----2 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52---- --6//2---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58-- ----6//2--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56--- ---6//2---------6,2/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/55-----7/ 1---------9,70/74------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51---- ---7//0--------7,5/70-----0 czarna28--------Fabian--------29.05.-------3460/56------ 6//1--------7,5/71-----0 brygida-26-------Aron--------10,06,-------3,680/56---6// 0---------9,3/72----1 Buziaczki dla Oliwki z okazji skończonych 8 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️🖐️🖐️ Witam Was z rozczochraną głową :-P, bo taka wichura u nas od kilku dni, ze hej... No, ale cóz takie są uroki mieszkania nad morzem :-D Dziewczyny, jak czytam o waszych problemach z karmieniem dzieci, to jestem przerażona...Dziekuję Bogu, że Wiki to taki łakomczuch...Wspólczuję Wam tego cudowania by dziecko coś zjadło, się nie dłwiło i wogóle... Wiktoria to doskonale sobie radzi nawet z tymi mniej rozdrobnionymi pokarmami, mimo że ma tylko dwie maleńkie bielutkie perełki w buźce :-) to wszystko ładnie potrafi rozetrzeć języczkiem... Ona jest jak mały odkurzacz---wczyści wszystko od kaszek, poprzez owoce, deserki, Danonki, zupki, ....aż do ziemniaczków typowych dań obiadowych. No gorzej ejst tylko z piciem mleka z butli, ale to nie tragedia, bo zawsze z cycka wyciagnie :-) Dla wszystkich chorujących--zdrówka 🌻 gaga---gratuluję pierwszego ząbka :-) 🌻 Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki ;) Luckylady- GRATULACJE DLA GABRYSIA Z OKAZJI JEGO URODZIN-przepraszam za opóźnienie Gaga dzieki za zyczonka 😘 Olince dałam ostatnio krupniczku i wiecie co, wcinała jak szalona Teraz dzieciaczki oglądają tubisie więc chwila ciszy i spokoju :P Miłego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ 🌻 emcia to jest stronka hippa te kaszki sa po 4 miesiącu i po 9 miesiacu:) wejdz na produkty a potem na desery mleczne... http://www.hipp.pl/ u nas nawet słoneczko świeci ale wiatr tez jest... 🌻 gaga gratulacje pierwszego zębola:) 🌻 eli buziak dla twojego odkurzacza tez bym chciałam zeby olivier nie był taki wybredny ale sposobami damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiajcie kochane!!!!!! A u nas ani poł wiatru!!!!!w końcu zelżał!!!!! dziuńdziuś śpi więc mam chwilkę na kaffe!!!!!Zębów nowych u ns nadal nie widać, ale pewnie wkrótce jakoweś sie pojawią:-p A co do zupek domowym sposobem robionych....nie wiem czy niedługo, nie skończy sie laba dla mamy i nie będę musiała mu zacząć gotować....bo teściowa tak sie rozkręciła, że za każdym razem gdy do niej przychodzimy, na obiad, to zupka dla Makarego razem z drugim daniem na stole też jest!!!Wczoraj np oprócz zupy typu standard:marchewka, pietruszka, seler na rosole, było drugie danie w postaci ziemniaczków gotowanych, do tego mięsko (też gotowane) i surówka- marchew jabłko i nawet odrobina kiszonej kapusty!!!Czujecie, moja teściowa jest szalona:-D Bałam sie że po tej odobinie kapustki nocka będzie z głowy....ale jakoś nic sie nie działo.. kapustki bylo tylko trszeczkę.Tylko te eksperymenty przyprawiaja mnie o zawrót glowy, chociaż z drugiej strony, Makary pięknie uczy sie gryźć, bo mięsko mu szatkujemy nożem i całkiem nieźle mu to gryzienie idzie, a po za tym powoli trzeba malucha przyzwyczajac do normalnegojedzonka!!!Ileż mozna wcinać słoiki;-) Uffffffffff ale sie rozpisałam!!!!Buziaki dla mam i szkrabów....😘 😘 😘 tyle od nas póki co:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mada---teraz mogę się też do czegoś przyznać, po Twoich zwierzeniach...Bunia w piątek zjadła tez kiszonej kapustki w postaci zupki....i równiez czuła sie wysmienicie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli kamień spadl mi z serca!!!!!!:-D chociaż z drugiej strony......... kapustka to sama witamina C.....myslę, że nie musimy sobie pluć w brodę z tego powodu!!!!!!!!!:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!!! Ale nam sie tydzień zaczął.. Wczoraj najpierw w przypływie altruizmu wysprzątałam calutką łazienkę, a potem.... dokumentnie ją zalałam!!!!!!!!!! Dobrze, ze mieszkamy na parterze! Potem po 22 zauważyłam u młodego wysypkę na buzi, więc dzisiaj jedziemy tylko na mleku. Do tego gadzina poszła spać o 1 w nocy. Nie wspominam już o nocy z piątku na sobotę, kiedy to mały barbarzyńca obudził sie o 2 i szalał do 3:30 nad ranem.... Miodzio... Jeśli o jedzenie chodzi, to Mati też czasem miewa odruch wymiotny... Ja spróbowałam uraczyć Młodego klopsami wg receptury Elinovej i co? Nawet nie spojrzał, a potem właśnie zareagował takim odruchem. Najlepiej wchodzą papki i tyle. Co do deserki Hippa, to młody wcina, ale wtedy gdy ma chęć i woli raczej te z serii owoce i zboża. Kupiliśmy wczoraj pampersy Młodemu tak jak zwykle zresztą, ale te nowe mają jakiś wkład chłonny który ma jakiś dość nieprzyjemny zapach przy zamoczeniu... Nie wiem czemu tak jest, zresztą większość pieluch śmierdzi przy zalaniu :( A dzisiaj rano... hmmmm Lepiej napisać atrakcyjny początek tygodnia niż zasrany początek tygodnia!!! Mój mąż jest taki domyślny, ze nie zmienił młodemu pieluchy, a jej zawartość się rozlała i mieliśmy Młodego usranego po pachy. Od razu wanna, rzeczy to nie wiem jak dopiorę %@#!!!!***%@>........... No i to miało być na tyle, ale przecież trza pogratulować wszelkich zębów i małych rocznic ;) A i jeszcze jedno: tak piszemy i piszemy, ze nasze dzieciaczki kończą 7 - 8 -9 miesięcy. Dziewczyny ! Już niedługo Roczek!!!! Jeszcze 3 - 4 miesiące!!!!!!!!! Buziaki i miłego dnia Wam życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, meldujemy się w poniedziałkowe przedpołudnie. U nas weekend przeleciał jak z bicza strzelił.,. Gabi jest cudowna, kochana, jestem w Niej absolutnie zakochana, jest mądra, piękna i w ogóle super :D a mamusia happy!!! :):):) Czy któraś z Was stosuje jakieś maści na zębole? Gabi ma dziąsełka opuchnięte- wychodzą te ząbki, ale tak jak sójka za morze. Zamiast raz, dwa, tak się ślimaczą, a noc jest przez to cięższa bo płytko śpi. Czy macie jakiś skuteczny sposób na złapanie powera? nie chcę być ciągle przemęczona, a zwyczajnie energii i chęci do pracy...brak ;) Potrzebuję motywacji do pracy (najlepiej finansowej, hihi) Ale kawa na mnie nie działa.. ;( Dla Oliwki buziaczki z okazji Jej święta. Brygidko- wiesz, @ czasami po porodzie może się dłuuugo spóźniać.. Ja dostałam kolejny po prawie 50 dniach, więc sama widzisz. Ale jak nie jesteś pewna, to zrób test i będziesz wiedzieć. Buziaczki dla Was. Napisz czasem jakiegoś mailika. Dla wszystkich Mam i pociech wielki kissior 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! amber-ania ja tez chyba mam jakąs depresje, ale moja trwa juz od połowy ciązy, min. dlatego sie nie odzywałam. Teraz juz coraz lepiej, moze dlatego ze pracuje? w sobote bylismy na meczy koszykowki, ktory oczywiscie wygralismy, my to znaczy Czarni. Wiecie ze raz nie byłam na meczu? to było w zeszłym roku, 17 maja, Czarni wtedy walczyli o srebrny medal. Mecz ył na 18.30. Ja nie poszłam bo jakos zle sie czułam.Moi poszli, ja siedze i siedze i zła jestem ze nie poszłam. A tu godz 18.25 i słysze, bardziej czuje trach!!! PĘCHERZ PEKŁ!!! ja panika, nie wiem co robic( za pierwszym razem tez najpierw pecherz mi pekł, ale ja głupiutka jak by to był teraz pierwszy raz) no ale nic, poczekam az sie skonczy mecz. No i tak czekałam, ale troche sie bałam , bo skurcze coraz mocniejsze były. Ale zdązylismy, jak tylko przyjerchali z meczu, wygranego, to odrazu pojechalismy doi szpitala, gdzie za kilka godzin urodziłam Agatke. co do tych kaszek na dobranoc, to raz dałam Agatce, ale ona po chwili ja zwymiotowała, wiec sie boje dac znow, a mam jeszcze dwie.wczoraj dałam niuni troszke jajecznicy, dosłownie dwie łyzeczki i po pierwsze jej nie smakowała, a po drugie dostała takich plamek na buzce, chyba po tym bo to było dosłownie kilka minutek po jedzeniu i trzymało sie na buzce tez kilka minutek. To chyba to alergiczne białko. Anka 1974-Twoj synek spał 2,5h? to ja wczoraj byłam dumna ze Agatka przespała 1,5h! amber-super ze sie wyjasniło z tym jedzonkiem!!!! buziaki dla mamy i synka!!! co do tego roku to moze sie nie pomyliłas, tylko wyprzedziłas fakty? moze własnie wtedy urodzi sie Twojemu synowi wnuk czy prawnuk o tym samym imieniu? emcia71- zdrowka dla Was wszystkich!!! gaga26-gratulacje za zabka! u nas dalej bezzebnie. elinova- wczoraj dopiero zobaczyłam Wasze zdjecia, corcia jest przesliczna, a Ty chyba wcale nie byłas w ciązy, przyznaj sie? moja corka tez bardziej z tych odkurzaczowych. narazie wystarczy, bo jeszcze troche i ksiązke napisze. ogromne buziaki dla solenizantow!!! i innych tez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
malinko-----Ty to jednak zdolna jesteś...zeby załac dopiero co wysprzatana łazienkę?? :-D No, ale nie każdy tak potrafi więc GRATULACJE 🌻 A przebojów Mateuszkowo-rozrabiakowych to nie zazdroszczę :-D Qassi---może drugi dzieciaczek?? To dopiero byłby power :-) nie sądzisz?? Edytko---byłam byłam w ciąży...kiedyś podeślę Tobie zdjęcia Sylwii-słonia :-D madziu---nie dość, że wit, C w kiszonce to jeszcze naturalny kwas hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla ząbków.... i nowych solenizantów od Mady i Makarego milion buziaczków 😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘 😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘 😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘 😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘 😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘 😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘 😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘 Qassi my lecimy na dentinoxie...jest całkiem niezły!!!!dla Ciebie tez buziaki😘 😘 😘😘 😘 😘😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
MADZIU---dzięki za buziaczki...dla Was za to cała łaka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Qassi---my uzywamy Bobodentu, ale bo ja wiem...czy to coś daje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ No i DU...pa w całym kołobrzegu nie ma tych przysamków na noc:( 🌻 tojaedyta ja mam depreseje jak długo nie jade do Poznania hihi ale jak juz jade i tam jestem to mam takiego powera ze hej:) ja tez sie ciesze że oli juz wcina moje obiadki,pozdrawiamy was serdecznie ❤️ madzia dla was bukiet 🌻 ów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym przesłała buziaczki czy kwiatki, ale poprostu nie potrafie. Wiecie, byłam w miescie, szukam mebli do syna do pokoju. Wrociłam jeszcze bardziej zakrecona niz pojechałam. Nie mam pojecia co wybrac, jak brakuje szafy w rozmiarze to jest biurko, albo na odwrot, tragedia. chyba dzis ugotuje sama obiadek dla Gagatki, beda to warzywa na parze i osobno ugotowane miesko, zobaczymy co z tego wyjdzie. my zadnych masci na zabki nie uzywamy, bo nie mamy takiej potrzeby ( zebow i oznak zebow brak) ale kupiłam kiedys cos, bobodent, czy jakos tak, ale nie uzywałam , wiec nie pomoge. amber-ania,ja byłam latem w Kołobrzegu, moj synek tam jezdzi na obozy sportowe, do jakiegos internatu przy szkole. Odkąd Agatka nie ssie piersi, nie mam pojecia jak ją karmic, tzn nie wiem czy dobrze to robie. Ile razy Wasze dzieci dostają mleko,ile razy zupke i inne, no i jak duzo? czy zageszczacie mleko, zupki, deserki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila spokoju...he he, „dzieci” śpią, tzn, mąż i Kacperek a Paulinka ogląda kacorka....właśnie poszłam na nią popatrzeć i zasnęła, tak więc wszyscy śpią... Ja już się wyleczyłam, tylko osłabienie zostało, Kacperek już chyba OK, bo kupka była w normie, niunia mam nadzieje również, tylko mąż się męczy i teściowa.... mam nadzieję, że nie pozarażaliśmy nikogo wczoraj na imprezce u mamy...... Co do zupek, to Kacperek mi wcina bezproblemowo, oczywiście te moje. I te z grudami czy zmiksowane, wszystko je, oczywiście jak ma na to ochotę, bo czasami to niestety jedzonko ląduje w kuchni i czeka na lepsze chwile... Na żeby nic nie stosujemy, na początku bobodent, ale czy ja wiem czy to coś daje.... Brygidko – i co? Zrobiłaś test? Pochwal się.... jaki wyszedł? 😘 Malinowa – no toś sobie posprzątała.... hi hi 🌻 a co sie stało? Pralka Ci wylała? Quassandra – na power polecam witaminki i spotkanie towarzyskie ze znajomymi... wraca cheć do życia od razu..przynajmniej na mnie działa... Mada lena – no taką teściową to na rękach nosić... hi hi. Do pozazdroszczenia 🌻. Ja tez mam fajna, jak trzeba to zawsze pomoże i za to dla niej wielki 😘 U nas piekna pogoda, troszke zawiewa, ale to nic strasznego. Al. ejest tak pieknie i zielono, że chce się żyć. Uwielbiam taką pogodę... Gaga – gratulacje pierwszego ząbka 🌻 Wszystkiego dobrego dla solenizantów!!!! ;-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ 🌻tojaedyta to widzimy sie w wakacje tak??? :D to specjalnie stronka dla ciebie jak robic buzki,kwiatki itd... http://forum.o2.pl/emotikony.php Mój olivier zasnąl wiec i ja sie położe na chwilke bo cos mnie głowa boli,pewnie ze zmeczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli- nie jestem w ciąży. Pisałam , żę okresy bywają bardzo nieregularne i ja dostałam w odstępie 50 dniowym od ostatniego. Nie zarzekam się kiedy będziemy mieć następnego bejbika, bo ostatnio zauważyłam, że topnieje okres który sobie wyznaczyłam. Na początku było 5 lat, później 3 a teraz może 2?? hehe Moja Gabi się trochę dławi tymi gęściejszymi zupkami i póki co rozcieńczam jej z wodą. Albo żółtkiem, oooo, 15:58- spadam do domu Buzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kobietki za zyczonka dla Oliwci 🌻kwiat] 🌻kwiat] 🌻kwiat] 🌻kwiat] 🌻kwiat] 🌻kwiat] 🌻kwiat] 🌻kwiat] 🌻kwiat] 🌻kwiat] 🌻kwiat] 🌻kwiat] Ta moja baba dziś okropna jest, moja teściowa chciała jej dac wczoraj ogórkowej ale zainterweniowałam w czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ 🌻 brygidko jestes wielka!!! dzis dałam małemu kaszke jabłkowo-gruszkowa z tym musem frutapura i wcinał jak nie wiem:P dzieki za iinfo... wogóle fajnie że was mam ❤️ jest razniej i wiele sie mozna od was nauczyc🌻 dziekujemy... 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ 🌻 kala23 napewno nic by sie nie stało jakby twoja niunia zjadłam ogórkowej dziewczyny juz dawały kapusty kiszonej a moja tesciowa dała Olivierkowi kawałek ogórka kiszonego swojej roboty:) wykrzywiał buzke ale mu smakowało i nic mu nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . .@..@..@.. . .. .. ..@..@..@ . . ..@... . .. .. . ..@....@... .. .. .. ..@ ....@.... .. ... .. .....@.. ... .... ... ......@ ...@... .... ... .... .... ... ... ... ... .....@ ....@.. ... ... ... .... .. .. @.@.@.. ...@.@.@ ... ...@.. .. ... ... .....@... ... ....@... .. ....@ .... .....@..... ....... @..... ..... .... .... ....@ .... ..... ...@.... ... .. @.... ........ ... .....@ ... ...... ........@.... .....@..... .... .....@ ...... .... ..... .......@..@... @........@ .......................................@ DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK I ICH DZIECI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber ale się cieszę, że Oliemu smakowało sama wiem jak cieszy kiedy dziecko je więc to co przetestuję to będę polecać :-).Dziś I-wszy raz dam Małemu kaszkę na noc i zobacze może prześpi mi noc. Zobaczymy :-) emcia nie zrobiłam, testu raczej jest to niemożliwe bym była w ciązy choć .... narazie czekam mam nadzieję,że dostanę :-) wpadne wieczorkiem :-) narazie papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ 🌻brygidko ale kaszke łyżeczką czy dosypujesz do mleka w butelce?? mi jakos Olivier nie chce pic kaszki z butelki... ❤️❤️❤️Olivier5.05.2006❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×